کدام مدل یقه به من میاید؟

مدل یقه موضوعی است که اکثرا فقط به زیبایی آن توجه می کنند. اما شما بیاد بدانید که هر مدل یقه ای به صورت خاصی می ایند و همه مدلهای یقه برای صورت شما مناسب نیستند. پس ابتدا درباره اینکه چه مدل یقه هایی به صورت تان می اید تحقیق کنید و بعد مدل یقه تان را انتخاب کنید. ما در این بخش از مجله آسان طب در این باره اطلاعاتی را تقدیم می کنیم.

انواع یقه یا انواع مدل یقه

انواع یقه یا انواع مدل یقه

هر فرد شاخصه و معیاری هایی برای نوع پوشش و تزیین خویش دارد، که این ملاک ها نقش مهم و تعیین کننده ای در تصمیم گیری آنها ایفا می کند. حال اگر بخواهید لباسی با یقه  مناسب برای خود انتخاب کنید بایستی به  چه مواردی  توجه داشته باشید .در اینجا از شما می خواهیم که  جلوی آینه بایستید، شانه های خود را ببینید سپس صورت خود را نگاه کنید و خط کناری صورتتان را به دقت مرور کنید و تشخیص دهید که چه شکلی است.

بعد از اینکه نوع چهره خود را شناسایی کردید می توانید یقه ای که متناسب با صورتتان باشد را  انتخاب کنید. ما در این یادداش به معرفی برخی دیگر از یقهه ها که متناسب با نوع چهره و سلیقه شماست می پردازیم .

 1- مدل یقه آتش چهره:

افرادی با چانه های ریز و نوک تیز هستند و پیشانی پهن تری دارند.یقهه های ملوانی ، قایقی ، گرد ، آرشال ، انگلیسی ، آمریکایی  باعث درشت به نظر رسیدن صورت آنها می شود.موهای مجعد و آویخته همراه با گوشواره های گرد و مربعی شکل درشت، موجب ایجاد تعادل در ظاهر آنها می گردد.

یقه5 یقه-2یقه-6 یقه-1  یقه-3 یقه-4

2- مدل یقه چهره ذوزنقه با قاعده بالا:

صورت پهن دارند و قسمت پیشانی پهنای بیشتری دارد . و تا حدودی شبیه به درخت چهره ها هستند، ولی با این تفاوت که صورت پهن تر دارند. استفاده از یقهای ساده خطی شامل: یقهه گرد باز به شکل (U) ، هفت کوچک مناسب تراست. این افراد نباید موهایشان را جمع کنند. چون باعث درشت تر به نظر رسیدن صورتشان می شود.

 یقه-8
یقه-7  یقه-9 یقه-10

3- مدل یقه شاه چهره:

این قبیل افراد دارای چهره استخوانی با چانه ریز هستند و برای اولین بار چینی ها آن را شاه چهره نامیده اند چون شکل آن شبیه به نام شاه چین است. استفاده از یقهه هایی با خطوط منحنی بیشتر به چهره آنها می آید، همچون انواع یقه های گرد و قایقی و چراکه موجب لطیف به نظر رسیدن صورت می شود.

 یقه-11 یقه-12 یقه-13 یقه-14

4- مدل یقه دیوار چهره :

استفاده از لباس هایی با یقه های گرد باز به شکل (U)، انواع یقه ههای هفت و انگلیسی باریک برای دیوار چهره های که صورت مستطیلی عریض دارند. زیباتر است.

یقه-15 یقه-16

مدل یقه -17
مدل یقه

5- مدل یقه چهره های نامنظم:

چهره هایی هستندکه در آنها اعضای چهره به صورت متناسب نیست. این نوع چهره ها کم یابد هستند و صاحبان این نوع چهره بهتر است یقهه هایی بسته به نوع چهره هایشان  انتخاب کنند که باعث خنثی شدن خطوط نامنظم چهره شان شود. و توجه به اینکه حالت چهرهایشان به کدام یک از شکل چهره ها نزدیکتر است، با اصول آن چهره و رعایت خطوط چهره خود اقدام به تهیه لباس کنند.

مدل یقه

با توجه به نکاتی که در این بخش به شما گفتیم میتوانید لباستان را با توجه به چهره تان انتخاب کرده و در مجالس بدرخشید.

درست است که گرانی لباس خیلی مهم نیست ولی تمیزی ان و تناسب ان در چهره اهمیت فراوانی دارد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/magasanteb/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/magasanteb/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/magasante...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/magasanteb/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35