راههای صاف کردن مو در خانه بدون اتو 2 روش

صاف کردن مو دغدغه بسیاری از خانم هاست . ما همیشه چیزی را که نداریم میخواهیم. اگر موهایمات صاف باشد ان را فر می کنیم و اگر موهایمان فر باشد صافش میکنیم. خودمان هم نمیدانیم از زندگی چه میخواهیم ؟ بگذریم.

صاف کردن با مواد شیمیایی برای موی سر مضرات زیادی دارد. اتوکشیدن زیاد هم موها را آسیب پذیر و شکننده میکند. بنابراین پیشنهاد می کنیم برای صاف کردن مو از مواد گیاهی استفاده کنید.

راههای صاف کردن مو

در این بخش از مجله آسان طب دو روش طبیعی برای صاف کردن مو را در اختیارتان می گذاریم. پیشنهاد میکنیم این روش ها را در منزل امتحان کنید و نتیجه اش را ببینید.

روش اول برای صاف کردن مو

در این قسمت مواد لازم و طرز تهیه ماسکی برای صاف کردن مو را برایتان بیان می کنیم.

راههای صاف کردن مو

مواد مورد نیاز برای صاف کردن مو

  1. چهار قاشق چایخوری آب لیمو
  2. یک فنجان روغن نارگیل
  3. دو قاشق چایخوری روغن زیتون
  4. سه قاشق چایخوری نشاسته ذرت

راههای صاف کردن مو

آموزش صاف کردن موها در منزل با روش اول

در اولین مرحله برای تهیه ماسک برای صاف کردن مو باید موارد مورد نظر را با هم در ظرفی حسابی مخلوط کنیم . سپس ان را روی حرارت ملایم میگذاریم و هم می زنیم تا حالت خمیری به خود بگیرد. در بخش بعدی باید آن را روی موهایمان بگذاریم.

در مرحله بعدی باید سرمان را با یک کلاه حمام ویژه رنگ کردن مو بپوشانیم. سپس یک حوله گرم رویش بگذاریم و صبر کنیم. باید مواد حدود یک الی دو ساعت به همین حالت روی سر باشد. در آخر میتوانید به آرامی سرتان را آبکشی کنید.

راههای صاف کردن مو

روش دوم برای صاف کردن مو

در این قسمت روش دوم برای صاف شدن مو را در اختیارتان میگذاریم.

صاف کردن مو با شیر نارگیل

یکی از راههای صاف کردن مو استفاده از ماسک شیرنارگیل است. ترکیب شیرنارگیل و لیمو برای صاف کردن موها فوق العاده است. شما میتوانید از شیر نارگیل برای از بین بردن موج های مو و وزهای ان استفاده کنید و موهای صافتری داشته باشید.

برای تهیه ماسک شیر نارگیل برای موی سر کافیست شیرموجود درنارگیل را در یک لیوان بریزید و مقدارکمی آبلیمو به آن بیافزایید. سپس ان را دریخچال بگذارید تایک لایه کرم مانند روی آن تشکیل شود. این کرم را مستقیمآ روی پوست سر بزنید و بایک حوله گرم موهایتان را بپوشانید. بعد از گذشت مدت زمانی سرتان را بایک شامپوی ملایم شستشو دهید. وقتی که موهایتان هنوز نم دار است آنها را شانه بزنید. این کار را باید حدود 20 روز هر روز انجام بدهید تا نتیجه فوق العاده اش را ملاحظه کنید.

‫4/5 ‫(1 نظر)

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا