Notice: fwrite(): write of 661 bytes failed with errno=122 Disk quota exceeded in /home/magasanteb/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 43
روش های شاد كردن شوهر و لذت زندگی – مجله آسان طب

روش های شاد كردن شوهر و لذت زندگی

روش های شاد کردن شوهر بسیار زیاد است . اگر دوست دارید زندگی موفقی داشته باشید و همسرتان از شما راضی باشد سعی کنید از همه این روش ها اگاهی داشته باشید . ما در این مقاله چند مورد از روش های شاد کردن شوهر را برایتان بیان میکنیم . البته پیشنهاد میکنیم به جز این روش ها مدام دنبال روش های جدید باشید تا بتوانید به شوهر خود ارامش دهید .

درست است که خانم ها عاطفی هستند و نیاز به محبت دارند اما مردان هم انسان هستند و باید از نظر محلت و احساس تامین شوند .

• روش های شاد کردن شوهر : بین او و دوستانش جدایی نیندازید

یکی از روش های شاد کردن شوهر اینست که او را از دوست هایش جدا نکنید . توقع نداشته باشید که او با ازدواج گذشته اش را از ذهنش پاک کند و از دوستان دوران مجردی اش دور باشد . هر فردی چه زن و چه مرد نیاز دارد در کنار هم سن و سال، هم فکر و یا هم‌نشینی از جنس خود باشد.  البته نوع دوستان انها هم مهم است . اجازه دهید با دوستانی که به نظرتان خوب است و به او اعتماد دارید رفت و امد کند. به گزارش آسان طب ،این کار حتی باعث پیشرفت شما و زندگیتان می شود . حتی میتوانید اجازه دهید دوستانش را به منزل دعوت کند . اگر دوستانش متاهل بودند با همسرشان می ایند یا اگر جمعشان مجردی بود شما میتوانید با دوست خود قرار بگذارید و به بیرون از خانه بروید .

• روش های شاد کردن شوهر : خوبی‌هایش را به رویش بیاورید

یکی از روش های شاد كردن شوهر اینست که خوبی هایش را به او بگویید . هر زنی توقع دارد که شوهرش مدام از او تعریف کند . مثلا بگوید که چه غذای خوشمزه ای پخته ای یا چه لباس زیبای پوشیده ای . به همین اندازه شوهر هم توقع دارد زن از او تعریف کند و خوبی هایش را بیان کند . مثل بگوید امروز چه خوش تیپ شده ای یا این مدل ریش به تو می اید. یا مثلا چقدر تو دست و دلبازی یا چقدر تو خوش صحبتی . من به تو در این مورد افتخار میکنم .

خاطراتی که در دوران نامزدی داشتید برایش زنده کنید . هیچ وقت تو ذوقش نزنید و اگر موافق ان کار نیستید یا کوتاه بیاید یا با ارامش او را منصرف کنید . پیامک های عاشقانه را فراموش نکنید . لباسی که او دوست دارد را بپوشید .

• غذای مورد علاقه شوهرتان را بپزید

یکی از روش های شاد كردن شوهر اینست که  غذای مورد علاقه اش را بپزید . مردها خوردن را خیلی دوست دارند و به قول معروف به شکم خیلی اهمیت میدهند . انها خسته و کوفته از سر کار می ایند و انتظار غذایی خوشمزه و گرم را دارند . سعی کنید همیشه غذاهای خانگی و غذاهایی که او عاشقس هست را بپزید . باورکنید با این کار خستگی اش در میرود و حس رضایت  از زندگی را دارد . آشنایی با نکات صحیح تربیت کودکان را مطالعه کنید .

‫0/5 ‫(0 نظر)

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه ی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Notice: fwrite(): write of 661 bytes failed with errno=122 Disk quota exceeded in /home/magasanteb/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 43

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/magasanteb/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/magasanteb/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/magasante...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/magasanteb/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52