تقویت دستگاه گوارش و ناراحتی های کلیه و مثانه با سرکه سیب

تقویت دستگاه گوارش برای جلوگیری از مشکلات گوارشی بسیار اهمیت دارد. شما میتوانید به روشهای مختلف دستگاه گوارش تان را تقویت کنید. در این بخش از مجله پزشکی آسان طب درباره تقویت دستگاه گوارش و حفظ سلامت بدن اطلاعاتی را تقدیم می کنیم . امیدواریم از این بخش بهره کافی را ببرید.

تقویت دستگاه گوارش
تقویت دستگاه گوارش

تقویت دستگاه گوارش

میلیون ها نفر از مردم جهان از بد گوارشی و سوء هاضمه (هضم ناشدن غذا) رنج می برند.

و گناه آن را بر عهده ی ضعیف بودن دستگاه گوارش و شیره های گوارشی میاندازند. که باعث ناراحتی هایی از قبیل تولید گاز در معده (نفخ معده) سوزش ناحیهٔ  در معده میشود.

تقویت دستگاه گوارش

روشی برای تقویت دستگاه گوارش

برای تقویت دستگاه گوارش کافیست یک قاشق سوپ خوری آب مقطر یا آب تصفیه شده را با یک سوم قاشق چای خوری از سرکه سیب مخلوط کنید. و آن را پنج دقیقه پیش از صرف غذا در دهان بریزید پیش از قورت دادن چند ثانیه ای آن را در دهان نگاه بدارید.

این کار باعث می شود که بزاق دهان که نخستین ماده ی گوارش دهنده ی غذاست افزایش یابد.

مصرف سرکه سیب پیش از هر غذا باعث میشود که مایعات داخلی و گوارشی معده با سرعت بیشتری ترشح شوند. و این خود به هضم سریع تر و بهتر غذا کمک و تقویت دستگاه گوارش بسیار می کند.

جویدن آدامس کار درستی نیست. هرگز آدامس نجوید زیرا این کار بدن را فرسوده می کند. و باعث افزایش ترشح شیره های گوارشی می شود

که پی آمد های ناگوار آن سوء هاضمه و زخم و قرحهٔ معده است به ویژه اگر معدهٔ شما خالی باشد.

تقویت دستگاه گوارش

سرکه سیب برای ناراحتی های کلیه و مثانه

پیش از هر چیز در این مورد به این توصیه ها توجه کنید: اگر از ناراحتی مربوط به کلیه و مثانه رنج می برید از مصرف غذا هایی که از حیوان ها به دست می آیند، شیر و فرآورده های آن نیز- از مصرف قند و شکر، نوشابه های الکلی و قهوه خودداری کنید.

انجام آنها برای همهٔ اشخاص در هر مرحله ای از زندگی بسیار سودمند خواهد بود و به و حفظ سلامت بدن کمک بسیار خواهد کرد.

اکنون خاطرن شان می کنیم که سرکه ی سیب را همراه با سالاد مصرف کنید.و پیش از ظهر و هم بعد از ظهر از مصرف آن غفلت ننمایید.

سرکه سیب می تواند به شکستن و متلاشی شدن بعضی از انواع سنگ های کلیه کمک کند.

اگر عصاره ی «آس بری » را بگیرند و ۸ تا ۱۰ لیوان از آن را بنوشند این مایع می تواند حالت ادرار را اسیدی کند . و از رشد باکتری های زیان آور جلوگیری نماید.

پیش از نوشیدن آن باید یک سوم قاشق چایخوری سرکه سیب به هر لیوان اضافه شود. اگر بخواهند میتوان این عصاره را با کمی شیرهٔ انگور یا عسل مخلوط نمایند. نوشیدن آب هندوانه نیز به دفع ادرار و پاکیزه کردن کلیه ها و مثانه کمک فراوان می کند.

‫0/5 ‫(0 نظر)

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا