میکاپ مونوکروم رزگلد جهت زیبایی سحرآمیز صورت

میکاپ مونوکروم رزگلد یکی از بهترین گزینه‌ها در میان انواع میکاپ تک رنگی بوده که می‌تواند زیبایی سحرآمیز و دلنشینی را برای چهره خانم‌ها به ارمغان بیاورد. این آرایش مناسب برای مهمانی‌های بعدازظهر بوده و دارای اصول و مقرراتی است که در صورت رعایت این تکنیک‌ها می‌توان امیدوار بود که یکی از زیباترین میکاپ‌ها بر چهره افراد انجام شود. در این مقاله به بررسی تمامی نکات مهم در میکاپ مونوکروم رزگلد خواهیم پرداخت.

میکاپ مونوکروم رزگلد

درباره میکاپ مونوکروم رزگلد چه می‌دانید؟

میکاپ مونوکروم در اصطلاح آرایشی به معنای آرایش صورت با استفاده از تنها یک رنگ بوده که در این مقاله، رنگ مورد نظر ما “رزگلد” می باشد. رنگ رزگلد، رنگی زیبا و ترکیبی از دو یا سه رنگ است که از طلایی متالیک و صورتی هلویی تشکیل شده است و یا می تواند از ترکیب طلایی-نقره ای متالیک و صورتی رزی نیز به دست آید. بنابراین در میکاپ مونوکروم رزگلد ، ما با رنگی طرف هستیم که استفاده از این رنگ در آرایش صورت باید بسیار حرفه ای و از روی دانش تخصصی و رعایت تکنیک های آرایشی انجام شود. در میکاپ مونوکروم رزگلد ، توجه میکاپ آرتیست بر روی زیباسازی رنگ موها، رنگ آرایش اجزاء صورت و رنگ ناخن ها با رنگ زیبای رزگلد خواهد بود. مجله پزشکی آسان طب از علاقمندان به انواع آرایش تک رنگ دعوت می کند جهت آشنایی با اصول و قوانین میکاپ مونوکروم به مقاله مربوطه در همین سایت مراجعه فرمایند. 

زیرسازی آرایش در میکاپ مونوکروم رزگلد

میکاپ مونوکروم رزگلد

برای زیرسازی میکاپ مونوکروم رزگلد می توان از تکنیک های پایه در گریم زیبایی استفاده نمود اما توصیه ما به شما این است از هرگونه دستکاریهای غیر ضروری پرهیز کنید تا از طراوت و ملایمت رنگ رزگلد در این آرایش کاسته نشود. بنابراین بهتر است فون زمینه صورت خود را دقیقا متناسب با رنگ پوست انتخاب نموده و با استفاده از لیکوئید ضد حساسیت که بسیار سبک و فاقد چربی بیش از حد می باشد نواحی مختلف صورت خود را پوشانده و حجم اضافی را با ضربات ملایم انگشتان بگیرید. سپس به وسیله یک پنکیک همرنگ و یا پودر فیکس بی رنگ، فون زمینه را تثبیت نمائید.

Click here to preview your posts with PRO themes ››

آرایش چشم‌ها در میکاپ مونوکروم رزگلد

در میکاپ مونوکروم رزگلد ( و اصولا در هر آرایش تک رنگ) استفاده از رنگهای سفید و مشکی مجاز بوده و می تواند بر زیبایی و جذابیت چهره بیافزاید. بنابراین می توان از انواع مدل خط چشم به وسیله رنگ مشکی جهت زیبایی چشم ها استفاده نمود. از طرفی باید سایه چشم شما با استفاده از رنگ رزگلد با تناژ صورتی یا نارنجی انجام شود. نوع فرم چشم های خود را در نظر گرفته و یکی از سه حالت گرد، گربه ای یا کشیده را انتخاب نمائید. سپس با سایه چشم رزگلد به سایه زدن چشم ها مشغول شوید. برای آشنایی بیشتر با انواع مدل سایه چشم می توانید به مقاله مربوطه در همین سایت مراجعه نمائید. سپس خط چشم را کشیده و در انتها به وسیله ریمل، مژه های خود را پرحجم تر، بلندتر و زیباتر نمائید.

آرایش گونه‌ها در میکاپ مونوکروم رزگلد

میکاپ مونوکروم رزگلد

استفاده از یک رژگونه هایلایتر ( رژگونه دو رنگ تیره و روشن از یک رنگ) به رنگ رزگلد می تواند بر زیبایی میکاپ مونوکروم رزگلد شما تا حد چشمگیری بیافزاید. استفاده از رنگ رزگلد روشن بر برجستگی گونه و استفاده از رنگ رزگلد تیره بر قسمت فرو رفتگی زیر استخوان گونه ها به چهره شما حالتی جذاب و عروسکی خواهد داد. همچنین فرم گونه ها را حجیم تر و زیباتر خواهد نمود. در انتها می توان اندکی از رژگونه رزگلد را به ملایمت بر روی تیغه بینی به طرزی نامحسوس استفاده نمود. تا اینجا میکاپ مونوکروم رزگلد ما به مراحل پایانی خود نزدیک شده است.

آرایش لب‌ها در میکاپ مونوکروم رزگلد

آرایش لب ها در هر میکاپی مرحله پایانی محسوب شده و انتخاب شایسته رنگ رژلب می تواند تعیین کننده میزان زیبایی حاصل از آرایش در صورت باشد. در میکاپ مونوکروم رزگلد نیز باید توجه ویژه ای نسبت به شدت تیرگی یا روشنی رنگ رزگلد داشت. اگر رنگ رزگلد در سایه چشم ما تیره باشد باید رنگ ملایم و براق رژلب رزگلد را در این میکاپ انتخاب نمود و برعکس. یعنی اگر سایه چشم رزگلد شما ملایم و براق بود باید برای رنگ لبهای خود به فکر یک رژلب تیره به رنگ رزگلد باشید. آرایش لب ها با استفاده از این رنگ می تواند لب ها را پرتر، حجیم تر و جذاب تر از هر رنگی نشان دهد. بدین ترتیب میکاپ مونوکروم رزگلد در ناحیه صورت به پایان می رسد اما آیا موضوع به همین جا خاتمه می یابد؟ جواب سوال “خیر” است. چرا که در یک میکاپ مونوکروم باید تناژ رنگ در ناحیه موها و ناخن های فرد نیز با توجه به رنگ اصلی ما انتخاب شود.

Click here to preview your posts with PRO themes ››

آرایش موها در میکاپ مونوکروم رزگلد

میکاپ مونوکروم رزگلد

برای تغییر رنگ موها به رنگ رزگلد باید در ابتدای امر موها را دکلره کرده و سپس از رنساژ رزگلد استفاده نمود تا سایه زیبایی از این رنگ بر روی موها ایجاد شود. اما از طرفی ما با موضوعی با عنوان عوارض دکلره رو به رو هستیم که می تواند ساقه موها را تخریب کرده و صدماتی جدی به موها وارد نماید. بنابراین می توان به فکر گزینه دیگری برای تغییر رنگ موها افتاد. این گزینه استفاده از تکنیک هایلایت موها است که در آن می توان بخش هایی جزئی و محدود را در موها با استفاده از رنساژ رزگلد با آرایش چهره هماهنگ نمود. همچنین افرادی با موهای مشکی طبیعی، قهوه ای تیره و روشن، و انواع هایلایت های ملایم می توانند از میکاپ مونوکروم رزگلد استفاده نمایند.

آرایش ناخن‌ها در میکاپ مونوکروم رزگلد

بخش تکمیلی و مهم میکاپ مونوکروم رزگلد ، آرایش ناخن ها با استفاده از این رنگ است. انواع لاک ناخن با رنگ رزگلد تیره یا روشن می توانند گزینه هایی مناسب باشند. از طرفی استفاده از تکنیک بیبی بومر در کاشت ناخن با استفاده از پودر هلویی می تواند زمینه ساز استفاده از لاک رزگلد بوده و زیبایی چشمگیری به ناخن های دست خانم ها بدهد.

به همین سادگی می توان رنگی ترکیبی با جلوه ای متالیک را به نام “رزگلد” در آرایش صورت به کار گرفت و از زیبایی سحرآمیز این رنگ در میکاپ مونوکروم رزگلد لذب برد.

منبع: https://mag.asanteb.com

0/5 ( 0 نظر )

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا