Notice: fwrite(): write of 661 bytes failed with errno=122 Disk quota exceeded in /home/magasanteb/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 43
چگونه همسر نمونه انتخاب کنیم؟ – مجله آسان طب

چگونه همسر نمونه انتخاب کنیم؟

همسر نمونه ویژگی های زیادی دارد. به عنوان مثال در کنار آنکه از حقش دفاع می کند احترام همسرش را دارد و او را خرد نمی کند. همچنین در کارها به همسرش کمک کرده و او را درک می کند. همسر نمونه وظایفش در زندگی را می داند و از انجام انها سر باز نمی زند. در این بخش از مجله پزشکی اسان طب درباره همسر نمونه اطلاعاتی را تقدیم می کنیم.

انتخاب همسر نمونه

انتخاب همسر نمونه

در اینجا اطلاعاتی را درباره راههای انتخاب یک همسر نمونه و مناسب تقدیمتان می کنیم. امیدواریم از این بخش بهره کافی را برده باشید.

خصوصیات همسر نمونه

رقیه عباسی با بیان این مطلب، اظهار کرد: یک شریک زندگی خوب تفاوت انسان‌ها را درک می‌کند و می‌داند که هر شخص نقاط قوت و ضعف خود را دارد، بنابراین همسرش را با دیگران مقایسه نمی‌کند، به علاوه به رابطه دو طرفه اعتقاد راسخ دارد و می‌داند یک رابطه سالم به تلاش هر دو طرف وابسته است و باید بین آنها تعادل برقرار باشد، همچنین معتقد است که باید به تنهایی طرف مقابل احترام گذاشت؛ چرا که هر فردی نیاز به تنهایی دارد و افرادی که این قانون را رعایت نمی‌کنند پس از مدتی از هم خسته شده و احساس خفقان می‌کنند.

همسر نمونه

این مسوول ادامه داد: همسر نمونه در دنیا «گفت‌وگو» با یکدیگر را در اولویت بقیه کارهای خود قرار می‌دهد و معتقد است  بدون گفت‌وگو، مشکلات بزرگ و حل نشدنی جایگزین مشکلات کوچک می‌شود، البته برای تحقق این جریان باید مطمئن باشیم که حرف‌هایمان شنیده می‌شود و شریک زندگی‌مان رابطه را تبدیل به یک بازی پیچیده نمی‌کند، بلکه با هر مشکلی به سادگی برخورد کرده و گفت‌وگو را به عکس‌العمل‌های پرخاشگرانه یا عقب‌نشینی ترجیح می‌دهد، به علاوه بهترین همسر دنیا «رگ خواب» طرف مقابل را می‌شناسد و می‌داند که چه زمانی و چه طور کلماتی برای گفت‌وگوی دونفره مناسب است، این در حالی است که شوخ‌طبعی و خندیدن با یکدیگر از ویژگی‌های بارز همسران موفق به شمار می‌رود.

وی افزود: همسران خوب , همسر نمونه افرادی منطقی هستند و از طرف مقابل‌شان هم انتظارات منطقی دارند؛ در واقع نباید یکی از ما برای دیگری استانداردهایی تعریف کند که خود به آن پای‌بند نیست، متاسفانه گاهی ما از دیگران توقعاتی داریم و زمانی که اطرافیان‌مان قادر به برآورده کردن‌شان نیستند ناامید می‌شویم، در حالی که می‌توانیم با تقویت مهارت‌های اجتماعی به آرامش رسیده و از نظر روانی محتاج شخص دیگری نباشیم، همچنین باید در نظر داشته باشیم که افراد با شخصیت نرمال مسوولیت‌پذیر هستند و نباید همسرشان را تنها منشا همه خوشی‌ها بداند؛ چرا که هر کس مسوول شادی زندگی خود است و هیچ‌کس نمی‌تواند عامل تمام شادی شخص دیگری باشد.

عباسی در ادامه تصریح کرد: بهترین همسر دنیا از شریک زندگی‌اش حمایت می‌کند و از موفقیت‌هایش نمی‌ترسد؛ در واقع یک شریک خوب می‌داند که رابطه احتیاج به مراقبت و تلاش دارد، بنابراین نهایت تلاش خود را در پیشبرد زندگی روزمره به کار می‌گیرد، به ‌عنوان مثال، قادر به گفتن «ببخشید» است و خود را بهترین دوست طرف مقابلش می‌داند، زمانش را با وی تقسیم می کند، به ارزش کار تیمی و همدلی آگاه است و مدام شخص روبه‌روی خود را نقد و کنترل نمی‌کند.

انتخاب همسر نمونه

چه چیزی باعث می‌شود تا به فردی علاقمند شوید؟ 

ظاهر می‌تواند یکی از فاکتورهای علاقه‌مندی باشد، کارشناسان بر این باورند که گاهی ذهن ناخودآگاه دنبال خصوصیاتی می‌گردد که شاید ما از آن بی‌اطلاع باشیم.

اصولا مردان به طور ناخودآگاه دنبال زنانی هستندکه چهره متناسبی دارند و زن‌ها دنبال مردانی هستند که توانایی حمایت و تامین امرار معاش را داشته باشند. گاهی اوقات نیز افراد دنبال آدم‌های شبیه والدین خود می‌گردند. یک دختر، مردی با خصوصیات و رفتارهای پدر را به عنوان شوهر دوست دارد و یک پسر نیز همسر خود را در قالب مادرش تصور می‌کند. محققین بر این باورند که برخی از خصوصیات ژنتیکی است و حتی تداوم ازدواجها نیز گاهی ژنتیکی است. حال ببینیم که:
چرا ما عاشق یک نفر می‌شویم و او با بقیه چه فرقی دارد؟ انسانها در ضمیر ناخودآگاه خود دنبال فردی می‌گردند، تا توسط او تجربیات خود را کامل کنند. گاهی اوقات با فردی که کاملا شبیه خود ماست می‌توانیم تجربیات را کامل کنیم و گاهی نیز دنبال کسی می‌گردیم که بتوانیم از او چیزهایی یاد بگیریم و روحیات و خلقیاتش کاملا با ما تفاوت داشته باشد.

همسر-نمونه-کیست همسر نمونه

آیا زوجین خواسته‌های یکسانی دارند؟ معمولا داشتن عقاید و خواسته‌های یکسان نخستین عامل ایجاد جذابیت است و باعث کشف همسر نمونه میشود. به همین دلیل است که برخی افراد، کسی را درست مثل خود انتخاب می‌کنند و هر چه یک رابطه فراتر می‌رود این امکان برای طرفین فراهم می‌شود تا متوجه شوند که آیا با هم همدرد هستند؟ احساسات یکسانی دارند؟ در انتخاب موزیک توافق دارند؟ هر دو با هم با شنیدن یک لطیفه می‌خندند؟ و…

همسر نمونه

در این بخش درباره انتخاب همسر نمونه اطلاعاتی را تقدیمتان کردیم. امیدواریم از این بخش بهره کافی را برده باشید.

یادتان باشد هیچ انسانی در کره زمین همه خصوصیات را با هم ندارد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Notice: fwrite(): write of 661 bytes failed with errno=122 Disk quota exceeded in /home/magasanteb/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 43

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/magasanteb/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/magasanteb/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/magasante...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/magasanteb/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52