با شناخت رنگ ها مرد ایده آل خود را پیدا کنید

شناخت رنگ ها یک تست روانشناسی است که با کمک آن می توانید مرد ایده آل خود را بشناسید. در تست روانشناسی رنگها سه رنگ را به شما پیشنهاد می کنیم و شما باید یکی از آنها را انتخاب کنید. بعد شخصیت شما و مرد ایده آل تان را با توجه به آن رنگ به شما معرفی می کنیم. امیدواریم از این بخش از مجله پزشکی آسان طب با موضوع شناخت رنگ ها لذت ببرید.

شناخت رنگ ها و روانشناسی رنگ ها
شناخت رنگ ها و روانشناسی رنگ ها

شناخت رنگ ها و روانشناسی رنگ ها

رنگ های سبز بنفش نارنجی نشان دهندۀ آرزوها و نیازهای شما در روابط  عاطفی هستند.

اگر شما یکی از این سه رنگ را انتخاب کنید می توانید از روی آن تشخیص دهید که شخصیت شما جذب چه تیپ مرد هایی می شود. اگر می خواهید از اسرار رنگ ها آگاهی پیدا کنید و بفهمید که تأثیر و معنای آن ها در زندگی شما چیست این تست کوتاه در آسان طب را دنبال کنید.

رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

به رنگ های زیر نگاه کنید و هر یک  را که بیشتر از سایرین دوست دارید انتخاب کنید.

سبز —————— بنفش —————– نارنجی

 اگر رنگ منتخب شما سبز است

زمانی که برای اولین با مردی ملاقات می کنید رفتار شما باعث می شود که او از همان آغاز سفره دلش را برای شما باز کند و در مورد زندگیش با شما صحبت کند. شما راحتی و آرامش را به فرد مقابل منتقل می کنید و او احساس می کند که تحت حمایت کامل و همه جانبه شما قرار گرفته است. شما از همان آغاز به راحتی می توانید تشخیص دهید که فرد مقابل چه نیاز هایی دارد. شما به غرایز خود اعتماد می کنید و به نداهای درونیتان گوش می سپارید و از همین طریق متوجه می شوید که او در این رابطه چه چیزی را طلب می کند. ( روانشناسی رنگ ها )

نکته قابل توجهی که در شما وجود دارد توانایی کسب اطلاع از طرف مقابل است. شما از این طریق حس کنجکاوی خود را تطمیع می کنید.

در نهایت شما با کسی ازدواج می کنید که بتواند آسایش و امنیت را برای شما به ارمغان آورد. شما صاحب خانه ای پر از بچه می شوید، از نظر مادی بی نیاز هستید، برای همسر خود ارزش قائل می شوید و او نیز به شما احترام می گذارد. مرد ایده آل شما باید دارای یک شخصیت ثابت باشد. به خاطر داشته باشید که سبزی ها با مرد هایی با ثبات و قاطع ازدواج می کنند.

اخطار شناخت رنگ ها

شما همواره با روی باز با دنیای اطراف خود ارتباط برقرار  می کنید و انسان پاک و معصومی هستید. داشتن این خصوصیات اندکی کار شما را در پیدا کردن مرد ایده آل خود با مشکل مواجه می کند. بیشتر افراد نمی توانند شخصیت واقعی شما را به درستی بشناسند. به همین دلیل زمانی با خود واقعی شما مواجه می شوند که شما با معیار های ذهنی آن ها مطابقت نداشته باشید.

اگر رنگ منتخب شما بنفش است

در اولین ملاقات بیشتر جذب انرژی و تحرک فرد مقابل می شوید، اما در واقع شما به مددی علاقه مند هستید که در کنار او احساس راحتی کنید و از او آرامش بگیرید. رمز موفقیت شما در مقابل مردها گیرایی، جذبه و هیجانتان است. شما سرشار از ذوق و اشتیاق هستید به همین دلیل آقایان نیز احساس می کنند که زندگی شان در کنار شما مهیج و جالب خواهد بود. شما وفادار و وظیفه شناس هستید و ارتباط عاطفی برای شما یک امر جدی تلقی می شود. اگر فردی را برای ازدواج انتخاب کردید، به این معناست که او تمام معیارها و ملاک های مورد نظر شما را دارا بوده که توانسته به این مرحله راه پیدا کند.

در ضمن لازم به ذکر است که شما برای وضعیت ظاهری افراد اهمیت خاصی قائل هستید. به خاطر داشته باشید که بنفشی ها با مردهایی خوش تیپ و قیافه ازدواج می کنند.

اخطار شناخت رنگ ها

بهتر است اگر فرد مناسبی پیدا شد اندکی به او فرصت دهید و سریعا به حدس زدن خصوصیات اخلاقی او نپردازید. بهتر است وی را بر اساس رفتارش ارزیابی کنید نه اینکه او را با مرد ایده آل ذهنی خود مقایسه کنید.

اگر رنگ منتخب شما نارنجی باشد

شما یک فرد جذاب، دوست داشتنی، مهربان و خونگرم هستید و با این خصوصیات می توانید دل مردها را بدست آورید. باید حقیقت را لمس کنید تا بتوانید آن را باور کنید. با رفتار خود به دیگران نشان می دهید که به حرف های آن ها گوش می دهید و برایشان ارزش قائل هستید. به راحتی فریفته ظاهر افراد می شوید  اما جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد چرا که ازدواج شما همیشه از روی عقل و منطق می باشد. شما جذب مرد های باهوش می شوید و هنگامی که به او بله گفتید، بله ی شما به معنای تا ابد و همیشه و درد و رنج و شادی است.

شما با مردی ارتباط برقرار می کنید که بتوانید از او چیزی بیاموزید. به خاطر داشته باشید که نارنجی ها با مردهای باهوش ازدواج می کنند.

اخطار شناخت رنگ ها

شما فردی هستید که سعی می کنید نقاط ضعف و منافذ حساس و نفوذپذیر خود را پنهان کنید. تنها چیزی که فرد مقابل می تواند در شما ببیند استحکامات زیرکانه است. او احتمالا در مورد شخصیت اصلی شما دچار اشتباه می شود. سعی کنید در طول زمان وی را با شخصیت واقعی تان آشنا کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا