سرگرمی برای گربه و 6 نوع اسباب بازی گربه

گربه ها نیز نیاز به بازی و سرگرمی دارند و از این کار لذت می برند. شما می توانید از وسایل دور ریز خود اسباب بازی هایی ساده برای بازی گربه ی خودتان تهیه کنید. در ادامه به مسئله سرگرمی برای گربه ها پرداخته و شما را با چند نوع اسباب بازی ساده و کم خرج یا تقریبا مجانی برای این دوستان پشمالو، آشنا می سازیم.

سرگرمی برای گربه

سرگرمی برای گربه

گربه ها شیفته وسایلی می باشند که بتوانند با آن ها بازی کنند و از چرخ زدن و گشتن اطراف شما بسیار لذت می برند. ساده ترین اسباب بازی ها و سرگرمی برای گربه ها می تواند سرگرم کننده ترین برای آن ها باشد. از بین وسایلی که دور می ریزید نیز می توانید اسباب بازی هایی ساده برای بازی گربه ی خودتان تدارک ببینید.

استفاده از درب های رنگی بطری برای بازی و سرگرمی گربه

گربه ها با درب های رنگی بطری های شیر همانند توپ بازی می کنند. شما می توانید از پت شاپ ها توپ های بازی برای گربه خود تهیه کنید، اما چرا این کار را انجام بدهید در حالی که درپوش های رنگی بطری ها می توانند به همان اندازه برای گربه شما جذاب و شادی بخش باشند؟ درپوش های رنگی از بطری های شیر، دارو و غیره پیدا می شوند. پیش از اینکه این درپوش ها را در اختیار گربه خود قرار بدهید آن را شسته و از تمیزی آن مطمئن شوید.

سرگرمی برای گربه با نخ های بافتنی و یا بند کفش

سرگرمی برای گربه

خوانندگان مجله ی پزشکی آسان طب؛ شاید باور نکنید اما تمامی گربه ها از بدو تولد عاشق بازی با نخ های بافتنی و رنگی می باشند.

بیشتر بدانید: گیاهان مورد علاقه گربه ها و کاشت 8 نوع از آن ها

سرگرمی برای گربه بوسیله کاغذ های باطله و روزنامه

گربه ها علاقه‌مند هستند کاغذ های روزنامه را با خود حمل کنند. آن ها زمان زیادی را صرف می کنند تا روزنامه را با پنچه ها و دندان های خود پاره و تکه تکه کنند. البته شاید کمی خانه کثیف شود اما ارزش دارد وقتی که آن ها را در حال لذت بردن از این بازی مشاهده می کنید.

دستمال توالت

مقداری دستمال توالت تمییز را جدا کرده و آن را به شکل توپ در آورده و ببینید گربه های شما چطور آن ها را از هم جدا می کنند! البته پس از بازی باید آماده ی جمع کردن تکه های دستمال باشید.

سرگرمی برای گربه با کمربند

گربه ها دوست دارند زیر تخت پنهان گردند و ناگهان برای گرفتن کمربندی که ما برایشان از بالا آویزان کرده ایم بیرون بجهند. کمین کردن و شکار وسایل مختلف بازی محبوب گربه ها برای سرگرمی آن ها است.

توپ های فومی

در مقابل گربه چند بار توپ را به زمین بزنید تا گربه شاهد برگشت توپ پس از برخورد با زمین گردد، سپس مشاهده خواهید نمود که گربه نیز این کار را امتحان می کند!

سرگرمی برای گربه

در آخر حتما این مورد را تست کنید! داخل خانه کفش پوشیده و در حالی که بند کفش هایتان باز است راه بروید و البته مواظب باشید به زمین نخورید! یک نکته قابل توجه دیگر در مورد اسباب بازی و سرگرمی برای گربه ها که گاهی ما را شگفت زده می کند این است که بعد از مدتی همه اسباب بازی هایی که با گربه داده ایم ناپدید می شوند!! شنیده ایم که برخی از صاحبان گربه ها می گویند توپ های کاموایی و درهای بطری زیادی در اختیار گربه گذاشته ام اما هیچ اثری از آن ها نیست! سپس شروع به جستجو کرده اند و در اوج نا باوری در دریافته اند که مثلا گربه آن ها را در کشوی میز آشپرخانه یا زیر مبل و یا جایی دیگر پنهان کرده است! دلیل این امر آن است که گربه ها علاقه بسیاری به پنهان کردن اسباب بازی های خود دارند.

 

منبع: https://mag.asanteb.com

‫5/5 ‫(1 نظر)

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا