Notice: fwrite(): write of 661 bytes failed with errno=122 Disk quota exceeded in /home/magasanteb/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 43
برای داشتن رابطه جنسی لذت بخش تر چه باید کرد؟ – مجله آسان طب

برای داشتن رابطه جنسی لذت بخش تر چه باید کرد؟

اول از همه مردم باید نوع رابطه جنسی لذت بخش مطلوب خود را انتخاب کنند.در این مطلب از مجله پزشکی آسان طب برای شما از نحوه داشتن یک رابطه جنسی لذت بخش صحبت می کنیم.

 

اگر افراد رابطه جنسی تناسلی برای ایجاد فرزند را می خواهند با مشکل زیادی مواجه نمی شوند. عموماً اکثر افرادی که این نوع فعالیت جنسی را میطلبند ازدواج کرده اند و رابطهٔ جنسی دارند،

 

مگر اینکه نهایتاً درگیر نازایی شوند. اگر چنین شود و این نوع رابطهٔ جنسی بی ثمر باشد برای رسیدن به یک نتیجهٔ ثمربخش از کمک های پزشکی بهره مند می شوند.

 

به هر حال تعداد قلیلی از مردم از ناتوانی تولید مثل خود شکایت دارند، اکثریت مردم هم ترجیح می دادند قابلیت کمتری در این حیطه داشته باشند.

 

برقراری یک رابطه جنسی لذت بخش همانند ابراز عشق رابطهٔ پیچیده ای است و توجه زیادی را میطلبد.

 

این رابطه جنسی لذت بخش که بین عشاق وجود دارد مثل کاتالیزور عمل می کنند و واکنش های جنسی را شتاب می دهند. و همین امر کوششهای اولیه در رابطهٔ جنسی را به شکل مهیجی رضایت بخش میسازد،

 

حتی اگر از یک دید روانشناختی نقصی وجود داشته باشد، نزدیکی بدن ها در لحظهٔ انزالی که نمودی از تغذیه کردن و تغذیه شدن است خود لذتی مهیج و قوی را در این مرحله به وجود می آورد.

 

رابطه جنسی لذت بخش تفریحی Fun SeX به هر جهت بیشتر مطالبه میشود. در اینجا اولین هدف عیش و خوشگذرانی است و غالباً هر بار در رابطهٔ جنسی هیجان و لذت به عمق دفعات قبل وجود ندارد.

 

چگونه فرد می تواند خود را آمادهٔ آن رابطه سازد؟

 

رابطه جنسی لذت بخش

 

مهمتر از همه این است که او بتواند یک fun SeX را اگر واقعاً یک fun SeX باشد مشاهده کند و از این طریق لذت بخش ترین تفریح برای انسان میسر می شود.

 

متأسفانه این با هر آنچه انسان از کودکی آموخته است تناقص دارد. کودکان می آموزند که هر آنچه لذت بخش است ممنوع بوده یا حداقل تحت شدیدترین محدودیت ها قابل انجام است.

 

این شامل اعمالی چون خوردن آب نبات، شنا کردن، تا دیر وقت بیدار ماندن، و در نهایت رابطهٔ جنسی است،

 

اگر ما برخی کارشناسان خاص مسایل جنسی در دنیا را قبول داشته باشیم به اعتقاد آنها تنها رابطهٔ درست جنسی با همسرانتان، یک بار قبل از هر بارداری و در کمترین زمان ممکن است.

 

احتمالاً بقیهٔ عمر انسان به گره کردن مشتها و ساییدن دندان هایش میگذرد. این مثال آن بیماری دکتر پاسخ داد: دقیقاً آن چیزی را که دوست داری بخوری نباید بخوری.

 

کدام نوع فعالیت جنسی زیانبار است؟

 

تجاوز به ناموس و به بچه ها تحقیقاً زیانبار و مخرب است.

 

و مخرب رابطهٔ جنسی با هر کسی غیر از همسر می تواند مخرب باشد.

 

همجنسی بازی یا HomSexuality نشانگر درصد شهوانی بالایی در شرکاء جنسی است، اما هم چنان دامنهٔ وسیعی از فعالیت های جنسی را برای جذب افراد عادی در بر می گیرد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Notice: fwrite(): write of 661 bytes failed with errno=122 Disk quota exceeded in /home/magasanteb/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 43

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/magasanteb/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/magasanteb/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/magasante...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/magasanteb/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52