یک ترفند جدید برای باز کردن لوله فاضلاب

باز کردن لوله فاضلاب دغدغه بسیاری از خانم ها و اقایان است. برای هر کدام از ما ممکن است تا به حال پیش امده باشد که لوله فاضلابمان گرفته است و نمیدانیم چگونه ان را باز کنیم. در این بخش از مجله اسان طب یک ترفند عالی برای باز کردن لوله فاضلاب در اختیارتان می گذاریم.

روش خانگی برای باز کردن لوله فاضلاب

برای باز کردن لوله فاضلاب به سراغ مواد خطرناک نروید. این مواد برای ریه ها و سلامتی شما خطرناک است . سعی کنید از مواد طبیعی برای این کار کمک بگیرید. ما در اینجا یه محلول طبیعی به شما معرفی می کنیم.

وسایل مورد نیاز برای باز کردن لوله فاضلاب با محلولی طبیعی

+یک جعبه جوش‌شیرین

+سرکه

+یک دستمال یا کهنه به اندازه کافی بزرگ که روی سوراخ فاضلاببگذاریم  تا آن را مسدود نماید

+یک کتری پر از آب جوش

باز کردن لوله فاضلاب
باز کردن لوله فاضلاب

مراحل انجام کار برای باز کردن لوله فاضلاب

مرحله ۱ : برای باز کردن لوله فاضلاب در مرحله اول یک دوم (½) بسته جوش‌شیرین را در سینک خالی نمایید. یادتان باشد جوش‌شیرین را خشک در سینک بریزید . نباید جوش شیرین برای این کار با چیزی مخلوط یا خیس شود. فقط آن را مستقیم در لوله خالی نمایید.

مرحله ۲ : به گزارش آسان طب در این قسمت باید دستمال یا پارچه‌ها را جمع‌آوری بکنید. سپس آن‌ها را آماده، کنار دستتان بگذارید.

مرحله ۳ : خب در مرحله بعدی وقتی جوش شیرین را ریختید یک دوم (½) فنجان سرکه داخل راه فاضلاب خالی کنید. بلافاصله بعد از ریختن سرکه حتماً با دستمال یا پارچه راه فاضلاب را ببندید، سوراخ را کاملاً ببندید تا هیچ‌چیز نتواند فرار کند. این کار به این خاطر است که واکنش بین این دو ماده باعث یک” آتش‌فشان کوچک “می‌شود که می‌خواهد از راه فاضلاب خارج شود- ولی شما باید آن را آن پایین نگه‌دارید.

بیشتر بدانید : اموزش پاک کردن لکه خودکار روی لباس

مرحله ۴ : این ترکیب را در لوله برای ۳۰ دقیقه نگه‌دارید و در این زمان یک کتری آب بجوشانید.

مرحله ۵ : بعد از ۳۰ دقیقه پارچه یا کهنه را بردارید و به آرامی آب جوش را در لوله‌ خالی کنید.

تمام شد؛ و الان لوله باید به خوبی باز شده باشد. و اگر چنین نیست این کار را یک بار دیگر تکرار کنید. بعضی مواقع لازم است که این کار بیش از یک‌بار انجام داده شود، اما معمولاً همان یک‌دفعه کافی است. نکته مهم این است که الآن شما می‌توانید بدون استفاده از مواد شیمیایی و به روشی طبیعی، راه لوله‌ها را باز کنید، به همین علت می‌توانید هر چند باری که لازم است این کار را انجام دهید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا