طنز پزشکی معنای جملات مرسوم پزشکان

طنز پزشکی با عنوان جملات مرسوم پزشکان مطلب طنزی است که بیشتر جنبه تفریحی دارد و هدفش شادسازی مخاطب می باشد. امیدواریم از مطالعه ان لذت ببرید . اگر از این مطلب خوشتان امد برای دوستانتان هم در شبکه های اجتماعی بفرستید تا انها هم بهره مند شوند.

طنز پزشکی ، طنز پزشکان ، طنز پزشک
طنز پزشک

طنز پزشکی معنای جملات پزشکان یا طنز پزشک یا طنز پزشکان

 

این بیماری شما باید فوری درمان بشه: یعنی من ماه بعد قراره برم مسافرت و معالجه این بیماری خیلی ساده و سودآوره و بهتره زودتر ترتیبش رو بدم!

خوب بگید ببینم مشکلتون از کی شروع شد: یعنی من از بیماریتون چیزی نفهمیدم و ایده‌ای ندارم و امیدوارم شما خودتون سرنخی به من بدین!

یک وقت دیگه از منشی برای آخرهای این هفته بگیر: یعنی من امروز با دوستام دوره دارم، باید برم زودتر بزن به چاک!

طنز پزشکی ، طنز پزشکان ، طنز پزشک

طنز پزشکی معنای جملات پزشکان یا طنز پزشک یا طنز پزشکان

هم خبرهای خوب و هم خبرهای بد براتون دارم: یعنی خبر خوب اینه که من قراره یه ماشین جدید بخرم و خبر بد اینکه شما باید پول اونو بدین! طنز پزشکی

من به این آزمایشگاه اطمینان دارم بهتره آزمایشهاتون را اونجا انجام بدین: یعنی من ۴۰ درصد از پول آزمایش بیمارانی که به اونجا معرفی می کنم را می‌گیرم!

دارویی که براتون نوشتم داروی خیلی جدیدیه: یعنی من دارم یه مقاله علمی مینویسم و میخواهم از شما مثل موش آزمایشگاهی استفاده کنم! طنز پزشکی

اگه تا یک هفته دیگه خوب نشدید یه زنگ به من بزنید: یعنی من نمی دونم بیماریتون چیه شاید خود به خود تا یک هفته دیگه خوب بشه! آسان طب

بهتره چندتا آزمایش تکمیلی هم انجام بدین: یعنی من نفهمیدم بیماریتون چیه. شاید بچه‌های آزمایشگاه بهتون کمک کنن!

طنز پزشکی ، طنز پزشکان ، طنز پزشک

طنز پزشکی معنای جملات پزشکان یا طنز پزشک یا طنز پزشکان

ابن بیماری الان خیلی شایعه: یعنی این چندمین مریضیه که این هفته داشتم باید حتما امشب برم سراغ کتابهای پزشکی و درمورد این بیماری مطالعه کنم! طنز پزشکی

اگه این عوارض از بین نرفت هفته دیگه زنگ بزنید وقت بگیرین: یعنی تا حالا مریضی به این سمجی نداشتم خدا را شکر که هفته دیگه مسافرتم و مطب نمیام!

فکر نمی کنم رفتن پیش فیزیوتراپیست فایده‌ای داشته باشه: یعنی من از فیزیوتراپیستها نفرت دارم نرخ‌های ما رو شکستن! طنز پزشکی

طنز پزشکی معنای جملات پزشکان یا طنز پزشک یا طنز پزشکان

ممکنه یک کمی دردتون بیاد: یعنی هفته پیش دو تا مریض از شدت درد زبونشون رو گاز گرفتن! طنز پزشکی

فکر نمی‌کنید این همه استرس روی اعصابتون اثر گذاشته باشه: یعنی من فکر می کنم شما دیوونه هستین و امیدوارم یک روانشناس پیدا کنم که هزینه‌های درمانتون رو باهاش قسمت کنم.

هر وقت آمادگی داشتید برای جراحی وقت بگیرید: یعنی داخل حسابت پول بریز و با کارت عابر بانکت بیا اینجا و زیر میزی ما رو با دستگاه کارتخوان پرداخت کن.

امیدواریم از این مطالب طنز که در این بخش از اسان طب تقدیمتان کردیم بهره کافی را برده باشید. یاداوری میکنیم هدف ما توهین یا مسخره کردن هیچ قشری از جامعه نبود و فقط برای خندان شما مخاطبین عزیز این مطالب را بیان کردیم.

‫0/5 ‫(0 نظر)

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا