کلش آف کلنز اعتیاد مسری میاورد

کلش آف کلنز یکی از بازی های تلفن همراهست که اعتیاد اور بوده و مضرات زیادی دارد. این بازی موجب وقت کشی شما شده و از زندگی دورتان می کند. همچنین استفاده بیش از حد از گوشی موجب ضعیف شدن چشم می شود. کلا هر بازی کامپیوتری و گوشی باید فقط در حد تفریح انجام شود و نباید در آن غرق شد. در این بخش از مجله پزشکی اسان طب درباره اعتیاد بازی کلش آف کلنز اطلاعاتی را تقدیم می کنیم.

کلش آف کلنز

کلش آف کلنز چیست و مضرات ان

در کشور ما افراد زیادی هستند که وقت خودشان را به پای کلش اف کلنز میگزارند الماس و لول جز اصطلاحاتی هستند که در این دنیای کلش آف کلنز معنای بسیار خاصی برای خودش دارد همین چند کلمه به قدر معروف شده که برو بیایی انچنانی و پر سود برای خود دست و پا کرده است همچنین کلش یا کلش آف کلنز با قیمت های سرسام اوری در محیط نت خریدو فروش میشود  تا جایی که می‌توان گفت وابستگی به بازی کلش آف کلنز نه تنها رکورد بقیه بازی‌های اینترنتی را شکسته بلکه بازیکنانش هم رکورد معامله‌های واقعی یک دنیای مجازی را به خودشان اختصاص داده‌اند.

کلش-اف-کلنز
در کشور ما افراد زیادی هستند که وقت خودشان را به پای کلش اف کلنز میگزارند

هزینه های مالی برای بازی مجازی کلش آف کلنز

یاد دادن استراتژی های خاص و محدود در کلش آف کلنز :

در این بازی شما به ظاهر فکر می کنید که خلاقیت دارید و بر اساس خلاقیت خود بازی می کنید ولی در حقیقت در زمین سازندگان بازی می کنید و از استراتژی های آنها تبعیت می کنید. پس خلاقیتی در کار نیست بلکه به شما آموزش داده می شود که آنگونه که آنها می خواهند فکر کنید و عمل نمایید.

اهمیت نداشتن کشته شدن سربازان در کلش آف کلنز :

برای یک فرمانده حفظ جان سربازان در کنار رسیدن به هدف اهمیت دارد امابرای شما در این بازی مثل یک پادشاه ستمگر فقط رسیدن به منابع دیگران و پیشرفت و کسب امتیاز اهمیت دارد و سربازان بردگان شما برای رساندن شما به اهدافتان هستند.

ترویج خشونت در کلش آف کلنز :

این بازی تخم خشونت را در وجود ما و مخصوصا کودکان می کارد.

خراب کردن همه چیز در کلش آف کلنز :

شما برای کسب غنایم همه چیز دهکده دشمن را نابود می کنید.

اول خراب کردن سرزمینهای کوچک در کلش آف کلنز :

این قانون جنگل است که قوی تر ضعیف تر را نابود می کند. در این بازی هم برای رسیدن به منابع بیشتر باید اول از نابود کردن و غارت سرزمین های کوچکتر شروع کنید تا به موفقیت برسید.

اسمها و علائمی که در این بازی ترویج می شود با نمادهای فراماسونری و اومانیستی و جنگهای صلیبی و شیطان پرستی قرابت زیادی دارد.(در این باره در آینده بیشتر سخن خواهیم گفت)

اصل اساسی این بازی مبتنی بر توسعه طلبی و کشورگشایی و طمع داشتن به اموال دیگران و پیشرفت از طریق غارت دیگران بنا نهاده شده است.

در این بازی معمولاً مثلا به طور رندوم ولی در عمل کاملاً عمدی اعراب در برابر ایرانیان قرار می گیرند و دشمنی را میان آنها تقویت می کند و درگیریهای لفظی در رومها اتفاق می افتد.(در این باره در آینده بیشتر سخن خواهیم گفت)

Click here to preview your posts with PRO themes ››

اتحاد دهکده ها برای نابودی دهکده های دیگر:

برای افزایش سرعت پیشرفت و حذف رقبا شما با دیگران متحد می شوید تا دهکده های کوچکتر را نابود کنید. این موضوع ما را یاد تشکیلات ناتو و ائتلاف های امریکا می اندازد.

این بازی طبق اعتراف بازیکنان حرفه ای آن به شدت وقت را تلف می کند و اعتیادآور است.

در این بازی شما در یک دور باطل هستید. به ظاهر دارید پیشرفت می کنید ولی چه پیشرفتی؟ پیشرفت برای رسیدن به چی؟ آپگرید می کنید غارت میکنید که بزرگ شوید تا دوباره آپگرید شوید تا سرزمین بزرگتری را غارت کنید و دوباره پیشرفت کنید که آپگرید کنید که غارت کنید که بزرگ شوید که آپگرید کنید و غارت کنید که بزرگ شوید .

واسطه‌ها  وارد کلش آف کلنز می‌شوند

برای ورود به دنیای جماعتی که کلش آف کلنز از خواب شب هم برایشان واجب‌تر شده، فقط کافی است نگاهی به سایت‌های مختلفی بیندازید که به ادعای خودشان، تنها واسطه‌ای برای خرید و فروش مطمئن اکانت کلش هستند. اما قبل از ورود لطفا ذهنتان را از عدد و رقم‌های کوچک و ریز پاک کنید؛ اینجا نرخ‌های بالا و ویژه حرف اول را می‌زنند. پس اصلا تعجب نکنید اگر یکی از فروشنده‌ها، قیمت۳۰ میلیون تومانی را برای فروش اکانتی که در مرحله ۱۵۳ قرار دارد به بقیه پیشنهاد بدهد. نرخ عجیب و غریبی که شاید از نگاه افرادی که خارج گود نشسته‌اند و از وابستگی عجیب اهالی این قبیله به بازی خبر ندارند، تا اندازه زیادی غیرقابل باور به نظر برسد، اما حقیقتی است که وجود دارد؛ شاهد این ادعا معامله‌های دیگری هستند که در آنها مبالغ دیگری برای خرید و فروش اکانت ردو بدل شده است؛ از رقم‌های زیر ۵۰۰ هزارتومان برای اکانت‌های لول پایین‌تر تا معامله پراید ۹ میلیون تومانی و خریدن اکانت لِوِل ۱۶۰٫

مدیر یکی از سایت‌های فعال در زمینه خرید و فروش اکانت در این باره به جام‌جم می‌گوید: بیشترین معامله‌های صورت گرفته حول و حوش دو میلیون تومان و پایین‌تر هستند. با این حال هرچند وقت یکبار، اکانت‌هایی با قیمت‌های بالاتر هم مورد معامله قرار می‌گیرند؛ از پنج میلیون تا ۱۳ میلیون و حتی بالاتر.

از این نظر لِوِل‌های قابل فروش از ۴۰ شروع می‌شوند و تا حول و حوش۲۵۰ ادامه پیدا می‌کنند و معیار دقیقی برای قیمت‌گذاری هم وجود ندارد: « هیچ مرجعی وجود ندارد که قیمت بدهد و بگوید یک اکانت واقعا چقدر می‌ارزد و هرکسی نسبت به آپگرید بودن، دیوارها، نیروها و … برای خودش قیمت می‌گذارد. ما در مورد قیمت‌های پرت و عجیب کاری نمی‌توانیم بکنیم؛ فقط واسطه هستیم برای انجام معامله. ۱۵ هزارتومان برای تبلیغ فروش هر اکانت از کاربر می‌گیریم و اگر معامله انجام شد ۱۵ هزارتومان دیگر هم برای انجام این معامله به حسابمان ریخته می‌شود. در عوض خریدار و فروشنده یک معامله امن را انجام می‌دهند. یعنی خریدار پول را به حساب ما واریز می‌کند و ما از صحت ایمیل و رمز عبور اکانت باخبر می‌شویم و بعد از سه روز پول را به حساب فروشنده می‌ریزیم.»

Click here to preview your posts with PRO themes ››

آنها زمان را ‌در کلش آف کلنز می‌فروشند

در صفحه اکانت‌های فروشی کلش آف کلنز در همین سایت، شماره تلفن بازیکن‌های زیادی پشت سر هم قرار گرفته؛ بازیکن‌هایی که هرکدام نرخی را برای اکانت کلش آف کلنز خودشان درنظرگرفته‌اند. بازیکنی که اکانت مرحله ۱۷۰ را از طریق معرفی در همین سایت، به قیمت هشت میلیون تومان فروخته، دراین باره به ما می‌گوید: حدود یک سال و نیم وقت گذاشتم تا به این مرحله برسم. بعضی روزها تا هشت ساعت هم بازی می‌کردم، بعضی روزها هم کمتر. اما روزی نبود که سری به کلَنم نزنم.این دانشجوی ۲۱ ساله در پاسخ به این پرسش که چرا تصمیم گرفته بازی‌ای را که این همه برایش وقت گذاشته بفروشد، می‌گوید: دیگر خسته شده بودم، سرم هم شلوغ شده بود و نمی‌توانستم مثل قبل وقت بگذارم و بازی کنم، از آن طرف شرایطی پیش آمده بود که نیاز مالی داشتم، به خاطر همین اکانتم را با قیمت ده میلیون تومان برای فروش گذاشتم و در نهایت هشت میلیون معامله کردم.

کلش-اف-کلنز-در-ایران
در صفحه اکانت‌های فروشی کلش آف کلنز در همین سایت، شماره تلفن بازیکن‌های زیادی پشت سر هم قرار گرفته

رقمی که شاید برای اکانت مجازی بازی کلش آف کلنز عجیب باشد، اما به گفته خود این فرد معادل ارزش زمانی بوده که او در آن ۱۸ ماه پای کلش آف کلنز گذاشته! ۱۸ ماه از بهترین روزهای جوانی و فرصت‌هایی که برای یادگیری یا تجربه مهارت‌های دیگر داشته است.

علیرضا نوجوان ۱۵ ساله‌ای است که پایش به معامله اکانت در بازی کلش آف کلنز باز شده، اما در این معامله او لقب خریدار را گرفته و اکانتی را که درمرحله ۹۸ قرار داشته با کلی چک و چانه بالاخره با قیمت یک میلیون و ۸۰۰ هزارتومان خریده؛ شماره‌اش را می‌گیریم و بعد از شنیدن یک آهنگ انتظار شاد و مفرح بالاخره جواب می‌دهد و می‌گوید: من خودم اکانت داشتم اما لِوِل‌اش خیلی پایین بود اما یک بار با دوستانم کل انداختیم و من گفتم تا آخر هفته یکی از لِوِل‌های بالای ۱۰۰ می‌شوم، که خب رسیدن به این لِوِل در این مدت کوتاه بعید بود به خاطر همین هزینه کردم و اکانت دیگری خریدم و خودم را به بالای ۱۰۰ رساندم.

– یک میلیون و ۸۰۰ پول کمی نیست؛ از کجا آوردی؟

– از مادرم گرفتم.

– نپرسید برای چه کاری می‌خواهی؟

– نه گفتم لازم دارم و او هم پیگیر نشد.

– مادرت چه کاره است؟

– دکتر زنان.

– خبر دارد کلش بازی می‌کنی؟

– نه.

کلش آف کلنز

کلش آف کلنز یکی از بازیهای اندرویدی است که بسیاری را معتاد خود کرده و این اعتیاد عوارض زیادی هم دارد. بازی کردن برای تفریخ خوب است. اما نباید بیش از حد باشد. وگرنه برای سلامتی ما مضر است.

0/5 ( 0 نظر )
برچسب ها

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا