دکتر پیمان برومند جراح زیبایی بینی

جراح زیبایی بینی چگونه است ؟

جراحی زیبایی بینی، امروزه یکی از رایج‌ترین جراحی‌های پلاستیک و زیبایی در ایران و جهان به شمار می رود و هر روز افراد زیادی اعم از زن و مرد برای این امر به مطب های پزشکان جراح زیبایی بینی مراجعه می کنند.  اگر چه تحقیقات اخیر نشان داده است که زیبایی و داشتن چهره ای ایده آل در میان اغلب مردان و زنان امروزی امری مهم تلقی می شود، مشاوره صحیح با جراح و پزشک متخصص و با تجربه می‌تواند علاوه بر جراحی زیبایی، بسیاری از عارضه‌ها و اختلالات تنفسی دگر را نیز برای بیمار برطرف نماید عارضه های یی از قبیل: قوز بینی، مشکلات تنفس صحیح از طریق بینی، افتادگی نوک بینی و یا زاویه دار شدن آن، بزرگ بودن حفره‌های بینی و دیگر اختلال‌های شایع بینی،

جراحی_بینی

 

دکتر پیمان برومند

دکتر پیمان برومند جراح زیبایی بینی در تهران می باشد. بیماران محترم می توانند در روزهای غیر تعطیل با تعیین وقت قبلی به آدرس : تهران، میدان ونک، کوچه شهید صانعی غربی، ساختمان پزشکان نگین، طبقه سوم و احد 8 مراجعه نمایند.

تلفن مطب : 88663994

  • جراحی گوش، حلق و بینی
  • جراحی سر و گردن
  • فلو شیپ فوق تخصصی
  • جراحی پلاستیک بینی

دکتر_برومند_جراحی_بینی

 

جراح زیبایی بینی گوشتی دکتر پیمان برومند جراح زیبایی بینی

جراح زیبایی بینی گوشتی، یعنی جراحی آن دسته از بینی هایی که دارای پوست ضخیم تر هستند. اگر چه در جراحی زیبایی بینی تغییرات انجام شده در اسکلت بینی اساس کار است. اما پوست بینی و اجزاء بافت نرم پوشش پوست که بافت نرم نام دارد هم نقش مهمی در نتیجه عمل دارد.

مزیت: یک مزیت پوست ضخیم این است که ناهمواری اسکلت زیرش را مخفی می کند در صورتی که در پوست های نازک این ناهمواری کوچک ممکن است دیده شوند. متاسفانه این تنها مزیت پوست ضخیم است و بقیه مشخصات پوست در بینی گوشتی نکات منفی هستند.

جراحی_زیبایی_بینی

‫0/5 ‫(0 نظر)

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا