رژیم میوه خواری و خام خواری در 21 روز

رژیم میوه خواری و خام خاری یکی از انواع رژیم غذایی است که در سلامتی و کاهش وزن تاثیر زیادی دارد و هدف آن پاکسازی بدن است. این رژیم سبب از بین رفتن سموم و مواد افزودنی غذاها در بدن است. از این دسته مواد مضر میتوان به مرغ و سوسیس و گوشت وآب های آلوده اشاره کرد.

رژیم میوه خواری

رژیم میوه خواری و خام خاری

در رژیم میوه خواری و خام خاری سعی کنید اول صبح وقتی از خواب بلند می شوید اول خود را وزن کنید. سپس یک لیوان از یکی از این سه مورد (آب ولرم با لیموترش و فلفل – یا آب ولرم و عسل و دارچین – یا آب ولرم و لیموترش و عسل) را میل کنید. مجددا بعد چند دقیقه یک لیوان مخلوط آب کرفس و جعفری و سیب بنوشید. اگر بعد یک ساعت گرسنه شدید میتوانید یه ظرف سالاد سیب و موز و طالبی میل کنید.

یادتان باشد در این رژیم میوه ها و سبزی ها هیچ محدودیتی ندارند و اگر گرسنه شدید میتوانید از آن استفاده کنید. ساعت ده صبح یه لیوان آب هویج بخورید و برای وعده نهار باید یه ظرف سالاد شامل کلم سفید و کاهو و گوجه و خیار و لیموترش میل کنید.

برای عصرانه باید یک لیوان آب کرفس و سیب و جعفری میل کنید. به عنوان وعده شام میتوانید یک لیوان آب هندوانه با یخ میل کنید. سعی کنید از ساعت شش یا هفت به بعد چیزی نخورید. یاداوری میکنیم به عنوان میان وعده میتوانید چای سبز و خرما میل کنید.

وقتی گرسنه شدیم چه بخوریم؟!

رژیم میوه خواری

همچنین هر وقت گرسنه شدید سالاد کاهو بخورید. به گزارش آسان طب ، این رژیم میوه خواری و خام خاری یک نوع رژیم برای کاهش وزن سریع و از بین رفتن سموم بدن است که هیچ محدودیتی ندارد. البته سعی کنید زیاده روی نکنید. خرما هم خیلی زیاد نخورید. حتما هر روز به حمام بروید و بدنتان را حسابی لیف بزنید تا سموم اضافی از بدنتان خارج شود.

مصرف آب را فراموش نکنید، تا میتوانیتد آب بخورید تا صورتتان چروک نیفتد. میتوانید روزی ده دقیقه زیر نور غیر مستقیم آفتاب قرار بگیرد. به ندرت میتوانید از شیر کم چرب و ماست کم چرب استفاده کنید. درمان زنبورگزیدگی با داروهای گیاهی را مطالعه کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا