Notice: fwrite(): write of 661 bytes failed with errno=122 Disk quota exceeded in /home/magasanteb/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 43
10 روش شناسایی زبان بدن مرد عاشق – مجله آسان طب

10 روش شناسایی زبان بدن مرد عاشق

زبان بدن مرد عاشق از نشانه های عاشق بودن مردان است. حرکت تک تک اعضای بدن مردها مثل چشم، دست، شانه ها و … میتواند احساس آنها را به شما بیان کند. اگر شما دوست دارید بدانید که مرد مورد نظر شما عاشق تان است یا مجذوب شما شده ، این بخش از مجله پزشکی آسان طب را مطالعه کنید.

زبان بدن مرد عاشق

زبان بدن مرد عاشق

عاشق شدن مردان را بیشتر از روی حرکات بدنشان میتوان فهمید تا نوع حرف زدنشان. چون مردان در این مواقع اکثرا زبانشان بسته می‌شود و گیج و سردرگم هستند. شما میتوانید با بررسی حرکات او دریابید که آیا به شما توجه خاصی دارد یا خیر .

1- رفتار:

اگر مرد مورد نظرتان در مقابل شما مانند یک جنتلمن رفتار کرد، مثلا درها را برای شما باز کرد، او میخواهد به شما نشان دهد که برایش مهم هستید و دوست دارد زندگی را برایتان ساده تر کند. همچنین از زبان بدن او متوجه می شوید که مادرش او را درست تربیت کرده است. البته باز هم رفتارش را بررسی کنید که مبادا کارش فقط بخاطر احترام به یک خانم باشد.

زبان بدن مرد عاشق

2- شخصیت:

خیلی از مردها علاقه شان را با مخ زدن‌های احمقانه، تعریف جک، شوخی کردن و … به شما نشان می دهند. حتی ممکنست به بهانه های مختلف برای شما هدیه بخرند. البته ، مردی که ذاتاً آرام باشد ممکن است آرام بگیرد و این کارها را نکند.

نشانه های عاشق شدن مردان

3- کلمات:

یکی از نشانه های عاشق بودن مردان تعریف کردن از شماست. فقط دقت کنید که او رفتار و درون شما را هم شناخته باشد و تعریف هایش فقط درباره ظاهر و رفتارهای ظاهری تان نباشد. شناخت باطن شما توسط او یکی از شرایط بقای رابطه تان است.

4- چشم‌ها:

اگر متوجه شدید چشمان او به شما خیره شده  عمیق نگاه می‌کند و مردمک های چشمش سوسو میزند احتمالا مجذوب شما شده است. اگر چشمان مرد مورد نظرتان در اطراف اتاق می‌چرخد و اغلب نگاهش نگران است، این یعنی اینکه مرد شما به دنبال چیزی یا کسی دیگری است. پس باید گاهی او را چک کنید و ببینید که نگاهش به کدام سمت است.

زبان بدن مرد عاشق

5- دهان:

لبخند واقعی او ( نه از سر زور ) نشان می دهد که او واقعا مجذوب شما شده است. منظورمان از سر زور لبخندهایی است که برای نشان دادن مودب بودن می زنند.

این را هم بخوانید : 6 مورد از راههای عاشق شدن شوهر چیست ؟

6- شانه‌ها:

مردان شانه‌های مربع شکلی دارند و اغلب زمانیکه با زنی که دوستشان دارند صحبت می‌کنند، شانه‌هایشان به طور ناخودآگاه انعطاف پذیر به نظر می‌رسد. آنها اینکار را برای این انجام می دهند که بتوانند روی شما تمرکز کنند.

7- بازوها:

بازوها و حرکات آن یک زبان بدن مرد عاشق است. بازوهای باز نشان دهنده صمیمیت و نزدیک شدن بیشتر است، چه از لحاظ فیزیکی و چه از لحاظ احساسی و یکی از مهمترین نشانه های عاشق شدن مردان به شمار می آید. مواجه شدن با مردی که بازوهایشان از یکدیگر باز است به آن معنی است که او می‌خواهد شما را با آغوش باز بپذیرد.

8- دستان:

دست‌ها و حرکات آن هم میتوانند درباره علاقه او به شما بگویند. زمانیکه او انگشتان دستش را داخل موهایش می‌کند یا آن را روی لباسش می‌کشد ، یعنی دوست دارد با شما صمیمی شود. ولی اگر دستش ثابت است و هیچ عکس العملی ندارد احتمالا نسبت به شما بی تفاوت است.

9- پاها:

یک زبان بدن مرد عاشق ، پاهایش است. مثلا او سعی خود را می‌کند که به شما برسد و در کنار شما باشد. یعنی هر جا باشید و شما را ببیند سریع به سمت شما می آید و دوست دارد کنار شما باشد.

10- خرامیدن:

قدم زدن در حالی که سینه جلو و شانه عقب است و البته قدم زدن آهسته، میتواند یک نشانه برای مجذوب شدن به سمت شما باشد. همانطور که شما ممکنست جلوی مردی که دوست دارید به شما جذب شود، آهسته و خرامان خرامان قدم بزنید.

کپی بدون لینک به سایت ممنوع است.

منبع : https://mag.asanteb.com

‫5/5 ‏‫(2 نظر)‬

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/magasanteb/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/magasanteb/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/magasante...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/magasanteb/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35