درمان جوشهای صورت با چند توصیه ساده

متاسفانه برخی از ما همیشه صورتمان پر جوش است. دلیل اصلی این جوشها چرب بودن پوست است. در این بخش از مجله پزشکی آسان طب چند راهکار ساده برای درمان جوشهای صورت را در اختیارتان می گذاریم . امیدواریم از مطالب این بخش بهره کافی را ببرید.

روشهای ساده برای درمان جوشهای صورت

طبق بررسی های بدست امده همه انسانهای روی زمین از نظر نژاد، منطقه، گروه خونی و رنگ و پوست و نوع تغذیه باهم متفاوتند. در نتیجه نوع جواب دادن آنها به درمان بیماریها هم با هم فرق می کند.

همینطور که میدانید روشهای زیادی در نقاط مختلف دنیا برای درمان انواع بیماریها و درمان جوشهای صورت استفاده می شودو حتی گاهی  هم چند روش با هم برای درمان یک بیماری نتیجه نخواهد داد. در این بخش چند روش برای درمان جوشهای صورت را در اختیارتان میگذاریم. تا زمانی که امتحانشان نکنید نمیتوانیم فهمید که به شما جواب میدهد یا خیر .

به گزارش آسان طب جوش زدن صورت ما نشانه آنست که حجم ورودی مواد چرب و پروتئین دار و یا حساسیت زا زیاد شده است.

درمان جوشهای صورت
درمان جوشهای صورت

چند نکته برای جلوگیری از جوش صورت

1-خوردن آب به اندازه نیاز بدن

2-پرهیز از خوراکیهای پر کالری و چرب و حساسیت زا، مانند: چیپس، نمک، سوسیس، کالباس، فست فودها، انواع بستنی ها، شکلاتها، و انواع پاستیل ها

3-خوردن آبغوره و آبلیمو

4 روش طبیعی برای درمان جوشهای صورت

برخی از روشهای درمان جوشهای صورت عبارتند از :

روش اول برای درمان جوشهای صورت

یک راه برای درمان جوشهای صورت استفاده از سیب زمینی است . برای این کار کافیست یک عدد سیب زمینی تازه را شسته و خشکش کنید. سپس آن را ورق ورق نازک برش بزنید و ورق های برش خورده را به مدت 15 دقیقه روی پوست صورت و جوش ها بگذارید. چند بار این کار را انجام دهید تا کم کم نتیجه اش را ببینید.

زنگ تفریح: درمان جوش های سرسیاه | 17 روش سنتی (ویدیو)

روش دوم برای درمان جوش های صورت

یکی از مهمترین روشهای درمان جوش صورت اینست که محلول آب و نمک ساده را با پنبه روی جوش ها بزنید. پس از چند روز اثر آن را خواهید دید. توقع نداشته باشید با دوبار استفاده جوشهایتان محو شود.

روش سوم برای درمان جوش صورت

به گزارش اسان طب در این روش به همان محلول آب و نمک ، آبلیمو اضافه بکنید. انگاه مانند روش بالا استفاده شود.

روش چهارم برای درمان جوش های صورت

استفاده از عرق باباآدم طبق بروشور جوشهای صورت و کورک  هم برای درمان جوشهای صورت توصیه می شود. میتوانید ان را از عرقیجات فروشی ها و عطاری ها تهیه کرده و استفاده کنید.

امیدواریم از اطلاعاتی که در این بخش از مجله آسان طب در اختیارتان گذاشتیم بهره کافی را برده باشید.

‫3/5 ‏‫(2 نظر)‬

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا