چگونه پسرها را عاشق خود بکنیم

چگونه پسرها را عاشق خود بکنیم ؟ خیلی از دختران دنبال راز جذابیت هستند. در وقع دوست دارند مردان عاشق آنها شوند. مردها عاشق درک شدن هستند. اگر احساس می کنید مردی را دوست داریدحتما به او بفهمانیدکه میتوانید او را درک کنیدو به عقاید و احساساتش احترام میگذدارید .

با او صمیمی تر شوید، خودتان را وارد قلبش کنید ، و به او ثابت کنید میتوانید خوشبختش کنید . اگر به مردی ثابت شود شما میتوانید خوشبخش کنید سراغ شخص جدیدی نمی رود .

چگونه پسرها را عاشق خود بکنیم

چگونه پسرها را عاشق خود بکنیم ؟؟!

چگونه پسرها را عاشق خود بکنیم ؟ مردها از غرور زیادی متنفرن ، اما در کنار آن اعتماد به نفس زیادی داشته باشید . همچنین قدرت گفتن حرفی یا برعکس، قدرت گفتن کلمه نه را داشته باشید .

مردها بیشتر دوست دارند حرف بزنند ، تا اینکه حرف بشنوند . پس شنونده خوبی باشید و کمتر حرف بزنید و اجازه بدهید تمام افکارش و احساساتش را برای شما بیان کند .

حرفهایی بزنید که او دوست دارد ، موضوعاتی را انتخاب کنید که او دوست داردو از سرگرمی هایی صحبت کنید که او دوست دارد .

به حرفهایش احترام بگذارید ، اما مطیع او نباشید . به گزارش آسان طب مطیع بودن با فکر کردن و جواب دادن فرق دارد . وقتی ببیند در مقابل همه حرفهای او تسلیم هستید و مطیع او هستید دیگر برای بدست آوردن شما تلاش نمی کند .

Click here to preview your posts with PRO themes ››

نکته مهم دیگر این است که باید صادق باشید . بارها تکرار میکنیم صادق باشید و صادق باشید . سعی کنید خودتان باشید . نه کسی که فکر میکنید او میخواهد . چگونه پسرها را عاشق خود بکنیم ؟ برای خود واقعی تان با صداقت ارزش قایل شوید .

در جلسات اول ملاقات از خودتان خیلی نگویید . مگر حرفهایی که از احساس و عواطف واقعی تان سر چشمه میگیرد . دایم از پدر مادر و فامیل خود حرف نزنید .

چگونه پسرها را عاشق خود بکنیم

چگونه پسرها را عاشق خود بکنیم ادامه مطلب

عشق باید صادقانه و واقعی باشد . عشق باید خودجوش و اسرار آمیز باشد . شیوه های مصنوعی تصلب قلب مانند رقیب درست کردن برای مرد ، یا سایر راههای متظاهرانه کارساز نخواهد بود و حتی گاهی عشق را کمرنگ خواهد کرد .

در موقع خداحافظی مطمین باشید او از خودش راضی است . پس نه تنها از او مچ گیری یا انتقاد نکرده باشید حتی نصیحت زیادی هم نکنید . او را با خودش اشتی دهید .

خودنمایی و جلب توجه نکنید و ساده باشید . مردها از ارایش زیاد متنفرند و زنان عروسکی را برای تفریح میخواهند . سادگی بهترین گزینه است .

Click here to preview your posts with PRO themes ››

همیشه در دسترس او نباشید . از قدیم گفته اند دوری و دوستی . مثلا وقتی که کارمهمی دارید به اون نه بگویید . مردها چیزی را که برای بدست اوردنش تلاش کرده اند و سختی کشیده اند بیشتر دوست دارند .

هیچ وقت نترسید که او را از دست میدهید . این ترس ها در رابطه شما با او تاثیر خواهد گذاشت . پس ارام باشید و به خدا توکل کنید .

حسادت نابود کننده است . هیچ وقت حسادت نکنید .

چگونه پسرها را عاشق خود بکنیم

بخشنده بودن بیش از حد مضر است . کاری نکنید که مرد شما تصور کند که اشتی همیشه وظیفه شماست .چگونه دخترها را عاشق خود کنیم.

به او نشان ندهید که دیوانه ی او هستید . فقط به او نشان دهید که صمیمانه دوستش دارید . مردان از زنانی که دیوانه شان هستند سوء استفاده می کنند .

رفتار بدش را تحمل نکنید . اگر طرف شما کاری کرد که خلاف اداب دوستی بود جلویش بایستید . چون اگر یکبار در مقابل رفتار بد او کوتاه بیایید دیگر نمیتوانید مانع از این رفتار او شوید .

چگونه پسرها را عاشق خود بکنیم ؟ این سوالی است که ذهن خیلی از دختران را احاطه کرده و ما سعی کردیم به ان پاسخ دهیم.

گردآورنده : https://mag.asanteb.com

4.1/5 ( 8 نظر )
برچسب ها

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا