آشنایی با سگ های ترکیبی گلدادور

نژاد سگ های ترکیبی گلدادور Goldador ، خوش اخلاق، پر انرژی و بسیار دوست داشتنی می باشند. آن ها روابط اجتماعی خوبی با کودکان و حیوانات خانگی دیگر برقرار می کنند. آن ها ارائه دهنده خدمات و راهنمای ارزشمند می باشد و شاید باور نکنید، اما آن ها قادر به تشخیص بمب نیز می باشند.

آشنایی با سگ های ترکیبی گلدادور

سگ های ترکیبی گلدادور

قد این نوع از سگ های ترکیبی ۵۶ الی ۶۱ سانتی متر و وزن آن ها به ۳۰ الی ۴۰ کیلوگرم می رسد. طول عمر گلدادور ها در شرایطی طبیعی به ۱۰ الی ۱۵ سال خواهد رسید. در ادامه ی مطلب از مجله ی آسان طب شما را بیشتر با نژاد سگ های ترکیبی گلداوار آشنا خواهیم کرد.

آشنایی با سگ های ترکیبی گلدادور

روابط نژاد سگ های ترکیبی گلدادور  با بچه ها با حیوانات دیگر

این نوع از سگ ها مونسی ایده آل برای خانواده ها به حساب می آیند روابط بسیار خوب و دوست داره با کودکان ( در هر سنی ) دارند. البته احتمال این وجود دارد که توله سگ های گلدادور مقداری غیر قابل کنترل باشند و در حین بازی با کودکان، ناخواسته دست آن ها را بکشند، به همین دلیل نظارت بر روی آن ها اهمیت ویژه ای دارد.

توجه داشته باشید که، حتما باید به کودکان خود نحوه رفتار و نحوه چگونگی لمس کردن سگ ها را آموزش دهید و دائما بر روی رفتار و روابط بین کودکان کم سن و سگ ها جهت پیشگیری از هر نوع  کشیدن دم ، گاز گرفتن و یا گرفتن گوش توسط هردو باشید. به هیچ عنوان به  کودکان خود اجازه ندهید که برای سگ های در حال آموزش غذا ببرند، مزاحم خواب شان شوند و یا حتی با آن ها بازی کنند. هر چقدر که سگ ها اهلی باشند، باز هم به هیچ عنوان نباید هنگام بازی با کودکان از آن ها چشم بردارید. البته سگ های گلدادور هم دوست ندارد که تنها رها گردند.

آشنایی با سگ های ترکیبی گلدادور

نکات مهمی در مورد گلدادور ها

سگ های ترکیبی گلدادور سگ هایی پر خور می باشند، بنابر این نیازمند به ورزش کافی می باشد و در غیر این صورت به راحتی دچار اضافه وزن می گردند. توجه داشته باشید که مو های سگ گلدادور به طور متوسط ریزش دارد و این حیوان نیازمند به برس کشیدن به صورت هفتگی می باشد.

انتخاب سگ های ترکیبی گلدادور ، بهترین انتخاب برای افرادی است که اولین بار است که صاحب سگ می شوند. گلدادور ها اغلب همراهان خوبی کودکان ،بزرگسالان ، سایر سگ ها و همین طور حیوانات خانگی دیگر هستند ، مخصوصا هنگامی که با آن ها بزرگ شوند. نژاد سگ های ترکیبی گلدادور نیازمند به ۳۰ دقیقه ورزش روزانه می باشند. می توانید آن ها را برای آهسته دویدن به خارج از منزل ببرید.

آشنایی با سگ های ترکیبی گلدادور

جهت به سرپرستی گرفتن یگ سگ سالم ، به هیچ عنوان از فروشگاه های حیوانات خانگی و یا صاحبان غیر مسئول، یک توله سگ را نخرید. توله سگی را تهیه کنید، که آزمایشات لازم جهت اطمینان از عدم ابتلا بیماری های ژنتیکی را بر روی او انجام داده باشند.

آشنایی با سگ های ترکیبی گلدادور

امیدواریم از این مطلب در مجله ی آسان طب بهره کافی را برده باشید و ما را با نظرات خود در تهیه ی مقالات بهتر یاری نمایید.

منبع : https://mag.asanteb.com

‫0/5 ‫(0 نظر)

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا