رفع جوش صورت توسط نمک دریایی، خمیردندان و سیب

مرکبات: یکی از روش های اولیه برای از بین بردن جوش قرار دادن مرکبات بر روی جوش است. اسیدسیتریک درون این میوه ها به خشک شدن جوش های چرک کمک می کند، در حالی که ویتامین های موجود در آنها التهاب باکتری های عفونت زا را کم می کند.

از بین بردن جوش

3 روش جهت از بین بردن جوش ها

اگر در جست و جوی درمان خانگی برای این جوش ها هستید استفاده از مرکبات می شود گفت که بکی از بهترین راه هاست. یک پرتقال یا لیمو را پوست کنده و از طرفی که آب میوه وجود دارد به پوست و روی جوش بمالید، این کار باعث می شود تا کمی احساس زوش در محل جوش کنید سپس بگذارید تا در معرض هوا خشک شود. تکرار این کار چندین بار در طول یک روز به شما کمک می کند تا جوش برطرف شود.

1. از بین بردن جوش ها با نمک دریایی:

این نوع نمک به کمک شما می اید تا باکتری های موجود در جوش های چرکی از بین بروند محافظ پوستی و تمیز بمانند. برای این کار کمی آب را جوش داده. مقداری نمک دریایی را برداشته و مقداری آب بر روی آن بریزید تا بصورت خمیری مانند شود. بعد از این که  سرد شد و دمای آن به دمای اتاق رسید با دست این خمیر را بر روی صورت بمالیذ. صبر کنید تا کامل خشک شود و بعد محلی را که خمیر روی ان مالیدید بشورید. این عمل باعث از بین رفتن باکتری ها شده و اجازه نمی دهد تا جوش چرکی در صورتتان اثر و لکه ای بگذار

2. از بین بردن جوش ها با  خمیر دندان:

از بین بردن جوش

اگر می خواید خیلی زود جوش صورتتان را ناپدید کنید پس باید مطمئنن روش سریع و قوی تری را امتحان کنید اگر قبل از این که بخواهید بخوابید کمی خمیر دندان بر روی جوش بگذارید، به احتمال زیاد صبح جوش شما به مراحل  اخر خود رسیده و اگر ساعت بیشتری بماند بکل ناپدید می شود

3. از بین بردن جوش ها با سیب:

سیب رنده شده را به صورت مستقیم بر روی جوش ها بگذارید و در همین حال ماساژ دهید با پوست و پس از خشک شدن آن نه بلکه از بین رفتن باکتری های مجود در جوش های چرکی کمک می کند، بلکه جوش ها را خشک می کند. در بخش پوست و مو و زیبایی سایت آسان طب اطلاعاتی را درباره روشهای طبیعی از بین بردن جوش ها تقدیمتان کردیم. امیدواریم از این بخش بهره کافی را برده باشید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا