ویژگیهای پرستار کودک چیست ؟

پرستار کودک برای والدین نعمتی است و می تواند به کودک کمک کند که زودتر مستقل شود ، اما شما و کودکتان باید او را خوب بشناسید . بیایید فرض کنیم که او یک زن است ، هر چند دلیل خاصی وجود ندارد که پرستار بچه مرد نباشد . برای نشستن در کنار کودکی که شب هنگام خواب است و بیدار نمی شود ، کافی است که پرستار کودک عاقل و قابل اعتماد باشد ، ولی برای نوزادان و بچه های پنج ماهه ای که شبها ممکن است از خواب بیدار شوند ، بسیار مهم است که پرستار کسی باشد که آنها او را می شناسند و دوستش دارند . اغلب بچه ها اگر بیدار شوند و غریبه ای را کنار بستر خود ببینند وحشت زده می شوند .

ویژگیهای پرستار کودک

ویژگیهای پرستار کودک

اگر قرار است پرستار از بچه ها مراقبت کند و یا حتی آنها را در رختخواب بگذارد ، شما باید از رفتاری که او با بچه های شما می کند ببینید که او بچه ها را دوست دارد و زبانشان را می فهمد و می تواند با جدیت و مهربانی اداره شان کند یا نه . بنابراین مدتی قبل از آن که مشغول کار شوید ، پرستار را استخدام کنید تا در کنارش باشید و رفتارش را ببینید . به گزارش آسان طب به این ترتیب بچه ها هم قبل از آن که با او تنها بمانند به او عادت می کنند .

بسیار مهم است که شما فقط به یک یا نهایتا دو پرستار مراجعه کنید و آنها را در نظر داشته باشید . می توانید در مورد پرستار کودک از طریق آژانس های قابل اعتماد و یا دوستی که به قضاوتش مطمئن هستید ، اقدام کنید .

 پرستار کودک باید پیر باشد یا جوان ؟

پرستاری بیش از آنچه که به سن مربوط باشد ، به بلوغ و روحیه ارتباط دارد . من گاهی بچه های چهارده ساله ای را دیده ام که واقعا قابل اعتماد و توانا بوده اند ، ولی عادلانه نیست که چنین قابلیت هایی را از یک نوجوان چهارده ساله توقع داشته باشیم . بعضی از بزرگترها هم هستند که خشن یا غیر قابل اعتماد و یا بد اخلاق هستند .

برای این که کارها درست انجام شوند ، بد نیست که برای پرستار کودک دفتر یادداشتی تهیه کنید و در آن کارهای روزمره کودک ، بعضی از چیزهایی را که ممکن است به زبان خودش بخواهد ، شماره تلفن های پزشک و همسایه نزدیکی که در مواقع اضطراری بتواند کمک کند ، ساعات خواب ، چیزهایی که پرستار کودک می تواند در اشپزخانه پیدا کند و بخورد ، جای کهنه ها ، لباس خواب ها و سایر لوازم ضروری ، زیاد و کم کردن بخاری یا شوفاژ و خلاصه هر اطلاعاتی که به پرستار برای بهتر انجام دادن کارش کمک می کند ، را بنویسید . ولی از همه مهمتر این است که شما پرستار کودک را بشناسید و بدانید که کودکتان می تواند به شما اعتماد کند .

راههای مقابله با صبحانه نخوردن کودکان را بشناسید .

در این بخش درباره ویژگیهای پرستار کودک اطلاعاتی را تقدیم کردیم.

سعی کنید از پرستاران با تجربه استفاده کنید.

همچنین از اخلاقیات انها مطمین شوید چون در واقع انها مادر دوم فرزندان شما هستند و فرزندان از انها چیزهای زیادی می اموزند.

منبع :

asanteb.com

‫0/5 ‫(0 نظر)

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/magasanteb/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/magasanteb/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/magasante...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/magasanteb/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35