رژیم لاغری سریع را از دست ندهید

رژیم لاغری سریع نیازمند تلاش و اراده بیشتری است . سعی کنید هم کم تر بخورید (اما مفید) و هم بیشتر تحرک داشته باشید . میتوانید از داروهای گیاهی لاغر کننده هم استفاده کنید . همچنین بدانید رژیمهای لاغری که معتقدند در عرض یک ماه ده کیلو لاغر می شوند همه شایعه است و اگر هم چنین باشد صد در صد سلامتی تان اسیب می بیند . بهترین میزان کاهش وزن هفته ای یک کیلو هست .

رژیم لاغری سریع  و نکات ضروری

نکته مهم این که اگر دیدید دهانتان در طی رژیم تلخ شده فکر نکنید قندتان پایین امده و تند تند قند نخورید . در رژیم لاغری سریع باید با یک اراده قوی تمام خوراکی های الکی ، شیرینی ها ، سس ها ، شربت  ، نوشابه و .. را حذف کنید . در وعده شام برنج و نان نخورید . سعی کنید میوه و سبزی جات خام یا پخته بخورید یا در بدترین شرایط دو لقمه نان و پنیر هم بخورید . میتوانید به جای شام یک لیوان شیر بخورید .

نخوردن غذا در وعده شام شاید مهمترین اصل برای رژیم لاغری سریع باشد . البته تاکید میکنم نخوردن شام ، نه اینکه کلا نخورید . حتما باید میوه و سبزی را در وعده شام به عنوان متعادل قرار دهید . همچنین پیاده روی را فراموش نکنید . هر اتفاقی افتاد در هر ساعتی از ان، سعی کنید بین نیم تا یک ساعت در روز  پیاده روی کنید . اکنون یک برنامه رژیم لاغری سریع برایتان اورده ایم که میتوانید در لاغری سریعترتان کمک زیادی کند .

در وعده صبح ( نه نزدیک ظهر) 1 عدد تخم مرغ آب‌پز یا دو کف دست نان و پنیر و خیار گوجه میل کنید . یک چای یا قهوه تلخ هم اضافه کنید . زرده تخم مرغ را هم بخورید .

ناهار :در وعده ناهار دو کف دست نان و یک کوکو  – یا 8 قاشق برنج و دو سه قاشق خورشت – یا چه بهتر که گوشت پخته میل کنید .

سالاد بدون سس فراموش نشود . میتوانید نیم لیوان اب کرفس هم بخورید .

سالاد شما میتواند متشکل از خیار، گوجه، کاهو، کلم، قارچ و ذرت باشد.  این سالاد برای هضم غذا و جلوگیری از یبوست بسیار مناسب است . در مورد گوشت ها تعادل را رعایت کنید . اگر یک وعده گوشت سفید خوردید وعده بعد گوشت قرمز بخورید .

این نکته را با بلندگو در گوشتان میگوییم تا خوب آویزه گوشتان شود . به گزارش آسان طب تا جایی که میتوانید میوه و سبزی خام یا پخته بخورید . برای طعم دار کردن از ابلیمو یا ماست کم چرب استفاده کنید . اب کرفس و اب گوجه برای لاغری بسیار مفید است . شب ها هرگز برنج نخورید . هیچ وقت تعداد نانتان از دو کف دست و مقدار برنجتان از هشت قاشق بیشتر نشود .

 برای پیاده روی کفشتان باید مناسب باشد ، وسیله سنگین همراه خود نبرید ، صاف پیاده روی کنید و خم نشوید ، پیاده روی باید پیوسته باشید . این که وسط راه جلوی مغازه ای بایستید و بروید اصلا صحیح نیست .
‫0/5 ‫(0 نظر)

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا