لایه برداری از صورت توسط روش‌های طبیعی و اسکراب

همانطور که می دانید لایه بردارهای زیادی برای بدن وجود دارد اما انتخاب یک لایه بردار مناسب و موثر برای صورت کار سختی به نظر می رسد. لایه برداری از صورت نقش عمده ای در پاکسازی و جوانسازی پوست صورت دارد و باعث رفع لک و چین و چروک‌های سطحی پوست می‌شود. ما در این مطلب قصد داریم موثرترین روش لایه برداری سطحی پوست صورت را به شما آموزش دهیم.

لایه برداری از صورت

1- جهت لایه برداری، صورت خود را به خوبی بشویید

قبل از شروع فرآیند لایه برداری بهتر است صورت خود را به خوبی شسته و پاک کنید. تمیزی صورت نتیجه استفاده از اسکراب را به مراتب بهتر خواهد کرد. چرا که روزنه های پوستی تمیز و آماده لایه برداری می شوند.

2- اسکراب مناسب انتخاب کنید

اسکراب مناسب باعث می شود پوست شما به آرامی لایه برداری شده و دچار حساسیت و صدمه نشود. ابتدا نوع پوست صورت خود را شناسایی کرده و سپس اسکراب مناسب را پیدا کنید. بعد از استفاده از اسکراب بهتر است حتما از مرطوب کننده استفاده شود.

3- جهت لایه برداری از صورت لایه بردارهای طبیعی را امتحان کنید

لایه برداری از صورت

شما میتوانید با استفاده از آب لیمو و شکر یک لایه بردار موثر و طبیعی تهیه کنید. کافی است سه قاشق غذا خوری عسل را به نصف استکان آبلیموی تازه و طبیعی اضافه کرده و آن را با پنبه به صورت خود بمالید. بعد از گذشت 15 دقیقه می توانید آن را با آب سرد بشویید.

4- لایه برداری از صورت و نحوه صحیح استفاده از اسکراب

ابتدا مقدار کمی از اسکراب مورد نظر را روی گونه ها قرار دهید و سپس به آرامی و احتیاط با حرکات دورانی آن را به باقی نواحی صورت بمالید. این کار را با نوک انگشتان و به آرامی انجام دهید، از لایه بردارهای قوی برای صورت استفاده نکنید. همچنین توصیه میشود از لایه بردارهای دارای “گرانول” نیز برای صورت استفاده نشود.

منبع: https://mag.asanteb.com

‫0/5 ‫(0 نظر)

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

دکمه بازگشت به بالا