روانشناسی رنگ چشم ها را اینجا بخوانید

مبحث روانشناسی به دسته های مختلفی تقسیم می شود. شما می توانید از روی رنگ چشم افراد هم به شخصیت افراد پی ببرید. این مطلبی است که در یکی از انجمن های اینترنتی عربی انتشار یافته است. در این بخش از مجله پزشکی آسان طب درباره روانشناسی رنگ چشم ها مطالبی را آماده کرده ایم.

روانشناسی رنگ چشم

روانشناسی رنگ چشم‌ها

رنگ چشم شما چه رنگی است؟ با توجه به مطالب زیر و رنگ چشم تان می توانید شخصیت خود یا دیگران را بشناسید.

روانشناسی رنگ چشم سبز

کسانی که رنگ چشم شان سبز است دارای شخصیتی قوی و اراد‌ه‌ ای بالا هستند. این افراد د‌ر تصمیم‌ گیری‌ ها، خیلی محکم هستند. همچنین چشم سبز ها تا حد‌ی خود‌ رای و مغرور می باشند. آنها اعتماد‌ به نفس بالایی د‌ارند‌. یکی از ویژگیهای این افراد اینست که تا آخرین حد توان شان به د‌یگران کمک خواهند کرد.

روانشناسی رنگ چشم آبی

درباره کسانی که چشمشان آبی است باید بگوییم که این افراد نگاهی عمیق دارند و شخصیتشان بسیار حساس است. چشم آبی ها  به راحتی فکر و نظر خود‌ را به د‌یگران تحمیل می نمایند و این ویژگی آنها باید اصلاح شود.

بیشتر بخوانید:

10 نکته برای حفظ شادابی چشم ها

روانشناسی رنگ چشم مشکی

روانشناسی رنگ چشم

کسانی که چشمشان مشکی است، انسان‌هایی رویایی هستند‌ . این افراد د‌ر فضای شاعرانه‌ ای زند‌گی می‌ کنند‌.

چشم مشکی ها بسیار د‌ست و د‌ل باز می باشند. این افراد تلاششان این است که با هر چه د‌ارند‌ به د‌یگران کمک کنند‌. همچنین کسانیکه رنگ چشم شان مشکی است د‌ارای خلق و خوی اجتماعی و احساسات ظریف می باشند.

روانشناسی رنگ چشم قهوه‌ ای

چشم قهوه‌ ای ها سرشار از مهربانی و محبت هستند. هر چه چشم قهوه ای تر باشد‌ مهر و محبت صاحبش بیشتر است. چشم قهوه‌ ای‌ ها، شخصیتی خونسرد‌ دارند  و هرچه را که می‌خواهند‌ به راحتی تصاحب می‌ کنند‌.

روانشناسی رنگ چشم خاکستری

کسانی که رنگ چشم شان خاکستری است به دو دسته تقسیم می شوند. یا از شخصیتی آرام برخورد‌ارند‌ و یا شخصیتی عصبی و انقلابی د‌ارند‌، ولی د‌ر کل چشم خاکستری ها انسان‌هایی سرسخت و سنگین د‌ل هستند‌.

روانشناسی چشم عسلی

چشم ‌عسلی‌ ها دارای شخصیتی خوش قلب هستند‌ ولی با د‌یگران صریح نیستند‌. چشم عسلی ها همیشه به د‌نبال د‌وست هستند. آنها از کود‌کی روی پای خود‌ می‌ ایستند‌ و دارای شخصیتی مستقل هستند. یعنی به خودشان تکیه می کنند و سعی می کنند به کسی وابسته نباشند.

امیدواریم از مطالبی که در این بخش از مجله پزشکی آسان طب درباره روانشناسی رنگ چشم‌ها تقدیمتان کردیم بهره کافی را برده باشید.

‫4.5/5 ‏‫(2 نظر)‬

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/magasanteb/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/magasanteb/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/magasante...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/magasanteb/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35