درمان ناتوانی جنسی با ساده ترین روش ها

در این مطلب از سایت آسان طب از روش های ساده درمان ناتوانی جنسی برای شما صحبت میکنیم..با ما در ادامه مطلب همراه باشید :

 

 

روش درمان ناتوانی جنسی :

برخی از درمان های طبیعی برای درمان ناتوانی جنسی سودمند شناخته شده اند، همچنین درمانهای دیگری وجود دارند که در صورتی که مشکل شما با راه حل های طبیعی برطرف نشود، پزشک معالج می تواند آنها را تجویز کند.

 

الکل در بسیاری از مشکلات مربوط به ناتوانی جنسی مقصر قلمداد شده است. راه حل آن ساده است: برای درمان ناتوانی جنسی در صورتی که بیش از حد الکل مصرف می کنید، ممکن است در ایجاد و حفظ حالت نعوظ با مشکلی مواجه شوید،در نتیجه کمتر الکل مصرف کنید .

 

بسیاری از مردان تصور می کنند که کاهش هورمونهای مردانه باعث ناتوانی جنسی می شود. هرچند وجود تستوسترون کافی برای ایجاد حالت نعوظ ضروری است، کمبود این هورمون در مردان شایع نیست مگر آنکه مردی به علت بدخیمی جراحی پروستات انجام داده باشد و بیضه هایش را نیز برداشته باشند.

 

پزشک معالج شما میتواند سطح هورمونی شما را بررسی کند تا اطمینان حاصل کنید که مشکلی از این نظر ندارید. با این حال ممکن است یکی از معدود افرادی باشید که برای درمان ناتوانی جنسی خود نیاز به تزریقات هورمونی دارد. .

 

یکی از علل احتمالی کاهش هورمونها، استعمال دخانیات زیاد است که باعث مقدار زیادی دی اکسیدکربن در خون می شود و مقدار هورمونها را در بدن کاهش میدهد و باعث ناتوانی جنسی می شود.

 

استعمال دخانیات نه تنها بر مقدار هورمون ها تأثیر دارد، بلکه در انسداد سرخرگهای آلت تناسلی نیز نقش دارد که ممکن است حتی در افراد جوان نیز ایجاد ناتوانی جنسی کند. در یک پژوهشی مشخص شد که مردان حتی ممکن است در سی و پنج سالگی بر اثر کشیدن سیگار به ناتوانی جنسی مبتلا شوند.

 

مردانی که به مدت بیست سال روزانه یک پاکت سیگار می کشیدند چهار بار بیشتر از غیرسیگاریها در معرض ناتوانی جنسی در نتیجهٔ انسداد سرخرگها بودند.

 

در بحث درمان ناتوانی جنسی مشکلات عروقی نیز ممکن است باعث ناتوانی جنسی شوند. هنگامی که جریان خون مختل می شود، ممکن است خون کافی برای ایجاد حالت نعوظ (که از نظر فیزیولوژیک به واسطه پرخونی آلت تناسلی ایجاد میشود) وارد آلت تناسلی نشود.

 

ازدیاد فشارخون و افزایش کلسترول مشکلاتی هستند که می توانند باعث درجاتی از ناتوانی جنسی شوند.

 

احتمال فراوانی وجود دارد که با درمان ناتوانی جنسی این مشکل نیز برطرف شود. برخی از مردان با افزایش سن دچار دیابت بزرگسالان می شوند، بی آنکه خود خبردار باشند. این بیماری، علاوه بر آن که جریان خون آلت تناسلی را مختل می کند، ثبات میزان قند خون را نیز برهم میزند که این حالت نیز ممکن است در ایجاد ناتوانی جنسی سهیم باشد.

 

یکی از علل اصلی ناتوانی جنسی، بیماری است. گاهی خود بیماری باعث ناتوانی می شود، اما اغلب، بیماری باعث احساس ترس از برقراری رابطهٔ جنسی می شود. بسیاری از مردانی که به حملهٔ قلبی دچار شده اند راجع به رابطه جنسی و تأثیر آن روی قلب خود نگرانی دارند.

 

در بحث درمان ناتوانی جنسی در واقع، رابطهٔ جنسی معمول ممکن است خطر بروز حملهٔ قلبی بعدی را کاهش دهد. پژوهشهای متعددی نشان داده است که رابطهٔ جنسی باعث ایجاد استرسی می شود که با بالارفتن از چند طبقه پله یا سایر فعالیتهای طبیعی قابل مقایسه است.

 

اغلب افراد هنگامی که از بیمارستان ترخیص شوند می توانند فعالیتهای طبیعی خود را از جمله زندگی جنسی طبیعی، از سر گیرند. موارد شناخته شدهٔ مردانی که در حین رابطهٔ جنسی بر اثر حملهٔ قلبی فوت کرده اند اغلب مربوط به مردانی است که روابط جنسی نامشروع برقرار می کنند (که خود این امر عامل ایجاد استرس فراوانی در انهاست) و به علاوه به عوارض مصرف الکلی، پرخوری یا داروها نیز مبتلا هستند.

 

در صورتی که به حملهٔ قلبی دچار شده باشید، این احتمال وجود دارد که همسر شما نیز راجع به فعالیت جنسی نگران باشد. به شما قویاً توصیه می کنیم این مطلب را با پزشک معالج خود در میان بگذارید. متخصصان قلب به حل این مشکل عادت دارند و می توانند بهترین توصیه را در ارتباط با مورد خاص شما ارائه دهند.

 

 

‫0/5 ‫(0 نظر)

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا