چرا عشق و علاقه مردان خیلی زود تغییر می کند؟

عشق و علاقه یک خیابان دو طرفه است. هر قدر به همسرمان اظهار عشق و علاقه بیشتری بنمائیم، عشق و علاقه بیشتری نیز دریافت می کنیم.در این مطلب از مجله پزشکی آسان طب برای شما راجع به عشق و علاقه مردان و علل تغییرات آن می گوییم.

 

درست است که همه چیز برای ما انسانها بعد از مدتی عادی و یکنواخت می شود و آن شور و جذابیت روزهای اولیه را ندارد.

 

اما زن و شوهرهای زیادی هستند که توانسته اند تا آخرین روزهای زندگی مشترک، عشق و علاقه خود را به طور کامل حفظ کنند و هیچگونه شواهدی مبنی بر کمرنگ شدن عشق بین آنها دیده نمی شود.

 

راز ماندگاری عشق و علاقه مردان چیست؟

 

ما انسانها مانند لباس، اتومبیل و یا وسایل منزل نیستیم که هیچگونه تحرک و تغییری نداشته باشیم. ما انسانها می توانیم هر روز رفتارهای جدیدتر، شادتر و جذابتر از خود نشان دهیم.

 

و هر روز شخصیت خود را نسبت به روز قبل کاملتر کرده و عیوب و نقص های خود را برطرف نمائیم. و این تکمیل شخصیت باعث می شود که بتوانیم همیشه برای همسرمان جذاب و دوست داشتنی باقی بمانیم.

 

پیشنهاد می کنیم این عبارت را به صورت درشت تایپ کنید و بر روی آئینه دستشویی خود نصب کنید. تا هر روز صبح قبل از شروع یک روز جدید مطالب ان برای شما یادآوری شوند:

 

«هیچگاه برای افزایش عشق و محبت ورزی در زندگی دیر نیست. فقط نیازمند شناخت راهی تازه هستید».

 

عشق و علاقه مردان

 

تمام خانم هایی که از کاهش توجه همسرشان گله مند هستند، اظهار می کنند که گاه گاهی توجه شوهرشان به آنها زیاد می شود، اما در اکثر مواقع بی توجه هستند.

 

این مفهوم نشانه این واقعیت است که عشق و علاقه مردان کاهش نیافته است بلکه این نحوه رفتار نامناسبب شما است که باعث یکنواختی زندگی و کمرنگ شدن عشق شده است.

 

در رفتار خود چه تغییراتی را باید ایجاد نمائیم تا مورد توجه بیشتر شوهرمان قرار بگیریم ؟

 

آیا می توانیم در مورد این موضوع به صراحتاً از او سؤال نمائیم؟ خیر به جای این کار کاغذ و قلمی بردارید و مواقعی که همسرتان در آن روز به شما اظهار عشق وعلاقه زیاد نموده است را یادداشت کنید.

 

و سپس بررسی کنید که در آن شرایط رفتار شما به چه صورت بوده است.قطعاً به این نتیجه می رسید که در آن روز به هر دلیلی رفتار شما با روزهای قبل متفاوت بوده است.

 

در آن روزها به هر دلیلی رفتاری حاکی از عشق و علاقه و دلسوزی نسبت به همسرتان داشته اید و رفتار شما با روزهای معمولی متفاوت بوده است.

 

پس این معمای بزرگ برای شما حل می شود که علت رفتارهای مناسب شوهرتان در درجه اول رفتار خوب شما بوده است.

 

حال لیستی از این رفتارهای مناسب خود که به مذاق شوهرتان خوشایند بوده است تهیه کنید

 

و سعی کنید به صورت چرخه ای این رفتار را برای شوهرتان انجام دهید بعد از مدت کوتاهی متوجه تغییرات قابل توجهی در رفتار او می شوید و می بینید که رفتار او کاملاً شبیه به دوران اولیه آشنایی شما شده است.

 

عشق و علاقه مردان

 

واقعیتی غیرقابل انکار این است که علیرغم تصوراتی که خانمها از مردها دارند و آنها را موجوداتی پیچیده و پر راز و رمز میدانند شناخت آنها خیلی هم دشوار نیست.

 

حال چنانچه شما نیز بر این عقیده هستید که عشق و علاقه همسرتان به شما خیلی زود تغییر کرده است، ابتدا به تغییر رفتار خود توجه کنید و رفتار خود را با روزهای اول آشنایی خود مقایسه کنید،

 

در آن روزها به شدت به وضعیت ظاهری خود رسیدگی می کردید،

 

لباسهای مرتب، تمیز و مورد پسند شوهرتان را بر تن می کردید

 

و به نظافت منزل و… توجه داشتید

 

و از همه مهمتر اینکه معمولاً در صحبت های خود همیشه احترام او را رعایت می کردید

 

و هرگز از او انتقاد و عیب جویی نمی کردید.

 

اما اکنون چه تغییری کرده اید؟ اگر چنانچه از این رفتارهای خود تا حدود زیادی فاصله گرفته اید پس باید بپذیرید که عشق و علاقه شوهرتان تغییری نکرده است این رفتارهای شماست که تغییر کرده است.

‫0/5 ‫(0 نظر)

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/magasanteb/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/magasanteb/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/magasante...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/magasanteb/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35