اطلاعاتی مهم در نحوه استفاده از مسواک‌های طبیعی

اکثر ما وقتی تبلیغات تلویزیونی را می بینیم فکر می کنیم تنها “خمیر دندان ها” هستند که می توانند دندان ها را سفید و مقاوم کنند، اما بعضی از روش های طبیعی وجود دارد که می توانند جایگزین خمیر دندان و سفید کننده ها شوند. خوردن “سیب و کرفس” می تواند باعث سفید و مقاوم شدن دندان های شما بشود، تمام پلاک و “جرم های دندانی” را از بین می برد و به عنوان یک “مسواک” طبیعی عمل می کند. گفتنی است این دو میوه به دلیل “بافت سلولزی” که دارند برای دندان های پر کرده بهترین گزینه هستند و دندانپزشکان توصیه می کنند جویدن 5 دقیقه از هر کدام از این میوه ها یا توام با هم باعث سفیدی و تمیز و روشن شدن دندان ها می شود. نتایج مطالعات همچنین نشان می دهند که این گیاهان باعث خوشبو شدن “دهان و دندان” می شوند و تا حد زیادی می توانند مشکلات مربوط به لثه و دهان و دندان را برطرف کنند. در ادامه مقاله به بررسی مسواک های طبیعی خواهیم پرداخت.

مسواک های طبیعی

اطلاعات دیگر درباره مسواک های طبیعی

 محمد دریایی در ارتباط با مزایای مسواک زدن با مسواک و خمیردندان طبیعی، اظهار داشت: استفاده از چوب مسواک برای تمیز کردن دندان‌ها نسبت به مسواک‌های غیرطبیعی بسیار مؤثر است و این مسواک که در عطاری‌ها نیز موجود بوده به دلیل داشتن فلوراید طبیعی و برم در جهت حفظ بهداشت دهان و دندان استفاده از آن توصیه می‌شود.
وی افزود: یک چوب مسواک را می‌توان حدود یک سال استفاده کرد و نحوه استفاده از این مسواک نیز در بسته‌هایی که در قالب آن چوب مسواک به فروش می‌رسد، ارائه شده است.
رئیس هیأت مدیره جامعه احیای طب ایرانیان گفت: چوب مسواک های طبیعی از درختی به نام اراک تهیه شده و مبدأ این چوب در منطقه از ایران بوده که به کشورهای دیگر صادر شده است.
دریایی ادامه داد: چوب مسواک نوع تقلبی آن به دلیل اینکه تهیه آن مقرون به صرفه نیست وجود ندارد و می‌توان برای مسواک زدن از این چوب استفاده کرد، همچنین بهترین خمیردندان مخلوط نمک سالم جهرم با عسل است.

‫0/5 ‫(0 نظر)

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا