ساعت کار زیاد و شغل های غیر عادی و راه های سازگاری با آن

مردهایی که ساعات کارشان غیر عادی است و یا تحت شرایطی ویژه کار می کنند احتیاج به زنان سازگار، موافق، فهمیده، و با ادراک بالا دارند. در این مطلب از مجله آسان طب برایتان می گوییم که چگونه با ساعت کار زیاد و شغل های غیر عادی مردان کنار بیایید.

 

شغل هایی که ساعت کار زیاد دارند

 

ساعت کار زیاد

 

زنهایی که شوهرانشان به کارهایی چون خلبانی، کار در کشتی (در هر سطح و دوره ای) و کار در ترن اشتغال دارند، چنانچه خواستار پایداری ازدواج خود باشند باید در حد اعلا باساعت کار زیاد همسرشان سازگاری نشان دهند.

 

حتی در مشاغلی چون رانندگی اتوبوس و تاکسی و مشاغل بیمارستانی و مشاغل انتظامی و غیره نیز زن باید شرایط ویژهٔ کار شوهر را درک کند و سازگاری نشان دهد.

 

کارگرانی که اوقات کار متغیر دارند در صورتی که احساس کنند همسران آنها از بابت شب کاری یا دوری از خانواده معذب هستند در کار خود نمیتوانند صددرصد موفق شوند.

 

گزارشهای بسیاری را در نشریات و مقالات تحقیقی کار و شرایط ویژهٔ کار می توان سراغ گرفت که شوهر به جهت نگران بودن از وضعیت زن و خانوادهٔ خود دچار سانحه شده است.

 

چنانچه از افراد علاقمند به هنر، بخصوص سینما و تئاتر باشید و اخبار مربوط به هنرپیشه ها و هنرمندان را تعقیب می کنید، میدانید که بیشتر ازدواجهای هنرمندان با شکست رو به رو می شود و کمتر هنرپیشه ای است که بتواند زندگی با دوامی داشته باشد،

 

ساعت کار زیاد در میان هنرمندان

 

ساعت کار زیاد

 

راستی به دلیل این شکست و به عبارت بهتر وفور طلاق در میان هنرمندان توجه کرده اید؟

 

به صراحت برای شما میگویم که بسیاری از هنرمندان معروف عالم سینما و تئاتر به علت آن که زنهایشان نتوانسته یا نخواسته اند در راه موفقیت شوهرشان فداکاری و از خود گذشتگی نشان دهند اجباراً کارشان به طلاق و جدایی کشیده است.

 

در میان این دسته از مردان و زنان عدم سازش باعث خسارات مادی و رنج روحی شده و می شود.

 

توصیه به زنان در رابطه با ساعت کار زیاد همسرشان 

 

بهترین و سودمندترین توصیه و اندرز به زنانی که شوهران مشهور و موفق اند ولی کار این شوهرها مطابق شرایط عادی کار نیست، این است که به این موضوع که همه چیز در آن واحد میسر نمی باشد توجه داشته باشند.

 

به عبارت بهتر، زن نمی تواند شوهری مشهور و موفق داشته باشد ولی این شوهر را از حضور در مجامع منع کند؛ چرا که عدم فعالیت مرد شکست و گمنامی را در پی دارد.

 

ساعت کار زیاد

 

زن باید قبل از ازدواج موقعیت و شهرت مرد را با محرومیتهایی که بعداً زن باید تحمل کند بسنجد و با صداقت قضاوت کند که آیا تحت آن شرایط می تواند زن خوب و همراه مطمئنی برای شوهرش باشد یا خیر؟

 

زن پس از این که موقعیت شوهر را سنجید آنگاه به ازدواج تن در داده در مقابل محدودیتهایی که برایش به وجود می آید به جای شکایت کردن و غصه خوردن که موجبات عدم پیشرفت مرد را فراهم می کند، در بهبود اوضاع بکوشد.

‫4/5 ‫(1 نظر)

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا