فرق ثروتمند و فقیر در تفکر و رفتار

فرق ثروتمند و فقیر چیست ؟ چرا گاهی ثروتمند ها هیچ وقت فقیر نمی شوند و فقیرها هیچ وقت ثروتمند نمی شوند ؟ این سوالی است که ذهن بسیاری از افراد را در گیر کرده است . در این مقاله سعی میکنیم فرق ثروتمند و فقیر در رفتار و تفکرشان را برایتان بیان کنیم .

فرق ثروتمند و فقیر در بررسیهای مختلف

ثروتمندان همه چیز را به زبان نمی اورند . جالب است بدانید فقط 6 درصد از افراد ثروتمند چیزهایی که در ذهنشان هست را بیان میکنند . اما اکثر افراد فقیر حدود 69 درصد هر انچه در ذهنشان می اید را بیان میکنند . 79 درصد از افراد ثروتمند و 16 درصد از افراد فقیر وقتشان را صرف اینترنت میکنند. 78 درصد از افراد فقیر و 6 درصد از افراد پولدار وقت خود را برای تماشای تلویزیون صرف میکنند .

3 درصد از افراد فقیر و 44 درصد از اشخاص ثروتمند سحرخیز هستند و سه ساعت قبل شروع فعالیت های روزانه از خواب بلند می شوند . 1 درصد از افراد فقیر و 74 درصد از ثروتمندان عادات روزانه خوب را به فرزندان خود تعلیم می دهند . 9 درصد از فقرا و 76 درصد از ثروتمندان معتقدند که عادت اشتباهشان باعث شکستهایشان خواهد شد .

جالب است بدانید که  86 درصد از مردم طبقه مرفه، مدام در حال تقویت و بهبود موقعیت خود هستند و این رفتار در میان 5 درصد از مردم فقیر اتفاق می افتد. 26 درصد از فقرا و 86 درصد از ثروتمندان عاشقانه مطالعه میکنند و اهل مطالعه با کیفیت هستند .97 درصد از فقرا و 70 درصد از ثروتمندان فست فود میخورند .

آدم های ثروتمند برخلاف ترسی که دارند دست به عمل می زنند. آدم های فقیر به ترس اجازه می دهند که متوقفشان کند. آدم های ثروتمند همیشه در حال رشد کردن و یاد گرفتن هستند. آدم های فقیر فکر می کنند که همه موارد را می دانند.

به گزارش اسان طب بر عکس افراد فقیر ثروتمندان روی انجام و تحقق اهداف مشخصی تمرکز می کنند ، چهار بار در هفته ورزش های هوازی انجام می دهند ، در راه سفر یا رفتن به محل کار کتاب های صوتی را گوش می کنند ، لیستی دارند از کار هایی که قرار است انجام شان دهند ، در ماه دو یا چند کتاب برای فرزندان شان می خوانند، در هفته 10 ساعت یا بیشتر فرزندان خود را به انجام امور داوطلبانه خیریه ترغیب می کنند ، تماس های تلفنی بیشتری برای تبریک مناسبت روز تولد برقرار می کنند ،  اهداف خود را یادداشت می کنند و  روزانه 30 دقیقه یا بیشتر مطالعه مربوط به شغل خود دارند .

ادمهای ثروتمند توقع دارند بخاطر کاری که میکنند و با توجه به کیفیت کارشان پول بگیرند، اما ادمهای فقیر میخواهند بر حسب زمانی که کار میکنند پول بگیرند . ادمهای ثروتمند پول و سلامتی را با هم میخواهند . افراد فقیر فکر میکنند این دو با هم نیست و میگویند یا پول یا سلامتی ؟

‫3/5 ‫(1 نظر)

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Notice: fwrite(): write of 661 bytes failed with errno=122 Disk quota exceeded in /home/magasanteb/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 43

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/magasanteb/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/magasanteb/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/magasante...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/magasanteb/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52