40 روش جادویی برای شاد کردن همسر

شاد کردن همسر موجب افزایش آرامش در زندگی و حس خوشبختی بین زوجین می شود. با اینکار علاقه و صمیمیت بین زوجین بیشتر شده و زندگی شیرین تری را در کنار یکدیگر تجربه می کنند. این شاد کردن نیازمند دانستن ترفندهایی است که در این بخش از مجله پزشکی آسان طب به 40 مورد از مهمترین آنها اشاره می کنیم. به عنوان مثال تعریف از همسر چه در مقابل خانواده خود او و چه در بین اعضای خانواده شما به شدت او را شاد کرده و علاقه اش را به شما چندین برابر می کند. این نکته را هم بگوییم که اگر مثلا ده سال یا بیست سال از زندگی مشترک تان تمام شده ، نگویید از ما گذشته است. زندگی زناشویی حتی در سال آخر عمر و با داشتن نوه های متعد هم باید شاد و شیرین باشد. چون شادی شما الگویی برای فرزندان تان می شود.

کپی ممنوع

شاد کردن همسر

شاد کردن همسر

1- به گزارش مجله پزشکی آسان طب یکی از مهمترین روشها برای شاد کردن همسر آنست که از او جلوی دیگران تعریف کنید. ( چه در بین دوستان و چه در بین خانواده هر دوی تان )

2- پیشنهاد می کنیم گاهی وقتها ( نه همیشه ) کارهایی که نوبت همسرتان است را شما انجام دهید. مثل آوردن بچه ها از مدرسه، خرید نان و … . مخصوصا کارهایی که برای همسر کسل کننده است. مثلا زن ها عاشق این هستند که آقایان گاهی در شستن ظرف ها به آنها کمک کنند.

3- گاهی وقتها بدون بچه ها بیرون بروید. حتی به اندازه خوردن یک قهوه یا بستنی .

4- مدام برای پیشرفت و یاد گیری تلاش کنید. همسر شما از این تلاش و پشتکار خشنود می شود. مثلا به کلاس زبان بروید، یا به کلاس فنی بر حسب جنس و سن تان بروید.

5- یکی دیگر از راههای شاد کردن همسر آنست که برای همسرتان هدیه ای بخرید. برای هدیه خریدن لازم نیست مناسبی باشد. مثلا شاید در پشت چراغ قرمز زنی را میبینید که گل یا جوراب می فروشد. میتوانید برای همسرتان فقط یک شاخه گل بخرید. ما نمی گوییم هزینه زیادی کنید. فقط می گوییم هدیه بخرید. همچنین اگر جوراب خریدید نگویید دلم برا زن فروشنده سوخت و مجبور شدم چیزی بخرم. بگویید همسرم این جوراب را برای تو هدیه گرفتم که بدانی همیشه به یادت هستم. نمیدانید این جمله چقدر معجزه می کند.

6- عکس های دوران نوجوانی همسرتان را با او تماشا کنید و به او بگویید از همان زمان هم زیبا و دوست داشتنی بودید.

7-گاهی با زبان تان بگویید که دوستش دارید. مخصوصا اینکه در گوش او زمزمه کنید که دوستش دارید. این کار باعث خوشحال کردن همسر می شود. هیچ وقت نگویید که من دوست داشتنم را با رفتارم ثابت می کنم. رفتار و زبان تکمیل کننده هم هستند.

8- برای او نامه عاشقانه بنویسید و  کیف یا جیبش بگذارید. وقتی شما نیستید او این نامه را پیدا کند و بخواند. حتی میتوانید از خاطره های شاد گذشته برایش حرف بزنید. به او در نامه بگویید که چقدر دوستش دارید. یک ترفند دیگر برای خانم هایی که همسرشان ظهر در محل کار غذا می خورد آنست که داخل ظرف غذا نامه یا جمله عاشقانه ای را بگذارید تا او شگفت زده شود.

9- به همسرتان گوش دهید. وقتی همسر شما در مورد کار، دوستان، سیاست، ورزش یا خاطره ای صحبت می کند یا عقیده یا فکرش را می گوید، به او توجه کرده و به حرف هایش خوب گوش کنید.

10- یک روش دیگر برای شاد کردن همسر انجام کاریست که او دوست دارد. مثلا خانم ها میتوانند غذای مورد علاقه همسرشان را درست کنند. یا اقایان گاهی در منزل برای همسرشان آشپزی کنند.

این را هم بخوانید : ملاک های انتخاب همسر خوب و مناسب

شاد کردن همسر

11- بعضی وقتها خانواده اش را در تعطیلات آخر هفته به منزل دعوت کنید. با این کار همسرتان خیلی خوشحال می شود.

12- همسرتان را عضو مجله یا کانالی کنید که دوست دارد. همچنین میتوانید هر دوی تان در کانال های همسرداری عضو شوید تا چیزهای مشترکی یاد بگیرید.

13- سرزده وقت ناهار به محل کار او بروید و او را به یک رستوران دعوت کنید. یا برایش خوراکی ببرید. البته بعضی افراد مخصوصا خیلی از اقایان این حرکت را دوست ندارند. باید غیر مستقیم نظر او را در این زمینه بسنجید.

14- دسری که او دوست دارد را بخرید یا درست کنید. اگر علاقه به پاستیل یا چیزهای ترش دارد برای او بخرید. همین کارهای خیلی ریز موجب شاد شدن همسر تان خواهد شد.

15- کاری برای همسرتان انجام دهید که او دوست دارد اما وقت ندارد خودش انجام دهد. مثلا لباس ها را به اتوشویی ببرید.

16-  پیشنهاد می کنیم گاهی وقتها دوستان همسرتان را به منزل دعوت کنید. دلیلی ندارد افراد با ازدواج دوستانشان را فراموش کنند. البته به جز دوستان بد.

17- بعد از یک روز خسته کننده کاری به همسرتان پیغامی زیبا بدهید. یک اس ام اس عاشقانه یا خسته نباشید در شاد کردن همسر و آرامش او تاثیر زیادی دارد.

18- هنگامی که همسرتان مشغول تماشای یک فیلم است برایش میوه یا تنقلات ببرید. گاهی وقتها ( نه همه موارد ) اجازه دهید فوتبال یا برنامه مورد علاقه اش را ببیند. حتی اگر شما دوست ندارید.

19- برای او بلیت تماشای بازی فوتبال بخرید و او را خوشحال کنید.

شاد کردن همسر

سری دوم روشهای شاد کردن همسر

20- وقتی با هم سفر یا مهمانی یا گردش می روید اگر دیرتان شد، گم شدید یا چیزی بر وفق مرادتان نبود مدام به او غر نزنید.

21- یک روز را بدون فرزندانتان تنها با همسرتان سپری کنید. می توانید فرزندانتان را به خانه مادربزرگ و پدربزرگشان بفرستید.

22- با کارهای کوچکی مانند خرید ژل بعد از اصلاح مورد علاقه اش او را ذوق زده کنید.

23- یک پیشنهاد ما به شما اینست که اولین قرار ملاقاتی را که قبل از ازدواج با او داشتید دوباره خلق کنید. یا مثلا میتوانید چند وقت یکبار به رستورانی که اولین بار در آنجا غذا خوردید بروید.

24- برای شاد کردن همسر تان به او بگویید یک شب با دوستانش بیرون برود. نه تنها با دوستانش به او خوش می گذرد، بلکه از اینکه او را درک می کنید، خوشحال می شود.

25-  از نظر جنسی به او برسید و کارهایی را انجام دهید که او خیلی دوست دارد. البته در همین حین به احساس خودتان هم اهمیت دهید.

26- بعضی وقتها در چالش هایی شرکت کنید. یعنی سوالات جالب با اس ام اس از او بپرسید. مثلا بگویید آلوده شدم رفت. بعد او می پرسد چرا ؟ شما در جواب مینویسید آلوده هوای نفس تو شده ام.

27- اس ام اس های جوک چه جوکهای خنده دار عادی چه جوک زناشویی او را شاد می کند.

28- همچنین گاهی اس ام اس های عاشقانه برای او بفرستید. متاسفانه در جامعه ما افراد یاد گرفته اند در دوران دوستی یا آشنایی ابتدایی به هم اس ام اس های عاشقانه و استیکر قلب و … بدهند. اما بعد از عروسی چون به یکدیگر رسیده اند خیلی از این کارها نمی کنند. حتی بعد از بیست سال گذشت از ازدواج، باز هم به هم اس ام اس ها، تصاویر یا استیکر عاشقانه بدهید.

29- لباس های مورد علاقه همسرتان را در خانه و مهمانی ها بپوشید.

30- به او سی دی آهنگ های مورد علاقه اش را بدهید، یا در منزل آهنگهایی که او دوست دارد را گوش دهید.

این را هم بخوانید : 20 مورد نکات همسرداری برای زندگی عاشقانه

شاد کردن همسر

31- به ظاهرتان همیشه برسید. نگویید از ما گذشته است. حتی اگر 50 ساله هستید . اگر پسر و دختران بزرگ است درست است که هر لباسی را نمیتوانید بپوشید اما هر رنگی را که میتوانید استفاده کنید. یا یک گلسر زیبا به موهای تان زده و عطری بزنید.

32- هنگامی که همسرتان از سر کار می آید و وارد خانه می شوید از او به گرمی استقبال کنید. حتی میتوانید اگر فرزند بزرگی ندارید او را بغل کنید.

33- گاهی نیز بگذارید کنترل تلویزیون دست همسرتان باشد.

34- وقتی با همسرتان صحبت می کنید، اطمینان حاصل کنید که تماس چشمی دارید.

35- برای سفر کوتاه برنامه ریزی کنید. برای سفری عاشقانه به مقصدی که همسرتان آن را دوست دارد.

36- هنگامی که با همسر و دوستان او با خودتان هستید به همسرتان توجه کنید.

37- وقتی که کنارش نشسته اید دستش را بگیرید و نوازش کنید. همسرتان از این رابطه صمیمی لذت می برد. یا حتی در مهمانی ها میتوانید برایش میوه پوست بکنید.

38- برای او لوازم ورزشی یا آرایشی را که دوست دارد، بخرید.

39- سعی نکنید همسرتان را عوض کنید و او را همان طور که برای ازدواج پذیرفتید، بپذیرید.

40- با هم کارهای جالب کنید، مثلا با هم به تماشای سیرک بروید.

شاد کردن همسر

امیدواریم از اطلاعاتی که در این بخش از مجله پزشکی آسان طب درباره روشهای شاد کردن همسر تقدیم تان کردیم بهره کافی را برده باشید.

منبع : https://mag.asanteb.com

‫4.5/5 ‫(2 نظر)

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا