Notice: fwrite(): write of 661 bytes failed with errno=122 Disk quota exceeded in /home/magasanteb/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 43
نحوه برخورد با بچه های طلاق و نکته ها – مجله آسان طب

نحوه برخورد با بچه های طلاق و نکته ها

نحوه برخورد با بچه های طلاق نکات مختص به خود را دارد که باید به ان توجه کرد . هرگاه فرزند نوجوانتان پخته و سنجیده عمل می کند ( به عنوان نمونه ، به قول خود عمل می کند و به موقع به خانه می آید ، تکالیف درسی اش را به انجام می رساند یا در انجام کارهای خانه کمک می کند ، تایید و حمایت خود را از او نشان دهید . اما توجه داشته باشید که از او انتظار انجام کارهایی را نداشته باشید که اگر همسرتان جدا نشده بود نمی داشتید .

نحوه برخورد با بچه های طلاق

برخی نکات درباره نحوه برخورد با بچه های طلاق

یکی از نکات درمورد نحوه برخورد با بچه های طلاق اینست که در صورت امکان دقت کنید که فرزند نوجوانتان تماس مرتب و زیادی با همسر سابقتان داشته باشد . نوجوانان می توانند برای ماهها بعد برنامه ریزی کنند ، اما به احتمال زیاد ترجیح می دهند که وقتشان را با همسالان خود بگذرانند .

توصیه می شود که فرزند با والدین که سرپرستی را بر عهده ندارد ، به طور مرتب تماس تلفنی داشته باشد ، اما تعجب نکنید اگر فرزند نوجوان شما کمتر از خواهر یا برادر کوچکترش به این کار مشتاق باشد .به یاد داشته باشید که اگرچه برایتان دردناک است ، اما نوجوان شما باید به تدریج و با آسودگی از پدر و مادرش جدا شود .

به گزارش اخبار پزشکی سایت آسان طب ، در نحوه برخورد با بچه های طلاق باید گفت ، اگر چه شما یا همسر سابقتان ممکن است به علت طلاق خواهان ارتباط بیشتری با نوجوان باشید ، اما به یاد داشته باشید که فرزند شما در مرحله ای از رشد قرار دارد که باید از نظر احساسی از شما فاصله بگیرد . با این همه شما و هسمرتان باید توجه داشته باشید که هر گاه فرزند نوجوانتان به شما نیاز داشته باشد یا بخواهد با شما حرف بزند ، در دسترس او باشید . جزئیات دقیق رفتار شما شاید آنقدر مهم نباشد که این نکته مهم است که فرزند شما اطمینان خاطری داشته باشد که همیشه ، به هنگام نیاز در کنار او هستید .کمک به کودکان طلاق درسنین 6-8 سال  چگونه است ؟

نوجوانان استاد تشخیص معنای نهفته در بالا انداختن ابرو یا شانه و پوزخند زدن هستند . در ضمن آنها در تشخیص تظاهر، ناراستی و کاستیهای اخلاقی دیگر مهارت دارند . نسبت به این نشانه ها آگاه باشید . هنگامی که خشم یا نارضایتی تان را نسبت به همسر سابقتان نشان می دهید ، فرزند نوجوان شما به شدت آزرده می شود زیرا والد او را که هنوز بخشی از اوست ، طرد کرده اید . این آزردگی به ویژه نگام انتقاد از والد هم جنس او شدید می شود .

نحوه برخورد با بچه های طلاق

از آنجا که نوجوانان گرایش دارند که از کسی یا چیزی جانبداری کنند و برخانواده سلطه یابند ، در نحوه برخورد با بچه های طلاق به یاد داشته باشید که بدگویی فقط دستاویزهای بیشتری را به فرزندتان می دهد . همچنین بسیار مهم است که فرزند نوجوان شما اندوه یا بد بینی تان را حاصل کارهای اشتباه والد دیگر نداند .

در این قسمت از مجله اسان طب درباره نحوه برخورد با بچه های طلاق اطلاعاتی را تقدیمتان کردیم. امیدواریم از مطالعه این بخش اطلاعات کافی را بدست اورده باشید.

شما باید با این بچه ها به گونه ای رفتار کنید که نو زیادی لوس شوند و نه مشکل طلاق والدین انها را ازار دهد. حد تعادل را رعایت کنید.

منبع :

asanteb.com

‫2/5 ‫(1 نظر)

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Notice: fwrite(): write of 661 bytes failed with errno=122 Disk quota exceeded in /home/magasanteb/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 43

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/magasanteb/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/magasanteb/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/magasante...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/magasanteb/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52