راه بزرگ کردن سینه با دستگاه وکیوم سینه

دستگاه وکیوم سینه و نحوه استفاده از آن موضوع این بخش از مجله پزشکی آسان طب است.  دستگاه وکیوم سینه یکی از دستگاههای جالب برای بزرگ کردن سینه خانم هاست. برخی خانم ها سینه های کوچکی دارند و از این قضیه خیلی ناراحت هستند. یکی از راههای بزرگ کردن سینه استفاده از این دستگاه وکیوم سینه است. اگر اسم ان را نشنیده اید یا در فروشگاه شهرتان موجود نبود میتوانید به صورت اینترنتی ان را خرید کنید. در این پست اسان طب اطلاعاتی را درباره دستگاه وکیوم سینه در اختیارتان قرار میدهیم.

دستگاه وکیوم سینه برای بزرگ کردن سینه 
دستگاه وکیوم سینه برای بزرگ کردن سینه

دستگاه وکیوم سینه برای بزرگ کردن سینه 

 دستگاه وکیوم سینه یک وسیله ایمن و کاملا پزشکی است که میتواند سایز سینه خانم ها را زیاد کند. این دستگاه مخصوصا به درد خانم هایی میخورد که عمل جراحی یا مصرف قرص را دوست ندارند.

روش استفاده از این دستگاه وکیوم سینه ( بادکش سینه یا پمپ سینه) بسیار راحت است. همچنین حجم کمی دارد و جای زیادی را نمیگیرد. همچنین این دستگاه عارضه ای ندارد  و جالب است بدانید که ماساژ دادن و بادکش کردن سینه ها باعث جریان آزادانه لنف در پستانها شده و از سرطان سینه جلوگیری خواهد کرد. دستگاه وکیوم سینه برای بزرگ کردن سینه زنان از 2 لیوان بادکش و یک وسیله پمپ کننده (دستی یا الکتریکی) تشکیل شده است .


نحوه عملکرد دستگاه وکیوم سینه 

این پمپ های بزرگ کننده سینه از روشهای زیر به رشد سینه ها و خوش فرم کردن انها کمک میکند :

1 – توسط پمپ های دستگاه وکیوم سینه کششی در بافت سینه ایجاد می شود. این کشش سبب متورم شدن سینه ها میشود. بزرگی و افزایش حجمی که در بافتها ایجاد می شود بخاطر کشیده شدن بافتهای چربی و چربیها به درون سلولهای سینه خواهد بود.

2 – همچنین این پمپ برای بزرگ کردن سینه به غدد پستانی اجازه می دهد تا  جایی که امکان بزرگ شدن دارند، رشد بکنند. در کنار ان از فواید دستگاه وکیوم سینه اینست که موجب متعادل شدن هورمونهایی می شود که مسئول سفتی و جوانی سینه ها میشود.

3 – به گزارش آسان طب ، کلیدی ترین عملکرد و مهمترین کاربرد این پمپ ها کمک به تولید کلاژن و بافت پستانی جدید میباشد. ورزش دادن یا بکار انداختن غدد و بافتها، ذخیره خونی را که باعث افزایش رشد بافتهای سالم و جدید می شود، تقویت میکند و در نتیجه این دستگاه برای سلامتی هم فواید زیادی دارد .

طبق امار بدست امده دستگاه وکیوم سینه ( دستگاه بزرگ کننده سینه) می تواند حدود 1 تا 2 سایز اندازه سینه ها را بزرگ کرده و همچنین باعث سفتی و فرم دهی به سینه ها بشود. یاداوری میکنیم برای گرفتن بهترین نتیجه بایستی روزانه 2 بار و حداقل 3 ماه از این دستگاه استفاده کنید. به کار بردن این دستگاه با دیگر روشهای طبیعی می تواند فرایند بزرگ شدن سینه ها را سرعت بخشد و خیلی زودتر به سینه هایی خوش فرم و بزرگ دست پیدا کنید .

دستگاه وکیوم سینه برای بزرگ کردن سینه 
دستگاه وکیوم سینه برای بزرگ کردن سینه

انواع دستگاه وکیوم سینه

دو نوع دستگاه وکیوم سینه وجود دارد . دستی و الکتریکی . ما در این قسمت این دو نوع دستگاه بزرگ کننده سینه را به شما معرفی می کنیم.

1- پمپ های دستی

یکی از انواع دستگاه بزرگ کننده سینه پمپ های دستی است. این پمپ ها شامل یک جفت لیوان گنبدی شکل هستند که که درون لیوان ها پمپی دستی برای ایجاد خلا و بیرون کشیدن هوا از لیوان تعبیه شده است . وقتی شما از این دستگاه استفاده می کنید قادر خواهید بود فشار مکنده را کنترل و تنظیم کنید. با این دستگاه سایز سینه شما 1-2 سانت افزایش می یابد.

2-پمپ های الکتریکی

پمپ های الکتریکی شبیه پمپ دستی است. فقط پمپ این دستگاه بر خلاف پمپ های دستی، الکتریکی می باشد. معروفترین برند پمپ های الکتریکی برند Brava است که جاوی باکس الکتریکیو سوتینی برای ثابت نگهداشتن تجهیزات ذکر شده بر روی سینه ها است. با این دستگاه هم حدود یک و نیم تا دو سایز افزایش سایز خواهید داشت. پمپ های الکتریکی در زمان کمتری جواب می دهند.

توجه : این سایت درباره این دستگاه مسئولیتی ندارد و فقط تحقیقات خود را اعلام کرده است.

‫3.5/5 ‏‫(2 نظر)‬

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

‫2 دیدگاه ها

  1. آیا برای هر سینه، ده دقیقه زمان لازم است یا به طور کل برای هر دو سینه در مجموع ده دقیقه لازم است؟
    هر تلمبه باید چند ثانیه اختلاف با تلمبه ی بعدی فاصله داشته باشد؟
    بعد از اتمام کار چگونه فشار داخل محفظه را کم کنیم تا به سینه اسیب نرسد؟ به یکباره محفظه را برداریم و فشار تخلیه شود یا به آرامی شلنگِ سر محفظه را جدا کنیم تا فشارِ داخل به آرامی تخلیه شود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا