Notice: fwrite(): write of 661 bytes failed with errno=122 Disk quota exceeded in /home/magasanteb/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 43
درمان آپاندیس در طب سنتی و طبیعی چگونه است؟ – مجله آسان طب

درمان آپاندیس در طب سنتی و طبیعی چگونه است؟

یگانه راه حقیقی درمان آپاندیس در طب سنتی امساک در غذاست. و این کار بی خطرترین و ساده ترین راه طبیعی معالجه و یگانه وسیلهٔ مطمئن برای از بین بردن اختلالات آپاندیس است.در این مطلب از مجله پزشکی آسان طب برایتان از درمان آپاندیس در طب سنتی می گوییم.

 

چرا پزشکان از این وسیلهٔ ساده استفاده نمی کنند؟ این هم نمونهٔ دیگری از  استنکاف آنان از به کار بردن هرگونه درمانی است که نتیجهٔ رضایتبخش آن به ثبوت رسیده است.

 

آری این طرز تفکر و نظریهٔ صحیح درمان طبیعی هیچگاه قادر به رسوخ در محدودهٔ افکار پزشکان رسمی نیست.

 

درمان آپاندیس در طب سنتی

 

درمان آپاندیس در طب سنتی چیست؟

 

صدها مورد درمان آپاندیس در طب سنتی و طبیعی به طور ساده از راه امساک در غذا درمان شده است.

 

البته چون امروزه دسترسی  به متخصص صلاحیتدار مشکل است، بنابراین می توان از دستورهای زیر در منزل استفاده کرد:

 

در آغاز باید بیمار را در استراحت کامل و در جای کاملا آرام و ساکتی قرار دهند و گاهی فقط جرعه آبی به او بدهند که مضمضه کند.

 

می توان چندبار کمپرس سرد روی موضع گذاشت.

 

در روزهای اول، روزی یک بار حدود نیم لیتر آب گرم تنقیه کنند تا قسمت های انتهایی روده پاک شود، البته این کار باید موقعی صورت گیرد که بیمار بتواند براحتی آن را تحمل کند.

 

درمان آپاندیس در طب سنتی

 

روز سوم وضع بیمار برای تنقیه با یک لیتر و نیم آب گرم مساعد خواهد شد و این کار را باید همه روزه تکرار کنند تا درد و ورم و التهاب بکلی فرونشیند.

 

از روز سوم به بعد می توان علاوه بر آب، آب میوه نیز به بیمار داد.

 

هیچ عملی بیش از آنچه در مورد درمان ساده و طبیعی حملات حاد اپاندیسیت گفتیم نباید انجام شود.

 

در دورهٔ نقاهت از رژیم تمام میوه استفاده کنند. (در دادن غذا به بیمار عجله نشود. بهتر است یکی دو روز بیمار بیشتر در امساک بماند).

 

پس از چند روز رژیم غذایی، از برنامهٔ غذایی کامل هفتگی استفاده کنند و آن را همواره به کار بندند.

 

اگر هنوز بیمار استعداد یبوست دارد تنقیه را به کار برند.

 

تمرین تنفسی و سایر تمرین های لازم همراه با مشت مال خشک صبحگاهی و حمام نشسته یا اسفنج را از اولین روزی که بیمار بتواند انجام دهد عملی سازند.

 

درمان آپاندیس در طب سنتی

 

برای زندگی صحیح و بهداشتی طرحی بریزند تا در آینده وضع مزاجی آنها بمراتب بهتر از زمان قبل از بیماری گردد.

 

مسلم است که از آن پس نیز اپاندیس، این عضو کاملا مفید، به کار خنثی کردن مواد سمی زاید و نرم کردن مواد مدفوع خواهد پرداخت.

 

(به جای آنکه آن را برند و در شیشه ای به عنوان نمونه در اتاق جراح قرار دهند).

 

تذکر خاصی در مورد ورم پردهٔ صفاق:

 

هرگاه پس از آپاندیسیت پردهٔ صفاق متورم شود علت آن عمل جراحی انجام شده است نه خود بیماری آپاندیسیت. در آپاندیسیتی که به طور طبیعی درمان شود هیچگاه ورم پردهٔ صفاق پیش نخواهد آمد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Notice: fwrite(): write of 661 bytes failed with errno=122 Disk quota exceeded in /home/magasanteb/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 43

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/magasanteb/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/magasanteb/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/magasante...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/magasanteb/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52