نقش زن در زندگی مرد و کمک به پیشرفت او.

هر مردی در حقیقت دو نفر است. شخصیتی که در حال حاضر دارد و شخصیتی که مایل است داشته باشد.در این مطلب از مجله آسان طب برایتان از نقش زن در زندگی مرد و بهبود شخصیت مرد می گوییم.

 

نقش زن در زندگی مرد و کمک به شکل گیری شخصیت همسرش

 

یک مرد خجالتی و کمرو میخواهد گستاخ و دلیر باشد.اگر محبوبیت ندارد مایل است به شخصیتی محبوب تبدیل شود تا همه مردم او را دوست داشته باشند.اگر از اعتماد به نفس کافی برخوردار نیست آرزو میکند متکی به نفس و متهور شود.

 

وظیفه یک زن علاقه مند این است که کمک کند تا شوهرش شخصیتی را که طالب و خواستار است به دست آورد؛البته نه از طریق نق زدن و آزار دادن شوهر،

 

نقش زن در زندگی مرد

 

خانم مراقب باشید که هرگز شوهرتان را با شوهر خانمی که در همسایگی شماست مقایسه نکنید. برای کمک به شوهرتان در شکل گیری شخصیت آرمانی او به طریقی وارد عمل نشوید

 

که موجبات انزجار و عصبانیت او را فراهم آورید. مطمئن ترین راه برای اعمال کمک، تشویق و تمجید از شخصیت شوهر و تقویت وضع روحی اوست.

 

نقش زن در زندگی مرد و تعریف و تمجید از او

 

کمتر مردی وجود دارد که تعریف و تمجید زن او را به وجد و شوق نیاورد. وقتی به مردی گفته شود: تو نظیر نداری! تو مردی ممتاز هستی!

 

من به داشتن شوهری چون تو افتخار می کنم و خوشوقتم که شوهر من هستی! همین تمجید و تعریف مختصر روحیهٔ او را تقویت می کند تا واقعاً همان شخصیت عالی و ممتاز را صاحب شود.

 

داستان مردی بزرگ که از نقش زن در زندگی مرد می گوید

 

نقش زن در زندگی مرد

 

آقای پارکز می گوید به من ثابت شده است که مرد نه تنها میتواند شخصیتی را دارا باشد که خودش خواستار آنست،بلکه میتواند شخصیتی را نیز که زنش طالب آنست احراز کند

 

آقای پارکز در ادامه می گوید :

 

«من تاکنون کارمندان بسیاری را استخدام کرده ام ولی به هیچکدام از به آنها قبل از آن که با زنهایشان حرف بزنم، پست مهم و حساسی را محول نکرده ام.

 

ظاهر و طرز حرف زدن و پاسخ هایی که این زنها به من می دهند بیانگر افکار آنهاست و همین افکار سرنوشت کار شوهرشان را رقم میزند.

 

آیا خانمی که مرد را ناخواسته و ادار کرده است تا به کارهای پول ساز بپردازد، باید مرد را مدیون خود بداند؟

 

نقش زن در زندگی مرد

 

چنین زنی حتی در صورت موفقیت شوهر  هیچ حقی به گردن مرد خود ندارد، چون اگر باعث شده است که مرد ثروتمند شود بی تردید برای ارضای خودخواهی های خود چنین موجباتی را فراهم کرده است.

 

زن فقط از طریق الھام بخشیدن میتواند شوهر خود را سعادتمند و  موفق کند نه با زور و خشونت. زن باید از راه تشکر و تمجید و کشف صفات و خصوصیاتی که شوهر شایق به پرورش آنهاست شخصیتی را که او طالب آن است به او الهام کند.

‫0/5 ‫(0 نظر)

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا