قانون جذب چیست و نحوه عملکرد قانون جذب

قانون جذب چیست ؟ شاید تا به حال نام آن را شنیده باشید. قانون جذب در اصل می گوید که به هر چه فکر کنید و به زبان بیاورید به همان می رسید. پس سعی کنید همیشه مثبت اندیش بوده و نسبت به دیگران احساس مثبت داشته باشید. قانون جذب سه مرحله دارد : تجسم، احساس و دریافت. این موضوع را باور کنید که اگر بر عذاب و غم و اندوه متمرکز شوید، همیشه در غم و اندوه باقی می مانید. اما اگر مثبت اندیش باشید و دائما بر افکار مثبت متمرکز شوید با تلاش به همه آنها خواهید رسید. البته قانون جذب نمیگوید فقط به چیزی که میخواهید فکر کنید تا برسید. بلکه می گوید اگر به موضوعی فکر کنید و برای رسیدن به آن هم تلاش و برنامه ریزی داشته باشید به آن خواهید رسید. در این بخش درباره مراحل قانون جذب و نحوه عملکرد آن اطلاعاتی را تقدیم می کنیم.

آموزش قانون جذب

قانون جذب

قانون جذب می گوید هرچیزی که در ذهنتان تصور می کنید، اگر با برنامه ریزی برای رسیدن به آن باشد به آن می رسید. به گزارش مجله پزشکی آسان طب فکر ما شبیه یک آهنرباست. اگر به مسائل منفی فکر کنید افکارتان بیرون رفته و همه چیزهای منفی را مثل آهنربا به خودش می کشد. درباره افکار مثبت هم قضیه همینطور است.

قانون جذب

مراحل قانون جذب

قانون جذب سه مرحله اساسی دارد :

1- تجسم

در مرحله اول شخص باید از ذهن خود استفاده کند. باید تجسم کنید که خواسته تان اکنون مال شماست و دارید از آن لذت می برید.

2- احساس

همراه با تجسم باید احساس فوق العاده‌ای مانند شور و شوق همراه با لذت (عشق) داشته باشید که تمام این‌ها توسط ذهن انجام می شود. بدین ترتیب انسان فرکانس ارتعاشی ایجاد می‌کند که خواسته خود را مانند آهنربا جذب خواهد کرد.

3- دریافت

و در مرحله سوم، قانون جذب از طریق نیرویی طبیعی، مرئی و نامرئی کار می‌کند تا انسان را به خواسته هایش برساند.

قانون جذب

حوزه ها و نحوه عملکرد قانون جذب

برای قانون جذب حوزه هایی وجود دارد که این قانون در آن تاثیر دارد :

1- اظهار عشق و روابط با قانون جذب

اگر آرزوی ملاقات با عشق زندگی خود را دارید قانون جذب به شما کمک می کند . قوانین جذب و تکنیک های تمرینی زیادی وجود دارد که اعتماد به نفس ، جذبه و تمایل ناخودآگاه به عشق را  در شما زیاد کرده و در نتیجه میتوانید شخص را به سمت خود جذب کنید.

قانون جذب عشق می گوید در این جهان هر چه بکاری درو می کنی. اگر نفرت و خشم بکاری به سمت تو هم نفرت و خشم می آید. اما اگر محبت و عشق بکاری همان را هم درو می کنی. همچنین قانون جذب عشق می گوید باید در هر شرایطی اعتماد به نفس داشته باشی.

استفاده از عبارات تاکیدی در قانون جذب عشق

+ چون با آن یگانه جدایی ناپذیر همراهم، پس با عشق و خوشبختی جدایی ناپذیر خود نیز همراهم.

+ نور خدا در درونم می‌تابد و هرچه ترس و تردید و خشم و نفرت را می‌زداید. تجلی عشق خدا در من، از من مغناطیسی مقاومت ناپذیر می‌سازد.

+ من با خودم و همه دنیا در آشتی و آرامشم. به همگان عشق می‌ورزم و همگان به من عشق می‌ورزند.

+ هم اکنون دروازه‌های شادمانی به رویم گشوده می‌شوند.

قانون جذب چیست

2- جذب پول و ثروت با استفاده از قانون جذب

قانون جذب برای رسیدن شما به ثروت هم موثر است. برای جذب پول، باید الگوهای تفکر منفی را حذف کرده و مثبت اندیش باشید. اگر قوانین جذب پول را درست و صحیح انجام دهید مطمین باشید وضع مالی شما بهتر خواهد شد. شما با استفاده از این قانون می توانید یاد بگیرید چگونه عادات مثبت تحت کنترل در آوردن پول را با کمک ابزارها و تکنیک های تجسم به کار برده و به هدفتان برسید.

قانون جذب

3- بهبود سلامت روحی و جسمی

استفاده از قانون جذب نمی تواند جایگزین رژیم غذایی سالم، ورزش و چکاپ منظم پزشکی شود، اما فواید زیادی برای سلامت روان، سلامت روحی و سلامت جسمی شما دارد. اگر با خود تمرین کنید که همیشه نیمه پر لیوان را ببینید این امر موجب رشد ذهنی و شادی شده و سلامت جسمی شما را بهبود می بخشد. همچنین قانون جذب به شما کمک می کند که از خیلی از بیماریهای روحی روانی در امان باشید.

“سلامتی فراتر از جسم ما می رود. سلامتی تنها در خصوص آنچه وارد بدنمان میکنیم یا از آن خارج می شود نیست، بلکه در مورد احساسات روحی و احساسات ما به لحاظ معنوی است. ” کاترین هورست

قانون جذب

اعتماد به نفس و کاهش اضطراب

طبق اطلاعات بدست آمده، سلامت روان بر سلامت جسمانی تاثیر بگذارد. پس شما باید با کمک قانون جذب استرس خود را کاهش دهید. همچنین این قانون اعتماد به نفس و آرامش را به شما بر می گرداند.

متناسب بودن و کاهش وزن

یکی دیگر از عملکرد های قانون جذب کاهش وزن است. تفکر مثبت به جلوگیری از اسراف غذا و کمبود انگیزه کمک کرده و اشتهای شما را کاهش می دهد. در نتیجه موجب می شود غذای کمتری خورده و به تناسب اندام دست یابید.

قانون جذب

4- موفقیت و فراوانی جذب

قانون جذب در موفقیت شما هم تاثیر گذار است. باید دائم به این فکر کنید که شما به هدف تان رسیده اید و از آن لذت می برید. با خود نگویید که اگر نشود چه کنم ؟ در کنار افکار مثبت برنامه ریزی هم داشته باشید.

“هر کسی تصور می کند چه بداند یا نه. تجسم راز بزرگ موفقیت است. ” روندا بیرن

آموزش قانون جذب

طبق قانون جذب: اگر نیروی مثبت ببخشی، در پاسخ نیروی مثبت دریافت می‌کنی، نیروی منفی ببخشی، در پاسخ نیروی منفی دریافت می‌کنی.

قانون جذب چیست ؟ این قانون می‌گوید:

نیروی مثبت بدهید و در عوض یک زندگی پر از موارد مثبت دریافت کنید.

نیروی منفی بدهید و یک زندگی مملو از موارد منفی دریافت کنید.

نکته :

پس از آنها مراحل قانون جذب یعنی تجسم و احساس را دائم انجام دادی و در کنارش برنامه ریزی هم کردی ، همه چیز را به خدا بسپار و مرتب چک نکن که چرا هیچ اتفاقی نمی‌افتد، زمانی که این کار انجام می‌دهید مشخص است که باور ندارید که به خواسته تان می رسید و در نتیجه قانون جذب اثری ندارد.

منبع : https://mag.asanteb.com

‫0/5 ‫(0 نظر)

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا