زیبایی پوست توسط استفاده 4 ماسک خانگی

برای زیبایی پوست و شادابی لازم است به نکته‌های زیر توجه کنید و در صورت امکان به کار ببرید. در ادامه 4 ماسک زیبایی را برای شما توضیح خواهیم داد.

زیبایی پوست

1. ماسک زیبایی پوست : ماش پودر شده

هر شب ماش پودر شده رو با مقداری شیر مخلوط کرده و روی صورت خود قرار داده این مواد خمیری شکل لکه های قهوه ای، لکه های سفید صورت را بر طرف می سازد.

2. ماسک زیبایی پوست : عسل و خامه

از آنجا که خامه خاصیت روشن کردن پوست را دارد. برای استفاده عسل و خامه را ترکیب کنید و آن را بر روی صورت بزنید به مدت 15دقیقه بعد بشویید. خامه موجود در مخلوط پوست را نرم میکند، در حالی که عسل پوست را تمیز میکند و مانع چین و چروک پوست می شود.

3. ماسک زیبایی پوست : پوست خیار

زیبایی پوست

پوست خیار های بزرگ و کاملا رسیده را جدا کرده و بر صورت پهن کنید و پس از 20 دقیقه بردارید،بعد صورت را بار کرم چرب نمایید.و درهم رفتگی یا چین و چروک پوست را بر طرف میکند. آب خیار صورت را نرم و لطیف و شفاف می نماید.

4. ماسک زیبایی پوست : بادام هندی و شیر

به عنوان یک مرطوب کننده بسیار عالی است. ترکیب پودر بادام هندی روی صورت برای پوست خشک و حساس عالی است. علاوه بر از جلوگیری از آسیب های پوستی ،سلول های پوستی را تر میم میکند کاهش پیری زود رس پوست صورت را موجب میشود و به حلقه های تیره دور چشم، چین وچروک، لکه های پوستی کمک میکند و شما را جوانتر نشان میدهد.

اگه میخواهید پوستی صاف داشته باشید، مراقبت های لازم را  انجام دهید. شما همیشه این توصیه ها را بارها شنیده اید، سعی کنید با به کار بستن آنها را یاد بگیرید:
– از قرار گرفتن زیاد زیر نور خورشید بپرهیزید.
– کرم ضد آفتاب استفاده کنید.
– لباس های مناسب ومحافظ نور خورشید بپوشید.
– نکشیدن سیگار و ترک آن.
– از مرطوب کننده ها استفاده کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا