معجون کبد و پاکسازی کبد با دمنوش ها

معجون کبد چیست ؟ کبد و مشکلات ان دلیل بسیاری از بیماریهاست . ترکیب گیاه کاسنی – شاطره و بید برای سلامت کبد توصیه می شود . این معجون نارسایی کبد را درمان میکند و خنک کننده بدن است . برای سلامت کبد باید آن را از وجود سموم پاکسازی کرد .

معجون کبد

3 مدل معجون کبد

در این مقاله به سه معجون کبد اشاره می کنیم :

مواد مورد برای تهیه معجون کبد مدل اول

  • 125 گرم کلم پیچ تازه
  • یک تکه زنجبیل – دو سانتی متر
  • 25 گرم کرفس
  • 10 گرم نعناع
  • 250 گرم گلابی تازه
  • یک عدد لیمو ترش
  • 500 میلی لیتر آب

برای تهیه معجون کبد باید میوه گلابی، کلم پیچ، کرفس و زنجبیل را ریزریز کرده و به داخل مخلوط کن بریزید . یک لیوان اب نیز به ان اضافه کنید و حسابی مخلوط کنید . سپس بقیه آب، نعناع و آب لیمو را به مواد داخل مخلوط کن اضافه کنید و هم بزنید . اکنون مینوانید این معجون را در لیوان ریخته و صبح ها و عصر ها میل کنید .

معجون کبد : تکنیک 3 لیموترش

برای درمان مشکلات گوارشی و کبد باید کبدتان را دایما تمیز کنید . به گزارش آسان طب تکنیک 3 لیموترش برای تمیز شدن کبد بسیار موثر است .  میوه لیموترش ترشح صفرا را تحریک کرده و سموم اضافه را از بین میبرد .

برای این کار کافیست سه عدد لیموترش را بدون برش دادن در مقداری آب سرد انداخته ، سپس ان را روی گاز بگذارید تا به مدت سه دقیقه بجوشد . بعد زیر گاز را خاموش کنید و اجازه دهید سرد شود . اکنون لیمو ترش ها را بیرون بیاورید . فشارش دهید تا اب ان به مایع اضافه شود . این مایع معجون پاکسازی کبد – معجون درمان کبد – است .

معجون کبد

معجون کبد : عصاره‌ی گیاه خار مریم

برای درمان نارسایی کبدی، سنگ صفرا، سیروز (التهاب مزمن بافت کبدی) میتوان از این معجون استفاده کرد . همه این بیماری ها در اثر سم موجود در کبد بوجود می اید. برای پاکسازی کبد از عصاره گیاه خار مریم استفاده کنید . برای تهیه این معجون کبد کافیست 2.5 گرم عصاره‌ی گیاه خارمریم را با یک چهارم لیتر آب ترکیب کرده و هر روز قبل از غذا (سه مرتبه در روز) ان را بخورید .

منبع : https://mag.asanteb.com

‫0/5 ‫(0 نظر)

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا