سفیدی دندان با پوست موز چجوریه ؟

سفیدی دندان دغدغه بسیاری از افراد است. سفیدی دندان در زیبایی افراد تاثیر زیادی دارد. وقتی دندان ما سفید باشد خنده ما زیباست و وقتی خنده ما زیبا باشد خود ما زیبا هستیم. یکی از ترفندهای سفید کردن دندان استفاده از پوست موز است. در این بخش از مجله پزشکی آسان طب درباره سفیدی دندان با پوست موز اطلاعاتی را در اختیارتان میگذاریم.

راه سفیدی دندان با پوست موز

برای سفیدی دندان با پوست موز به صورت خلاصه باید بگوییم که کافیست پوست موز را هر روز به صورت دورانی روی  دندانهایتان بمالید. اگر این کار را یکی دو ماه انجام دهید کم کم متوجه تغییرات در زنگ دندانتان خواهید شد.

برای اینکار باید پوست موزها را به حالت نوار ببرید . بعد ان را روی دندان بمالید. در حدی که گوشتهای سفید پوست موز همه به دندان بچسبد. بعد از آن ده دقیقه منتظر بمانید.

راه سفیدی دندان با پوست موز
راه سفیدی دندان با پوست موز

به گزارش مجله پزشکی آسان طب اکنون باید با مسواک خشک روی دندانهایتان به حالت دورانی بکشید تا جرم دندانتان پاک شود.

سعی کنید برای اینکار از یک موز رسیده استفاده کنید . چون به گزارش آسان طب موز رسیده بیشترین میزان پتاسیم را دارد . موز را از انتها پوست بکنید تا همه رشته هایش کنده شود .

علت سفیدی دندان با پوست موز

شاید سوال ما این باشد که چرا پوست موز برای سفید شدن دندان مفید است ؟ در اینجا باید بگوییم خاصیت سفیدکنندگی پوست موز به خاطر مواد معدنی موجود در پوست موز مثل پتاسیم، منیزیم و منگنز است . این مواد معدنی بعد از مالیدن به دندان ، توسط دندان ها جذب شده و باعث سفید شدن دندان می شود.

همچنین این نکته را یاداوری می کنیم که شما می توانید باقیمانده پوست موزها را برای استفاده های بعدی در فریزر نگهداری کنید. اگرچه رنگ آن عوض می شود اما باز هم میتوانید از ان برای سفید کردن دندان استفاده کنید.

پوست موز خاصیت اسیدی کوچکی دارد که با استفاده از آن در طول روز دیگر نیاز به مسواک و دهان شویه نخواهید داشت.

بیشتر بدانید : آموزش سفید کردن دندان با 10 قدم اصلی

امیدواریم از این روش برای سفید کردن دندانتان استفاده کنید. اگر هزینه موز برای شما زیاد بود میتوانید وقتی به یک مهمانی رفتید از آنها بخواهید که پوست های موزشان را در پلاستیک تمیزی بگذارند و شما ان را به خانه بیاورید.

البته گاز زدن سیب هم برای سفید شدن دندان سفارش شده است.

امیدواریم از اطلاعاتی که در این بخش از مجله پزشکی آسان طب درباره سفید کردن دندان در اختیارتان گذاشتیم بهره کافی را برده باشید.

‫5/5 ‏‫(2 نظر)‬

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا