یکی از خواص آسرولا درمان سرطان است!

خواص آسرولا موضوع این بخش از مجله پزشکی آسان طب است. این میوه به جلوگیری از سرطان کمک کرده و مانع بیماریهای قلبی می شود. این میوه میتواند سیستم دفاعی بدن شما را بالا ببرد.

خواص آسرولا
خواص آسرولا

خواص آسرولا

میوه آسرولا ،میوه ای گرمسیری ست که مصرف آن از سرطان پیشگیری میکند. با ما در این مقاله از مجله پزشکی آسان طب همراه باشید تا شما را با خواص این میوه آشنا سازیم.

خواص آسرولا سلامتی شما را تضمین میکند :

سیستم دفاعی بدن شما را بالا میبرد و تنظیم می کند. خوردن غذاهایی که از نظر ویتامین C غنی نیستند، ممکن نیست که سرماخوردگی را به طور کامل شفا دهند. اما این ماده می تواند در تقویت سیستم دفاعی بدن و راندن باکتریهای مزاحم و ویروسها کمک کننده باشد. بررسی ها نشان میدهد که ویتامین C به سیستم دفاعی بدن شما نیرو می بخشد و این می تواند در برابر زنجیره های بد همانند سربازان یک ارتش بایستد. به کمک ویتامین C، بدن شما سلول های سفید خون را برای شکار عوامل مزاحم و میکروبها و عمل حریصانهٔ آنها به جنگ میفرستد. ( آسرولا چیست )

بهترین گروه بندی و شرط بندی برای پیدا کردن آسرولا یک بازار مکارهٔ مختص کشاورزان است که در آنجا مواد غذایی خارجی به فروش گذاشته میشود. این کاری ندارد که ما یک سبزی فروش چینی را پیدا کنیم و وارد مغازه اش شویم و از او بپرسیم که آیا هاوفلیکس برای فروش در بساطش دارد. هاوفلیکس یک نوع شیرینی ویفر است که از آسرولای خشک تهیه میشود.

این شیرینی دارای مزه ای  تند و تیز، دلخواه و از لحاظ غذایی مقوی است. مغازهٔ غذافروشی محل شما ممکن است مایهٔ میوهٔ آسرولا را داشته باشد که با آب رقیق شده. مکمل این مادهٔ غذایی با این میوه ساخته شده است. قبل از آنکه شما این مکمل غذایی را که حاوی آسرولاست خریداری نمایید به این واقعیتها توجه فرمایید.

۱. این مکمل غذایی ممکن است گرانبها باشد، مخصوصا با نامی که روی آن گذاشته می شود.

۲. آنها ممکن نیست آن چیزی را که تبلیغ می کنند در این مکمل عرضه کرده باشند. دکترها مطمئن نیستند که این مکمل غذایی دارای همان مواد مغذی است که از میوه و سبزی تازه تهیه شده است.

۳. دوز کم یا مگادوز ویتامین c ، دو گرم در روز را تجویز می کنند که ممکن است اثرات جانبی داشته باشد. همانند اسهال، سنگ کلیه و مسائلی که با هضم غذاها همراه است.

۴. بسیاری از قوانین جاری، این مکمل غذایی را تحت قاعدهای درنمی آورند. بنابراین امر مشکلی است که ما واقعاً بدانیم تا چه مقدار و چه حدی و تا چه درجه ای از مواد مغذی در آنها به کار رفته است. روش درست این است که با دکتر خود قبل از تهیهٔ هر مکمل غذایی مشورت کنید.

 

خواص آسرولا

خواص آسرولا جلوگیری از پیر شدن پوست

در امور پزشکی سنتی امریکای لاتین، به عنوان قابض نیرومند و سپر پرقدرت معروف شده است که در برابر عفونت های قارچی و کرم های مضر مقاومت میکند و در حال حاضر آکادمی امریکایی  یک راه اضافه تری برای معالجهٔ پوست به وسیلهٔ گیلاس باربادوس یا همان میوه آسرولا به وجود آورده است. مقدار زیادتر ویتامین C در لکه هایی را که بر اثر سالخوردگی به وجود آمده، از بین ببرد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا