تقویت ابرو با 5 ماسک خانگی

تقویت ابرو و روشهای مختلف ان موضوع این قسمت از مجله اسان طب است. شما میتوانید با کمک مواد گیاهی زیر ابروهایتان را تقویت کرده و به رشد و پرپشتی انها کمک کنید.

سعی کنید همیشه برای زیبایی به سراغ مواد گیاهی بروید که فواید زیاد و عوارض کمتری دارد. تمام خوراکی ها و گیاهان دارویی جهان برای پوست و موی ما بسیار پر فایده هستند.

در این بخش توجه شما را به مطالعه روشهای تقویت ابرو در منزل جلب می کنیم.

تقویت ابرو ، تقویت ابروها ، تقویت کردن ابروها ، تقویت ابرو با سیر ، رشد ابرو ، تقویت ابرو و مژه
تقویت ابرو با سیر و روغن زیتون

به گزارش مجله آسان طب یکی از روشهای تقویت ابرو استفاده از سیر و روغن زیتون است. برای اینکار کافیست ابتدا یک لیوان روغن زیتون را در ظرفی ریخته و سپس یک سیر را در ان کاملا خرد نمایید. این مخلوط را 7 روز در مکانی بگذارید تا مواد موجود در سیر وارد روغن زیتون شود. حال میتوانید بعد از هفت روز سیر ها را جدا کرده و روغن زیتون را برای مدتی بر روی ابروها بمالید. یادتان باشد با یکی دوبار تاثیر نمی بینید. باید این کار را پیاپی انجام دهید تا کم کم خودتان تاثیرش را ببینید.

تقویت ابرو با روغن بادام

یکی دیگر از روشهای تقویت کردن ابرو یا رشد ابرو استفاده از روغن بادام است. برای اینکار کافیست قبل از اینکه بخوابید  ابرو های خود را با کمک روغن بادام به مدت ۱۰ دقیقه ماساژ دهید. سپس با ارامش بخوابید. فردا صبح وقتی از خواب بیدار شدید ابروهایتان را با اب ولرم بشویید. روغن زیتون و روغن کرچک هم برای اینکار مفید هستند.

تقویت ابرو و پرپشت کردن ابرو های خالی و کم پشت با پوست فندق

شما میتوانید برای تقویت ابرو و پرپشت کردن ابرو از فندق استفاده کنید. برای اینکار کافیست پوست چوبی فندق را از مغز فندق جدا کنید . سپس  پوست فندق را بسوزانید . اکنون باید خاکستر پوست فندق را روی ابروهای خودتان بمالید . تا 15 دقیقه باید ابروها را با این خاکستر ماساژ بدهید.

تقویت ابرو با تخم مرغ

یک روش دیگر برای تقویت کردن ابرو استفاده از تخم مرغ است. برای اینکار کافیست یک قاشق چایخوری از زرده و سفیده تخم مرغ را در ظرفی ریخته و حسابی با هم ترکیبشان کنید. اکنون باید برای ۵ دقیقه مخلوط سفیده و زرده تخم مرغ را روی ریشه موهای ابرو بگذارید. پس از ان باید ابرو هایتان را با کمک آب ولرم بشویید .

تقویت ابرو با استفاده از روغن های طبیعی

انواع روغن های طبیعی برای تقویت ابرو و رشد ابرو مفید است. از این روغن های طبیعی میتوان به روغن زیتون ، روغن کنجد ، روغن بابونه ، روغن کرچک و … اشاره کرد. کافیست حدود 15 دقیقه ابرویتان را با این روغن ها ماساژ داده و سپس ان را با اب ولرم بشویید.

‫1/5 ‫(1 نظر)

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا