یک مرد موفق خوش تیپ است، شما چطور؟

مرد موفق کیست؟ یک مرد موفق از نظر شما چه ویژگیهایی دارد؟ آیا همه مردان موفق خوش تیپ هستند؟ در این بخش از مجله آسان طب درباره ویژگیهای یک مرد موفق اطلاعاتی را تقدیم می کنید. این را بدانید موفقیت به پولدار بودن یا خوش قیافه بودن نیست. موفقیت یعنی هر روز نسبت به دیروز یک قدم جلوتر باشیم نه اینکه بدتر پسرفت کنیم.

مرد موفق

ویژگیهای یک مرد موفق

افراد موفق و مردانی که در زندگی شان به درجات عالی موفقیت می رسند چه کارهایی انجام می دهند!

اگر خودتان را بزرگ و مستقل ببینید، پس در دیگران هم می توانید چنین تصوری ایجاد کنید، مردی که خودش، خودش را قبول داشته باشد، دنبال تعریف و تمجید هیچکس نیست و هیچوقت هم آویزان کسی نیست و این یعنی عزت نفس

مرد موفق کیست؟

آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا برخی مردان در روابط کاری و خانوادگی خود، از بقیه موفق ترند؟ حتی در میان دوستانشان نیز محبوب ترند؟ شاید درصد بسیار زیادی از موفقیت آنها به ظاهر آراسته شان بر می گردد!

دقت کرده اید، وقتی شخصی با ظاهر آراسته از ما آدرس می پرسد، بیشتر ادب را رعایت می کنیم و سعی می کنیم که بهتر و شفاف تر پاسخ بگوییم؟

اطرافیان ما، بیشتر از خودمان، ظاهر و سر و وضع ما را می بینند و در همان اولین نگاه، در مورد رفتارشان با ما تصمیم می گیرند، پس اگر می خواهید در روابطتان، موفق باشید، کلید های طلایی زیر را در دست بگیرید.

یک پیشنهاد:

با نیازهای مردان و احساسات مردها آشنا شوید

مرد موفق مثل ماهی

در روابط موفق مردی که اهل حمام است و اصطلاحا مثل ماهی می ماند و ریش و سبیل و موی سر و صورتش مرتب است و خط اتوی لباس هایش، اصطلاحا کاغذ را می برد، شک نکنید!

اگر می خواهید اولین فاکتور جذابیت را داشته باشید، هر روز دوش بگیرید، حتی اگر تصور می کنید تمیز هستید، اصلا نفس حمام رفتن هر روزه، زیباست! اصلاح سر و صورت، تمیزی دست و کوتاه بودن ناخن، مرتب بودن لباس، کفش های واکس خورده و خلاصه هر عاملی که به نظافت مربوط می شود را در صدر کارهایتان قرار دهید.

زود به زود آرایشگاه بروید و از آقای آرایشگر بخواهید که موهایتان را جوری کوتاه کند که عیوب سر و کله تان را بپوشاند، مثلا اگر گوشهایتان کشیده است، بهتر است که موهایتان روی گوش ها بیاید، یا ببینید که چه مدل سبیل و ریشی بیشتر به شما می آید، هیچوقت در خصوص مدل مو و ریش و سبیل به دنبال مد نباشید، اگر به شما نیاید چی؟

بیشتر بخوانید:

زندگی خوش بین ها و موفقیت آن‌ها در زندگی

استفاده از عینک آفتابی، ساعت و حلقه،  و از همه مهمتر، عطر

مرد موفق

ابزار آلاتی هست که به عنوان وسایل خوش تیپی به کار می رود و باعث جلوه دادن یک مرد موفق، عینک آفتابی که از اوجب واجبات است، تازگی ها عینک شب هم آمده که نمی دانم دقیقا جلوی چه چیزی را می گیرد ( احتمالا جلوی بی کلاسی را!!!!) ساعت هم مهم است به خصوص اگر هر چند وقت یکبار به آن نگاه کنید !

استفاده از یک عطر خوشبو، با رعایت نکاتی از قبیل خنکی در تابستان و گرمی در زمستان، به جذابیت شما کمک می کند.

اگر خودتان را بزرگ و مستقل و موفق ببینید، پس در دیگران هم می توانید چنین تصوری ایجاد کنید، مردی که خودش، خودش را قبول داشته باشد، دنبال تعریف و تمجید هیچکس نیست و هیچوقت هم آویزان کسی نیست و این یعنی عزت نفس

به عنوان یک مرد موفق کمی خودتان را بگیرید

فقط درصد کمی از انسان ها از مردهایی که دائم شوخی می کنند و شخصیت خودشان را پایین می آورند، بلند بلند می خندند و خلاصه خود را سبک می کنند، خوششان می آیند. بیشتر اطرافیان شما، از مردهایی که به معنای واقعی مرد باشند، خوششان می آید، مردی که درست مثل پهلوانان قدیمی، ابهت داشته باشد، مثلا کمی خود را بگیرد، یک لبخند ملیح بزند، و ارزش خود را پایین نیاورد.

اعتماد به نفس و اطلاعات مرد موفق

از آنجایی که قرار است مانند پهلوانان، جذاب باشید، پس اول باید یک آقا خودش را باور داشته باشد، این که می تواند، بهترین است، با عرضه ترین است و …

اگر خودتان را بزرگ و مستقل ببینید، پس در دیگران هم می توانید چنین تصوری ایجاد کنید، مردی که خودش، خودش را قبول داشته باشد، دنبال تعریف و تمجید هیچکس نیست و هیچوقت هم آویزان کسی نیست و این یعنی عزت نفس، از طرف دیگر، مردی که در مورد همه چیز حتی نحوه تولید مثل مارمولک ، آسفالت کف خیابان، مقارنه ماه و مشتری و … اطلاعات داشته باشد و بتواند دیگران را راهنمایی کند، خیلی مرد با کلاس و جذابی است، پس مطالعه را فراموش نکنید.

اما…

اگر تمام این ویژگی ها و مشخصات مردان جذاب را داشته باشید، اگر مدل ماشین زیر پایتان، برابر با چند صد میلیون تومان باشد، اگر حساب بانکی تان از چاقی در شرف ترکیدن باشد، اگر به چند زبان زنده ی دنیا مسلطید، اگر چندین دکترا و فوق دکترا داشته باشید و هزاران اگر دیگر…اما، اما اگر با ادب نباشید و به دیگران احترام نگذارید، اگر اخلاق های انسانی را رعایت نکنید، اگر در رانندگی جلوی همه ماشین ها بپیچید و به هیچکس راه ندهید و تازه از پنجره هم آشغال به بیرون بیندازید، از چشم اطرافیانتان می افتید، آنهم چه افتادنی…سقوط آزاد!

‫3/5 ‏‫(2 نظر)‬

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا