Notice: fwrite(): write of 661 bytes failed with errno=122 Disk quota exceeded in /home/magasanteb/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 43
نکات طلایی برای کنار آمدن با شکست عشقی – مجله آسان طب

نکات طلایی برای کنار آمدن با شکست عشقی

کنار آمدن با شکست عشقی نیاز به صبر و بردباری دارد. هرگز تصمیم احمقانه ای نگیرید. شکست عشقی یک از رایج ترین اتفاقات دوران اشنایی و یا نامزدی می باشد. شکست عشقی به معنی نه شنیدن از طرف مقابل یا به هم خوردن رابطه عاطفی بین دو نفر است. اما بعد از شکست عشقی شما باید تمام تلاشتان را کنید تا مجددا به زندگی قبلتان برگردید . در این بخش درباره راهکارهای کنار آمدن با شکست عشقی اطلاعاتی را تقدیم می کنیم.

کنار آمدن با شکست عشقی
کنار آمدن با شکست عشقی

کنار آمدن با شکست عشقی

بعد از شکست عشقی دو احساس پدید می اید. خشم و ناامیدی . این احساسات ممکن است تعادل روحی شما را به هم بزنند. شخص برای رهایی از فشارهای خشم و ناامیدی به صورت ناخوداگاه دست به مکانیسم های دفاهی میزند تا کمتر دچار اسیب شود. یکی از این مکانیسم های دفاعی انکار کردن است. یعنی شخص وانمود میکند که اصلا شکست عشقی اتفاق نیفتاده  و حاضر به پذیر ش ماجرا نیست. حتی باور نمیکند که رابطه انها تمام شده است .

نکات طلایی برای کنار آمدن با شکست عشقی

یادتان باشد شما تنها کسی نیستید که با این مساله مواجه شدید. این مساله برای بسیاری از افراد پیش میاید و باید منطقی به صورت قبل زندگی کنید. یادتان باشد برای لج کردن با طرف قبلی به سراغ طرف جدید نروید. شک نکنید که دوباره هم شکست میخورید. اگر قرار است با کسی شروع کنید باید عاقلانه و منطقی این کار را انجام دهید.

واقعیت را بپذیرید

واقعیت را بپذیرید که به دلایل مختلف این رابطه به اتمام رسیده است. مثلا ممکن است یکی از طرفین از این رابطه راضی نبوده ، یا به درد هم نمیخوردید، یا یکی از طرفین به هدف مورد نظر خود نرسیده، هرچه بوده این رابطه تمام شده و شماباید به زندگی عادی تان برگردید.

برای کنار امدن با شکست عشقی زیاد به خودتان فشار نیاورید

برای کنار آمدن با شکست عشقی ، توقع نداشته باشید یک شبه همه چیز را فراموش کنید. در این شرایط ممکن است به خودتان اسیب برسانید. سعی کنید کم کم و با ارامش این رابطه را فراموش کنیدو به زندگی روزمره تان برگرید. به گزارش آسان طب شرکت درکلاس های ورزشی، شرکت در مهمانی هایی که حرف از عشق و عاشقی نباشد و تفریحات سالم میتواند به شما در این امر کمک کند.

کنار آمدن با شکست عشقی

کدورت ها را فراموش کنید

برای کنار آمدن با شکست عشقی کدورت ها را فراموش کنید . اگر دایم یاد بدی ها یا رفتارهای او بیفتید یا از بدی های او در مقابل دیگران حرف بزنید نمیتوانید او را فراموش کنید. باید اول او را ببخشید و کدورت ها را فراموش کنید تا بتونید به زندگی روزمره خود با ارامش برگردید.

بعد از شکست عشقی تا شش ماه سراغ کسی نروید تا خاطرات گذشته کاملا از ذهن تان پاک شود و سرحال باشید. همچنین سراغ مواد معتاد کننده و وابستگی آور نروید. سعی کنید بیشتر از قبل فعال باشید و در کلاس های ورزشی ، هنری و .. شرکت کنید . چگونه پسرها را عاشق خود بکنیم  ؟

کنار آمدن با شکست عشقی موضوع این قسمت از مجله ما بود.

این را بدانید که عشقی که تمام شود ارزش غصه ندارد و طرف مقابل لیاقت شما را ندارد.

اگر دوست دارید از او انتقام بگیرید ان قدر از ته دل شاد باشید و انقدر تلاش کنید تا به بهترین درجات برسید تا مورد توجه قرار بگیرید و او بفهمد شما بدون او موفق ترید.

گردآورنده : https://mag.asanteb.com

‫0/5 ‫(0 نظر)

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Notice: fwrite(): write of 661 bytes failed with errno=122 Disk quota exceeded in /home/magasanteb/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 43

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/magasanteb/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/magasanteb/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/magasante...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/magasanteb/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52