محل کار همسر شما در خانه است؟ چگونه او را تحمل کنید!

زنانی که شوهران آنها از لحاظ محل و ساعات کار وضعیت عادی دارند، نیازی به خواندن این مبحث ندارند، اما این زنان اگر عاقل و عاقبت اندیش باشند از خواندن این مطلب بخاطر ناسودمندی به حالشان طفره نمی روند چون هیچ کس از آینده خبر ندارد و این امکان هست که آنها نیز روزی نیاز به تحمل شوهران خود در خانه پیدا کنند.در این مطلب از مجله آسان طب برایتان می گوییم که اگر محل کار همسر شما در منزل است چگونه او را تحمل کنید.

 

وقتی محل کار همسر شما در خانه است با چه مشکلاتی روبه رو می شوید؟

 

محل کار همسر

 

تنظیم امور خانه برای زنهایی که شوهرانشان روزانه هشت ساعت یا بیشتر در خارج از خانه کار می کنند و پس از پایان کار خسته به خانه بازمیگردند، در مقایسه با زنهایی که شوهران آنها در خانه و محل فعالیت زن کار می کنند بسیار ساده و یا حداقل قابل تنظیم تر است

 

و به همین خاطر است که میگوییم زنها با داشتن شوهرانی که ساعات کار منظم خارج از خانه دارند لازم نیست این مبحث را بخوانند ولی باز هم توصیه می کنیم زنهای زیرک این مبحث را حداقل به صورت یک پشتوانهٔ تجربی بخوانند،

 

چون هیچ معلوم نیست که فردا و فرداهای دیگر چه اتفاقی رخ میدهد و خانمها با تغییر وضعیت کاری شوهرانشان چه باید بکنند؟

 

تصور حضور شوهر در خانه وقتی محل کار همسر شما در منزل باشد!

 

خانم عزیز! نزد خود مجسم کنید، شوهرتان در چهار دیواری اتاق نشسته است و کار میکند و شما از وضعیت آشفتهٔ اتاق ناراحت هستید و میخواهید اتاق را تروتمیز کنید.

 

برای این کار شما مجبورید با سر انگشت پا راه بروید تا صدای پایتان حواس آقا را پرت نکند. ناچارید به امر آقا جارو کردن را نیمه کاره رها کنید. چون صدای جاروبرقی تمرکز حواس آقا را از بین میبرد و ایشان آشفته و عصبانی می شوند.

 

محل کار همسر

 

بچهٔ نوپای شما با شوق و ذوق به طرف پدرش می رود و به وسیلهٔ کار او چنگ میزند و پدر بی توجه به بچه او را کنار میزند و صدای گریهٔ بچه دل شما را میلرزاند اما ناچارید برای تأمین رضایت آقا بچه را از آنجا دور کنید و هرطور شده برای ساکت کردن بچه بکوشید.

 

حواس آقا متوجه کاری است که باید در زمان معین به پایان برسد و شما ذنگران کارهای انجام نشدهٔ خانه هستید. مثلاً آقا در خانه است و شما به خاطر رعایت حال او سر و صدا راه نینداخته اید اما در مقابل ناهار هم آماده نشده است.

 

حالا مثل آن وقت نیست که آقا ناهارش را در خارج از خانه صرف میکرد و شما ناچار نبودید غذای مفصل بپزید و میز غذا را کامل بچینید.

 

محل کار همسر

 

خودتان بودید و چند ساعت وقت برای حاضر کردن شام و یا حداقل این که صدای چرخ گوشت محدودیتی نداشت، اما حالا آقا به جای میز کار عشقش کشیده است از میز ناهارخوری استفاده کند و در عین حال متوقع سفرهٔ رنگین نیز هست!

 

لازم نیست بیش از این راجع به محدودیت خانم در زمانی که آقا ناچار است از خانه به جای دفتر کارش استفاده کند بنویسم چون تجسم اوضاع برای خانمهای باهوش و زیرک دشوار نیست،

 

در این جا تنها توصیه ای که میتوان به چنین خانم هایی کرد این است که در تقویت بردباری خود بکوشید و سعی کنید با همسر خود با خوش رویی برخورد کنید و سعی کنید زود عصبانی نشوید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/magasanteb/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/magasanteb/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/magasante...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/magasanteb/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35