رژیم 7 روزه و برنامه غذایی جنرال موتورز

رژیم 7 روزه و برنامه غذایی جنرال موتورز یکی از رژیم های جالبی است که میتوانید ان را اجرا کنید . با رژیم 7 روزه و برنامه غذایی جنرال موتورز شما موفق به کاهش وزن بین 4-8 کیلوگرم خواهید شد . همچنین رنگ پوستتان باز می شود و دستگاه گوارشتان کارایی بهتری دارد . البته یادتان باشید حداکثر ماهی یک بار باید این رژیم را بگیرید و نه کل ماه را . وگرنه به سلامتی تان اسیب می زند . همچنین پیشنهاد میکنیم با پزشک مشورت کنیم .

اولین روز رژیم 7 روزه ( میوه‌های تازه ) :

مهمترین روز رژیم 7 روزه و برنامه غذایی جنرال موتورز روز اول است . می‌توانید تا هر اندازه‌ که میخواهید و از هر نوع میوه‌ای که دوست دارید به جز موز استفاده کنید. میوه‌هایی مثل هندوانه و طالبی بسیار عالی هستند ، هر زمان که احساس گرسنگی کردید یک میوه بخورید و از رژیم خود لذت ببرید .

دومین روز رژیم 7 روزه ( سبزیجات ) :

روز دوم  رژیم 7 روزه و برنامه غذایی جنرال موتورز روز خوردن سبزیجات است . در روز دوم تا جایی که دوست دارید از انواع سبزیجات خام یا پخته مصرف کنید ، برای پختن سبزیجات به هیچ عنوان نباید از روغن استفاده کنید ، سیب‌زمینی هم جز‌و سبزیجات به حساب می‌آید و میتوانید به صورت آب‌پز یا بخارپز در ابتدای روز مصرف کنید تا کربوهیدرات آن در طول روز بسوزد و مصرف شود. از مهمترین سبزیجات میتوان به لوبیا ، هویج ، بروکلی ، خیار ، کاهو ، کلم و … اشاره کرد .

سومین روز رژیم 7 روزه ( ترکیب میوه‌ها و سبزیجات ) :

روز سوم روز ترکیب رژیم روز اول و روز دوم است . یعنی هم میتوانید میوه بخورید و هم سبزیجات . این کار باعث می شود بدن برای چربی سوزی روزهای آینده اماده شود، اما سیب‌زمینی و موز مصرف نکنید.

چهارمین روز رژیم لاغری ( موز و شیر و سوپ ) :

امروز باید فقط موز وشیر میل کنید . در روز چهارم می‌توانید ۸ عدد موز و ۳ لیوان شیر مصرف کنید، باید سهم موز و شیرتان را طوری در طول روز تقسیم کنید که احساس گرسنگی نکنید. همچنین می توانید سوپ مورد علاقه تان را درست کنید و هرقدر دوست داشتید از آن میل کنید. به گزارش آسان طب خوردن موز بسیار مهم است زیرا به بدنتان کمک می کند تا تعادل سدیم و پتاسیم بدن  پس از سه روز جبران شود و سلامتی تان حفظ شود .

پنجمین روز رژیم 7 روزه ( گوشت و گوجه‌ فرنگی ) :

در روز پنجم این رژیم باید فقط گوشت و گوجه فرنگی میل کنید . یعنی در کل تقریبا 6 یا 7 عدد گوجه فرنگی و دو وعده گوشت 300 گرمی میل می کنید. گوشت را به صورت همبرگری تهیه کنید تا خوردن آن راحتتر باشد. سعی کنید تمام گوجه فرنگی ها را بخورید اما چنانچه نتوانستید همه گوشت را بخورید، مشکلی پیش نمی آید. توجه داشته باشید که حتما زیاد آب بنوشید تا اسیداوریک حاصل از هضم گوشت از بدنتان دفع شود. گوشت حاوی آهن و پروتئین و گوجه فرنگی حاوی فیبر است و برای بدن فواید زیادی دارد .

ششمین روز رژیم 7 روزه ( گوشت و سبزیجات ) :

این رژیم عین رژیم روز ششم است . با این فرق که به جز گوجه میتوانید انواع سبزیجات را میل کنید .

هفتمین روز رژیم 7 روزه ( برنج قهوه ای، آب میوه و سبزیجات ) :

در اخرین روز رژیم 7 روزه و برنامه غذایی جنرال موتورز شما  می توانید برنج قهوه ای و آبمیوه طبیعی و انواع میوه و سبزی را میل کنید . فردا بروید و خودتان را وزن کنید .

‫4/5 ‏‫(2 نظر)‬

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا