همسر ایده آل مردها کیه ؟

همسر ایده آل مردها ویژگیهای منحصر به فردی دارد. مردها معیارهای خاصی برای انتخاب همسر خوب دارند. چه قبل ازدواج چه بعد ازدواج دنبال پیشرفت باشید. اقایان از زنهای ساکن خوششان نمی اید. مردها دوست دارند زنشان مدام یاد بگیردو مایه افتخار او باشد. یک زن ایده ال باید موضوعات روز را بشناسد و به روز باشد.

همسر ایده آل مردها
همسر ایده آل مردها

خصوصیات همسر ایده آل مردها

اعتماد به نفس داشته باشید، با احترام عقاید خود را بیان کنید و همیشه مطیع نباشید. مردها زنی میخواهند که با احترام عقاید خودش را داشته باشد.

همسرتان را دوست داشته باشید. او را ستایش کنید تا به دیگران فخر بفروشد. مدام نباید او را تحقیر کنید یا به او غر بزنید. او را جلوی دیگران بالا ببرید و در گوشه ای محترمانه به او انتقاد کنید.  مردها دوست دارند با ازدواج خانواده شان بزرگ تر شود. نه اینکه خانواده قبلی را نیز از دست بدهند. ( همسر ایده آل مردها )

همه مشکلات نباید به دوش مردها باشد. بعضی از خانم ها ازدواج میکنند تا دیگر مشکلی بر دوششان نباشد و ارام باشند. اما این اشتباه است. ازدواج به دو انسان مستقل و ارام نیازدارند که در کنار هم مشکلات را هم تحمل کنند.

مردها زیبایی را دوست دارند. همین طور که افریده شده اید خوب است، نگران قیافه تان نباشید. فقط لباس های مرتب و خوش رنگ بپوشید. همسر ایده آل مردها زنیست که برای شوهرش آرایش کند. موهایتان را مرتب کنیدو خوشبو کننده استفاده کنیدو مردها عاشق زن زیبا و مرتب هستند.

وقتی بله گفتید یعنی او را همین طور که هست میخواهید. با همه معایب و خوبی هایش. مردها دوست دارند زنشان همانطور که هست انها را بخواهند. در صورتی که بسیاری ازدواج میکنندو می گویند بعد ازدواج شوهرمان را به همان چیزی که می خواهیم تبدیل می کنیم. اما این کاملا اشتباه است و بعدا به مشکل خواهید خورد.

همسر ایده آل مردها
همسر ایده آل مردها

مهربان باشید. مردها مهربانی را دوست دارند و از خشونت متنفرند. شاید مردی ظاهرش خشن باشدو زبانی تند داشته باشد. اما همان مرد هم دوست دارد کلمات محبت امیز بشنود. به گزارش آسان طب ذره ی کوچکی مهربانی میتواندحال بد مردها را خوب کند. پس به انها محبت کنید و لحن مناسبی داشته باشید.

دیگر ویژگیهای همسر ایده آل مردها

به غرورش اهمیت دهید. هیچ وقت غرور یک مرد را نشکنید. غرور یک مرد یعنی همه چیزاو. یک مرد بی غرور هیچ چیز ندارد. پس اورا کوچک نکنیدو و به او و عقایدش احترام بگذارید.( همسر ایده آل مردها )

اشپز خوبی باشید. مردها یک زن کدبانو را دوست دارند. مردها عاشق شکمشان هستند. سعی کنید غذایتان را با عشق ومحبت طبخ کنید. غذایی که با عشق ساخته شود نسبت به غذایی که با اخم و خستگی طبخ می شود طعم دیگری دارد. امتحان کنید.

اجازه بدهید گاهی اوقات مردانه باشد. تفریحات مردانه داشته باشد. برای خودش باشد. با دوستانش به کوه برود. البته در انتخاب نوع دوست به او کمک کنید. اما خیلی از اقایان دوست دارند گاهی برای خودشان باشند. تنها یا بادوستان قدیمی .

در این قسمت از اسان طب درباره همسر ایده آل مردها اطلاعاتی را تقدیم کردیم. سعی کنید این ویژگیها را با خود مرور کرده و تکرار کنید تا به زندگی موفق تری دست یابید.

مردها عاشق محبت و مهربانی هستند. شما باید با ویژگیهای شوهرتان اشنا شده و دل او را بدست اورید.

گردآورنده : https://mag.asanteb.com

‫0/5 ‫(0 نظر)

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا