یک روش خوب برای رسیدن به آرزوها

ساده ترین و در عین حال بدیهی ترین راه برای نیل به آرزوها این است که هر ایده ای به سر داریم آن را در مغز خود حاضر گردانیم و بدان حالت تصویری ببخشیم و به عبارتی چنان بر صحیفه دل نقش کنیم که گویی هم اکنون تحقق آن را به عیان می بینیم.در این مطلب از مجله آسان طب برایتان از شیوه های رسیدن به آرزوها می گوییم.

 

تصور کردن آرزوها گامی بزرگ برای رسیدن به آن

 

آرزوها

 

هر کس با دیدگان خود فقط آن چه را که در جهان خارج وجود دارد می بیند، حال آن که با چشم دل چیزهایی می بینیم که شاید در جهان ما وجود خارجی نداشته باشد!

 

آن تصویری که در ضمیر می بینید شاید آن چیزی است که در آرزوی دیدن آن بودید و نه آن که باید ببینید! پس آن چه را که به ذهن می سپارید بر آن باشید تا هم چون جزئی از ذرات وجودتان واقعی و ملموس باشد.

 

آرمان و اندیشه ای که به ضمیر می دهید در صورتی که تصویر ذهنی روشن و معتبری داشته باشد روزگاری بر ضمیر آگاه ظاهر خواهد شد و رویایتان تحقق خواهد یافت.

 

در این روش اندیشیدن اثراتی بر ضمیر میگذاردو این آثار به نوبه خود رفتار و اعمال و تجارب زندگی ما را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

 

معمار نوع بنایی را که می خواهد بسازد در مد نظر خواهد آورد و در ذهن ساختمان فرضی را، بعد از تکمیل آن، مجسم می سازد. نیروی تخیل و شکل قالب گیری آن بدان می ماند که گویی قالب ریزی می خواهد آسمان خراشی بریزد و یا کلبهای کوچک و محقر را بسازد.

 

آرزوها

 

ذهنش طرح نقشه را بر صحیفه ضمیر ترسیم میکند و سپس معمارها و کارگران مصالح و مواد لازم را جمع آوری می کنند و احداث ساختمان به تدریج آغاز می شود و رو به تکامل می نهد تا سرانجام به پایان میرسد

 

و اینک قالب مطابق نمونه ای که در ذهن تصویر شده از کار در میآید و به عبارت گویا تر رونوشت برابر اصل می شود.

تکنیکی مفید قبل از ایراد سخنرانی در مجامع عمومی 

 

ابتدا به آرام ساختن چرخهای روح پرتب و تاب بپردازید تا بتوانید تصویر اندیشه هایتان را به ضمیرتان بسپارید. سپس سالن کنفرانس را با نیمکت های پر از مدعوین و چشم هایی که به سویتان خیره شده اند در نظر مجسم  کنید

 

و در آن حال  شنوندگان خود را شاد و آزاد و خندان ببینید  پس از آنکه وضع سالن و مستمعان خود را به این ترتیب در نظر آوردید نوبت اظهار نظرهای ایشان میرسد.

 

رزوها
آ

 

صدایشان را بشنوید که میگویند: مثلا ((من معالجه شدم))، ((حالا دیگر حالم به کلی خوب شده))، «من همین الان شفا پیدا کردم»، «حالی دیگر در خودم احساس می کنم» یا اینکه ((راه های موفقیت را پیدا کردم))و یا …..

 

حدود ده دقیقه ای به همین حال بمانید. اینک روشن است که علاقمندان و هواخواهانتان با جسم و روح لبریز از عشق و با محبت و زیبایی و کمال در آن جمع حضور دارند .

 

کاربه جایی میرسد که تقریباً تمام حضار را می بینید که به پا خاسته و از شادی هورا می کشند و کف میزنند. دیگر درنگ جایز نیست و وارد تالار سخنرانی شوید.

 

‫0/5 ‫(0 نظر)

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا