ماسک آب پنیر پاک کننده صورت و ناخن

ماسک آب پنیر یک ماسک ناشناخته است که فواید زیادی برای پوست شما دارد. هیچ وقت آب پنیری که میخرید را دور نریزید. این اب پنیر خاصیت ضدعفونی کنندگی و پاک کنندگی دارد. همچنین خود شما میتوانید پنیر و آب پنیر را در منزل تهیه کنید . در این مقاله روش تهیه آب پنیر و طرز تهیه ماسک آب پنیر را برایتان بیان میکنیم .

روش تهیه آب پنیر برای ماسک آب پنیر

   برای تهیه آب پنیر ( جهت ماسک آب پنیر ) در مرحله اول یک لیتر شیر را بجوشانید . بعد از 20 دقیقه که جوشید و  کمی ولرم شد یک استکان از سرکه خرما به شیر اضافه کنید .  اکنون باید یکی دو ساعت صبر کنید تا شیر دلمه  و   بریده بریده شود . سپس این شیر را در داخل کیسه ای نخی بریزید و آب ان را بگیرید .به گزارش آسان طب چیزی که در کیسه مانده پنیر است . آبی که از آن گرفته اید آب پنیر است . از این اب برای زیبایی پوستتان استفاده کنید . نکته دیگر اینکه به جای سرکه خرما می توانید از ابلیمو یا سرکه انگور استفاده کنید . اما سرکه خرما از همه بهتر است .

Click here to preview your posts with PRO themes ››

ماسک آب پنیر برای صورت به عنوان پاک‌کننده‌ صورت

مواد لازم برای تهیه ماسک آب پنیر عبارتند از :

آرد جو دوسر….. ۴ قاشق سوپخوری سرصاف

آب پنیر….. ۱ پیمانه (۲۵۰ سی‌سی)

روغن آواکادو….. ۱ قاشق سوپخوری

بادام آسیاب‌کرده….. ۱ قاشق سوپخوری

برای تهیه ماسک آب پنیر آرد جو دو سر را با آب پنیر ترکیب کنید . وقتی حسابی مخلوط شد روغن آواکادو را به ان اضافه کنید . سپس این مواد را حسابی با هم مخلوط کنید . در این مرحله بادام آسیاب کرده را با مواد قبلی مخلوط کرده و آن را در ظرفی بگذارید و درش را ببندید . در هنگام استفاده مقداری از ان را در کف دست بریزید و به گردن و صورتتان بمالید . سعی کنید حدود پنج دقیقه ان را به حالت دورانی به پوستتان بمالید . سپس ان را بشویید.

Click here to preview your posts with PRO themes ››

ماسک آب پنیر برای ناخن

با استفاده از ماسک آب پنیر میتوانید مرحمی برای ناخن های شکننده و کدر تهیه کنید . موادی که در زیر میگوییم را با هم ترکیب کنید و روی ناخنتان بمالید .

مواد لازم

آب آناناس تازه….. ۴ قاشق سوپخوری پر

سرکه‌ انگور….. ۱ قاشق چایخوری

زرده‌ تخم مرغ….. ۱ عدد

روش تهیه ماسک  برای ناخن

برای تهیه ماسک آب پنیر برای ناخن سه ماده بالا را حسابی با هم ترکیب کنید . سپس ناخنتان را در آن بگذارید و حدود نیم ساعت منتظر بمانید . هر سی ثانیه دستتان را بیرون اورید و دوباره در داخل مواد فرو ببرید . به مدت یک ماه این کار را انجام دهید . ( طرز انجام مانیکور فرانسوی )

0/5 ( 0 نظر )
برچسب ها

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا